Godzilla Vs. کنگ فقط در ژاپن متحمل یک شکست بزرگ شد

به نظر می رسید بازگشت MonsterVerse ماه گذشته در زمان مناسب با گودزیلا و کنگ اتفاق افتاده است. مبارزه بزرگ کراس اوور آدام وینگارد باعث الهام بیشتر مردم شد تا برای اولین بار از زمان خشک شدن همه گیر COVID-19 برای یک فیلم هالیوودی به سینماها بروند. این حماسه اکشن بالاترین میزان فروش ناخالص خود را در چین داشته است و چشم انتظار انتظارات زیادی برای کشور کاپیو ژاپن بود. اکنون ، اکران فیلم در کشور جزیره آسیای شرقی به طور نامعلومی به تعویق افتاده است.

گودزیلا در برابر کنگ قرار است با موفقیت در نمایش جذاب گیشه خود از 14 ماه مه در ژاپن تا زمان انتشار این خبر ادامه یابد. . طبق تاریخ وب سایت Godzilla برای این منطقه ، در حال حاضر به دلیل وضعیت اضطراری در کشور به دلیل همه گیری COVID-19 ، این تاریخ انتشار لغو شده است. وضعیت اضطراری قرار است حداقل تا 11 ماه مه ادامه داشته باشد.

هفته گذشته ژاپن بیشترین تعداد موارد ویروس کرونا را در بیش از سه ماه ثبت کرده است ، با چهارشنبه 5،793. موج چهارم COVID-19 برای ساکنان ژاپن ، به ویژه در اوزاکا و فوکوکا ، در حال راه اندازی است که باعث تعطیلی سالن های سینما می شود. این کشور در حال حاضر با استفاده از واکسن های خود دست و پنجه نرم می کند ، به طوری که کمتر از 2٪ از جمعیت ژاپن تاکنون واکسینه شده اند ، به رویترز این کمترین نسبت افراد تلقیح شده در بین کشورهای ثروتمند است.

ورود گودزیلا و کونگ به سینماهای ژاپن اکنون به نحوه برخورد کشور با وضعیت اضطراری بستگی دارد و اگر موفق شود به اندازه کافی پیشرفت کند اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگتر مانند نمایش فیلم. در حالی که دو بازار برتر فیلم جهانی ، چین و ایالات متحده ، در حال فعالیت هستند و برای اولین بار از زمان شیوع بیماری ، تعداد قابل توجهی را به ارمغان می آورند ، ژاپن سومین بازار بزرگ است و گودزیلا در برابر کنگ اکنون از دست رفته است با اضافه کردن دلار برای مدت زمان طولانی.

ورود MonsterVerse در ماه نمایش در سینماها 406 میلیون دلار درآمد کسب کرده و از سبد قبلی خود گودزیلا: پادشاه هیولاها که 386 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، پیشی گرفت. بهار 2019. این فیلم در داخل کشور برای چهار هفته متوالی در شماره 1 بود ، فقط در آخر هفته گذشته با Mortal Kombat و Demon Slayer فیلم: Mugen Train منتشر شد از تخت سلطنت سقوط کرد.

چه چیزی به خصوص قابل توجه Godzilla در مقابل کنگ این کار را انجام داد در حالی که در 30 روز اول HBO Max نیز در دسترس بود. حضور همزمان یک فیلم در خانه و سینما بی سابقه است ، اما این یک استراتژی است که برادران وارنر تصمیم گرفته است برای همه فیلم های 2021 خود اجرا کند.

وقتی فیلم وقت خودش را می گیرد در ژاپن بدرخشید ، مطمئناً این فیلم می تواند موفقیت فیلم را بیش از پیش تقویت کند. پیش از این اعلام شده بود که آدام وینگارد در حال کار بر روی دنباله ای از Godzilla vs. Kong همراه با ساخت دنباله Face / Off و فیلم Thundercats است. گفته می شود وینگارد اولین کارگردانی خواهد بود که به دنبال دیدگاه های مختلف در مورد گودزیلا ، کنگ: جزیره جمجمه و گودزیلا: پادشاه هیولاها ، دو فیلم MonsterVerse ساخته است.

گودزیلا در برابر کنگ هنوز در سینما بازی می کند. با برنامه اکران 2021 CinemaBlend برای سفر بعدی خود به سینما یا تماشای خانه ، چه نسخه هایی را برای این ماه هیجان زده کنید بررسی کنید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *