Godzilla Vs. Kong: Someone MechaGodzilla With LEGO And Wow

کاری که طرفداران می توانند با مجموعه های LEGO چه با مجموعه های دارای مجوز رسمی و چه ساخته های خانگی انجام دهند ، شگفت آور است. در حالی که تعداد زیادی مجموعه رسمی بر اساس فیلم هایی مانند جنگ ستارگان ، هری پاتر و حتی دنیای ژوراسیک دیده ایم ، اما این پایان غیر رسمی است که گاهی اوقات هیجان انگیزتر می شود. یکی از این نمونه ها پروژه اخیر Godzilla vs. Kong است که یک طرفدار مشتاق را در ساخت آجرهای معروف اسباب بازی Mechagodzilla ساخت. و وای ، آیا نتایج به عنوان یک ادای احترام قابل توجه بیانگر خودشان است.

با احترام به یکی از افراد خوب در Reddit ، این ساخت Godzilla vs. Kong در معرض دید عموم فیلم قرار گرفته است. شما نسخه اصلی فیلم جانوری مکانیزه کارگردان آدام وینگارد را در رأس این داستان مشاهده کردید ، اگر از قبل با دیدن آن به ذهن شما سوخته نباشد و در فیلم آسیب ببیند. اما اکنون ، خود را برای اجرای LEGO آماده کنید ، که یک کپی بسیار نرم و صاف است:

همانطور که در گالری تفصیلی عکس های بالا مشاهده می کنید ، برای ساختن MechaGodzilla درست است آجرهای LEGO زیادی لازم است شرورانه به شکلی که به راحتی نمایش داده می شود. نه تنها این ، بلکه هرکسی که می خواهد ربات نابودی خود را جمع کند ، ساخت آن صبر زیادی خواهد برد. بنابراین اگر شما از نوعی که دوست دارید با مجامع شدید و دقیق فیلم گول بزنید ، بهتر است هر یک از آن عکس ها را چاپ کنید و یک قاب خوب پیدا کنید.

اگر فکر می کردید یک تایتان چیزی نیست کافی نیست ، پس باید از آخرین عکس موجود در پیوند گالری ارائه شده در بالا عبور کنید. Mechagodzilla تنها آغاز کار بود ، زیرا صحنه ای کاملاً صحنه دار بین این تهدید فلزی ، گودزیلا و کنگ به تصویر کشیده شده است. کسانی که از شما الهام گرفته اند که باید فاصله بگیرند و نبرد آب و هوایی Godzilla vs. Kongs را با مهارت های LEGO خود ایجاد کنند ، باید صرفه جویی کنند و فضا را برای حقوق مفروض فرضی خود فراهم کنند.

طرفداران می توانند به راحتی Godzilla را بسازند کنگره بزرگ بد مجهز به تیتان است که در یک قفسه یا میز در اتاق نشیمن خود نمایش می دهد. مطمئناً که یک قطعه مکالمه است ، این یک ویژگی چشمگیر در مدل سازی دم کرده خانگی است. با این حال ، اگر با افرادی دوست هستید که هنوز یکی از بزرگترین بازدیدهای بازار تئاتر فعلی را مشاهده نکرده اید ، ممکن است بخواهید در مکان قرارگیری اتاق در آن دقت کنید. در غیر این صورت ، موفقیت تاجگذاری شما ممکن است به یک پروژه تمیزکاری بسیار عظیم تبدیل شود.

گودزیلا در مقابل کونگ در حال حاضر در سینماها است ، اگر بخواهید دوباره فیلم را ببینید یا برای اولین بار. حتماً دفترچه یادداشت خود را به همراه داشته باشید ، زیرا هرگز نمی دانید هنگام بهبود این ایجاد LEGO ، الهام از کجا خواهد آمد. فقط اگر آن را به عنوان یک مدل متحرک درست کردید ، یا حتی بدتر ، تصمیم بگیرید که به آن یک مغز دیجیتالی بدهید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص) مراقب باشید. همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *