He’s All That Addison Rae توضیح می دهد که چگونه کورتنی کارداشیان در فیلم Netflix مشارکت داشته است

Netflix با بازسازی “همه اینها” She She € ™ s با فرهنگ اینترنت ویروسی مقابله می کند. بیش از 20 سال پس از بازی کلاسیک با بازی فردی پرینز جونیور و راشل لی کوک ، نسخه ای مدرن از این فیلم به نام He All € ™ s All That با TikTok ستاره TikTok ، Addison Rae و Tanner Buchanan ، Cobra Kaiâs ، جفت می شود. اوه ، و کورتنی کارداشیان حتی نقشی هم دارد!

بازی Keeping Up with the Kardashians نقش مدیر رسانه های اجتماعی شخصیت Addison Rae را بازی می کند ، که تا حدی منعکس کننده داستان احساس TikTok است. چطور کورتنی کارداشیان به این همه پایان رسید؟ Rae جزئیات را به اشتراک گذاشت:

منظور من صادقانه این است که شبیه چیزی است که اتفاق افتاده است [با او تماس بگیرید و بروید “من در فیلم به تو نیاز دارم”]. بازیگران اصلی در همان زمان قرار گرفتند و چند نقش وجود داشت که هنوز بازی نشده بودند. من و جنیفر [گیبوت ، تهیه کننده فیلم] صحبت می کردیم و با هم صحبت می کردیم ، خیلی جالب خواهد بود افرادی که در زندگی من در فیلم حضور دارند و واقعاً همه آنها را گرد هم آورده اند ، به گونه ای دور آن را گرد هم بیاورند. کورتنی بزرگ شده بود و من فکر می کردم داشتن یک نفر مثل او در این بازی بسیار باورنکردنی است. این نقش کاملاً با نوع ما در زندگی واقعی مطابقت داشت. او یک دوست شگفت انگیز من است. او یک مربی و شخص شگفت انگیز است. ما بسیار خوش شانس بودیم که کار به نتیجه رسید. خیلی خوشحالم که او در این مورد به من ملحق شد. من از او بسیار بسیار سپاسگزارم.

بنابراین ادیسون رای ارتباط شیرینی داشت! این بازیگر تازه کار هنگام صحبت با Access Hollywood گفت که کورتنی کارداشیان پس از گفتگویی که Rae و تهیه کننده در مورد انتخاب بازیگران انجام داده بودند ، به این پروژه آمد. Rae فکر کرد که افزودن شخصی به زندگی شخصی او که به عنوان یک دوست کلیدی در سفر خود در رسانه های اجتماعی تبدیل شده است ، سرگرم کننده است. صادقانه در مورد صنعت صحبت کنید. کارداشیان مطمئناً تجربه زیادی در کانون توجه دارد ، به ویژه به عنوان یک شخصیت اینترنتی. به نظر می رسد که او را در زندگی خود داشته باشید و به طور خلاصه بخشی از همه چیز او یک کلاه کوچک برای رابطه آنها بود. اما مراقب باشید: در فیلم Netflix ، آنها دقیقاً BFF نیستند. تریلر He That € ™ All That That را در زیر مشاهده کنید:

فیلم بعد از فیلم کلاسیک 1999 ، ادیسون را در نقش پجت می بیند ، که پس از یک حادثه ناگوار با دوست پسرش ویروسی می شود. در پاسخ به شرایط ، دوستش شرط می بندد که نمی تواند یکی از “فجایع” دبیرستان را در پرتو خودش به یک ستاره اینترنتی تبدیل کند. آن شخص کامرون تانر بوکانان است ، او یک زن دور افتاده است که از شبکه زندگی می کند و پشت دوربین فیلمش پنهان می شود. از بازیگران اصلی ، راشل لی کوک و متیو لیلارد ، که نقش هایی دارند ، اما به عنوان شخصیت های خود Laney Boggs و Brock Hudson بازنگشته اند. همه طرفداران از بازی در نقش آدیسون Rae با توجه به وجود نوستالژی زیادی در اطراف فیلم اصلی استقبال نکرده اند. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که مردم در مورد آن پس از انتشار آن در Netflix در 27 اوت چه نظری دارند.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *