Jared Leto’s Morbius تاریخ انتشار خود را دوباره تغییر داده است

در این مرحله ، کاملاً مشهود است که بیماری همه گیر COVID-19 تأثیر زیادی بر صنعت فیلم گذاشته است. تولیدات فیلم مجبور به مکث شدند و منجر به استودیوها شد تا تعدادی از فیلم های مطرح را به تأخیر بیندازند. این شامل Spinoff مرد عنکبوتی سونی ، موربیوس است که برای اولین بار قرار بود در تابستان سال 2020 به سینماها برود. فیلم به رهبری جارد لتو از سال 2021 و 2022 در مکان های مختلف جابجا شده است و اکنون فیلم دیگری دریافت کرده است تأخیر اندک.

اخیراً ، موربیوس قرار بود در 21 ژانویه 2022 اکران شود ، اما تأخیر دیگر باعث شده است که فیلم از نظر IGN یک هفته به 28 ژانویه برگردد. این حرکت در حالی صورت می گیرد که سونی در حال تغییر فیلم های خود برای موفقیت در گیشه است.

این خبر ممکن است برای برخی از طرفداران که با نگرانی منتظر دیدن آخرین قسمت در این قسمت هستند ، تا حدودی ناامیدکننده باشد حق رای دادن همسایگی مرد عنکبوتی سونی. با این حال ، تأخیر یک هفته ای در مقایسه با ماه هایی که فیلم قبلاً با آن روبرو بود ، هیچ چیز نیست.

موربیوس تنها فیلم سونی / مارول نیست که به دلیل همه گیری در حال انجام ، با تاخیر روبرو شده است. Venom: Let There Be Carnage در ابتدا برای اکران در 2 اکتبر سال 2020 تنظیم شده بود. این فیلم بعداً به ژوئن 2021 منتقل شد تا اینکه به 17 سپتامبر برگردد. به تازگی ، دنباله ابرشرور مورد انتظار یک هفته تأخیر دریافت کرد درست مثل موربیوس .

تاکنون ، طرفداران فقط یک تریلر از Morbius پذیرایی کرده اند ، اما به نظر می رسد کافی بود که طرفداران را برای اقتباس از کتاب کمیک هیجان زده کند. این فیلم با محوریت عنوان مایکل موربیوس ، دانشمندی که از یک بیماری نادر خونی رنج می برد ، است. او در تلاش برای درمان خود ، خود را به نوعی خون آشام مبتلا می کند ، که به او هم توانایی های فوق بشری می دهد و هم تمام نقاط ضعف ناشی از خون آشام بودن. مت اسمیت ، آدریا آرجونا ، جرد هریس و تایرسی گیبسون در این فیلم به جارد لتو پیوستند. به نظر می رسد که تلنگر ابرقهرمانانه به دنبال یک فضای وحشتناک است و شما می توانید در زیر پیش نمایش تریلر را برای خود ببینید: ارتباطات انسان. بدون شک بزرگترین مورد می توان به درگیری مایکل کیتون اشاره کرد که پیش از این در فیلم Spider-Man: Homecoming در نقش آدریان تومز / کرکس بازی می کرد. در حالی که کیتون در حال حاضر بازی تومس را تأیید نکرده است ، برخی هنوز معتقدند که این امر می تواند به یک مولتی پورس بزرگتر و زنده اشاره کند.

متأسفانه ، طرفداران هنوز باید مدتی صبر کنند تا یاد بگیرند پاسخ برخی از بزرگترین سوالات موربیوس. با این وجود ، آنها می توانند در این واقعیت که این تاخیر جدید باعث عقب نشینی کارها به عقب نشود ، آرامش خاطر خواهند یافت. امیدواریم که این فیلم کاملاً ارزش انتظار را دارد.

ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری را در فیلم و تلویزیون پوشش دهید. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *