Iron Man’s Clark Gregg فاش می کند که وقتی می دانست اولین فیلم MCU یک موفقیت است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

اگر فیلم مرد آهنی Jon Favreau فیلم مهمی نبود ، دنیای فیلم اکنون به طرز چشمگیری متفاوت خواهد بود. ثابت شد که این پایه و بنیادی عالی برای دنیای سینمایی مارول است ، کاری که اکنون یکی از موفق ترین حق رای دادن در تمام دوران ها است و اگر فیلم پرفروش مانند مخاطبان کلیک نمی کرد ، هیچ یک اتفاق نمی افتاد. فکر کردن در مورد چگونگی جمع شدن همه چیز باورنکردنی است و به گفته ستاره کلارک گرگ ، پتانسیل واقعی چیزی بود که حتی در هنگام ساخت نیز کاملاً مشخص بود. تنها س forال برای او این بود که آیا در نهایت هر آنچه ممکن است باشد (اسپویلر: شد).

Gregg اخیراً مهمان پادکست در خانه با ائتلاف خلاق بود و در طول مصاحبه مصاحبه بازیگر در حالی که در مورد زمان کار روی مرد آهنی صحبت می کرد به یک خط حافظه سفر کرد. از او س askedال شد که آیا او قلقلی پودر فرهنگ پاپ را که بازیگران و عوامل آن در حال ساخت فیلم های پرفروش مارول بودند در مراحل ساخت فیلم تشخیص می دهد یا خیر ، و او توضیح داد که چگونه دید همه قطعات مناسب در جای خود قرار دارند – فقط مسئله این بود که آیا همه آنها در کنار هم قرار می گیرند یا نه. گفت: این بازیگر / فیلمساز ،

از همان لحظه ای که دیدم Jon Favreau این فیلم مرد آهنی را با رابرت داونی به عنوان شخصیت با گوینت [پالترو] و جف بریجز کارگردانی می کند ، می دانستم که اگر رابرت قادر است ظاهر شوید و می دانید که تبدیل به استعدادی شوید که همه امیدوار بودیم بتواند “شما می دانید ، با مشکلات اعتیاد – که یکی از بهترین نسخه ها ، بهترین نسخه ممکن است” نسخه ای که می توانست بوده باشد. و او واقعاً آن را واقعاً میخکوب کرد.

همانطور که طرفداران به خاطر می آورند ، قیمت سهام رابرت داونی جونیور به عنوان یک مجری در هالیوود به دلیل مشکلات سو abuse مصرف مواد قبلی ، در اواسط دهه 2000 دقیقاً سر به فلک نکشید. ، اما مارول استودیو و جون فاورو احساس کردند که کسی وجود ندارد که بتواند به درستی نقش تونی استارک را زنده کند – و در این مرحله شخص بر سر انتخاب خود مشکل دارد. داونی جونیور نه تنها یک رنسانس حرفه ای داشت ، بلکه او مرد آهنی را به یک نماد فرهنگ پاپ تبدیل کرد و جهان سینمایی مارول از بسیاری جهات بر پشت او بنا شده بود.

البته کلارک گرگ نیز او را دید شغل نیز اساساً تغییر کرده است. قبل از Iron Man ، Gregg یک بازیگر شخصیت موفق بود ، اما S.H.I.E.L.D را نامگذاری کرد. از آنجا که نمایندگی فیل کولسون یک نقطه عطف عظیم برای او به حساب می آمد ، و این نقش از زمان زیادی تا کنون نقش مهمی در زندگی او داشته است – نه تنها در فیلم های مختلف مارول ظاهر شد ، بلکه در فیلم Agents Of S.H.I.E.L.D نیز بازی کرد. به مدت هفت سال.

مهم نیست که چقدر زمان می گذرد ، و اکنون هر چقدر تغییرات در جهان سینمایی مارول ایجاد شود ، نگاه کردن به جایی که همه چیز شروع شده است ، همچنان چشمگیر است و حقیقت ماجرا این است که Iron Man هنوز هم یکی از بهترین فیلم های این حق رای دادن است. اگر یک دقیقه از زمان پخش مجدد آن گذشته باشد ، در حال حاضر در Disney + پخش می شود (علاوه بر اینکه در دیجیتال ، 4K ، Blu-ray و DVD قابل دسترسی است).

NJ بومی که با LA تماس می گیرد در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *