Idris Elba از The Suicide Squad توضیح می دهد “تفاوت بزرگ” بین بازی Bloodsport و Thor’s Heimdall

گروه خودکشی جیمز گان تقریباً در راه است ، سرانجام در 6 آگوست به سینماها اکران می شود و هیاهو در اطراف آن در حال افزایش است. خود هارلی کوئین ، مارگوت رابی ، از فیلمی با عنوان The Suicide Squad فیلم کمیک GOAT قدردانی های شگفت انگیزی کرده است و به نظر می رسد همه دست اندرکاران معتقدند که این فیلم فوق العاده است. Bloodsport ادریس البا شخصیتی است که طرفداران منتظر دیدن آن در عمل نیستند. بسیاری بر این باورند که البا جانشین ویل اسمیت شده است ، اما او در Bloodsport شخصیت کاملاً متفاوتی را بازی می کند و جیمز گان Bloodsport را به طرزی جالب از کمیک ها تغییر داده است. این بازیگر که وارد گروه خودکشی می شد ، قبلاً با بازی شخصیت های کمیک آشنا بود و اکنون تفاوت بزرگ بین بازی در Bloodsport و Thim’s Heimdall را توضیح می دهد.

ادریس البا برای بازی در شخصیت های کمیک غریبه نیست ، قبل از اینکه در DCEU در کنسرت بازی کند در نقش Heimdall در فرانچایز Thor در MCU ظاهر شد. هایمدال در سه گانه Thor بیشتر یک شخصیت جانبی و یک نکته بود ، بنابراین بازی Bloodsport ، یک شخصیت برجسته تر ، با برخی از امتیازات اضافی همراه بود. ادریس البا در مورد The Suicide Squad و شخصیتش با Digital Spy صحبت کرد و توضیح داد که بازی در نقش هایدال در مقابل Bloodsport چه تفاوتی دارد و می گوید:

برای من به عنوان یک شخصیت ، بازی کردن هایمدال [برای مارول] ، که یک شخصیت محوری اما بسیار کوچکتر است ، در مقابل Bloodsport ، که یک شخصیت اصلی است ، تفاوت بزرگی است. من کمی بیشتر روی بحث های اولیه در مورد لباس Bloodsport ، ظاهر او تأثیر گذاشتم ، زیرا این اولین بار است که او روی صفحه نمایش بزرگ نمایش داده می شود.

â € “تفاوت بزرگ” Bloodsport شخصیتی محوری تر از هایمدال است و این به بازیگر فضای بیشتری داد تا بتواند در مراقبت و جهت کاراکتر حرف بزند. به نظر می رسید ادریس البا از اینکه می تواند در لباس Bloodsport و جهت شخصیت کارکردن نقش داشته باشد ، هیجان زده است ، که به نظر می رسد متفاوت از تجربه او در نقش Heimdall باشد. این تفاوت در نحوه کار جیمز گان یا تفاوت در نحوه کار DC در مقابل Marvel است که من را مورد علاقه خود قرار می دهد.

توجه داشته باشید ، ادریس البا همیشه در مورد شخصیت مارول خود اعتراض نکرده است. در واقع ، ثور: دنیای تاریک نقطه ای دردآور برای این بازیگر بود. به نظر من ، دو فیلم اول ثور گاهی بسیار کسل کننده ، جدی و گاه بیش از حد شکسپیر بودند. ثور: راگنوروک کل فرمول را تغییر داد و ثور را به یکی از لذت بخش ترین و داغ ترین خواص در MCU تبدیل کرد. تجربه ادریس البا در کار بر روی ثور: راگناروک به نظر می رسد شور و شوق البا را برای هایمدال برانگیخته است ، و او قبلا اعلام کرده بود که می خواهد دوباره نقش او را بازی کند. هرچند که در حال حاضر ، ادریس البا از شخصیت اصلی تیم جدید بهبود یافته The Suicide Squad لذت می برد و من هیجان زده هستم که ببینم او به عنوان Bloodsport چه کاری می تواند انجام دهد.

Idris Elbaâ € icide s The Suicide Squad -ستاره جی کورتنی در مورد مقایسه نسخه جیمز گان با جوخه انتحاری 2016 اظهار داشت و تمجیدهایی که او از دیدگاه گان می کند هیجان انگیز است. مارگوت رابی به وضوح از این فیلم هیجان زده است و در آینده برای هارلی کوئین بیشتر هیجان زده است. ظاهراً ستارگان گروه خودکشی چیزی جز تمجید از دیدگاه جیمز گانن برای این فیلم ندارند و همه آنها به نظر می رسد که در کار کردن و خلق یکی از منحصر به فردترین فیلم های کمیک تا کنون بسیار خوشحال بوده اند. باید منتظر ماند و دید آیا اولین حضور جیمز گان در تماشای قرار ملاقات قرار دارد یا خیر ، اما برای بازیگران فیلم به نظر می رسد که این فیلم یک برد بوده است.

گروه خودکشی 8 آگوست اکران می شود. برای اطلاعات بیشتر تاریخ انتشار ، نگاهی به برنامه کامل CinemaBlend بیندازید.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *