F9 در حال مسابقه به سوی یک باکس آفیس وحشی است

سال 2021 برای صنعت تئاتر یک سال غیرعادی بود ، زیرا در حالی که سالن های سینما پس از بسته شدن درهای خود در بیشتر سال 2020 بازگشایی شده اند ، همه گیری همه گیر ادامه دارد. به این ترتیب ، برخی از فیلم ها آنطور که انتظار می رفت در اکران بزرگ اجرا نشدند ، در حالی که تعداد انگشت شماری با توجه به شرایط کاملاً موفق بوده اند. یکی از نمونه های اخیر ، نهمین فیلم سریع و خشن با نام F9 است که از مرز 700 میلیون دلار عبور می کند.

در زمان نگارش این مقاله ، F9 بیش از 172 میلیون دلار در داخل و بیش از 524 دلار فروش داشته است. میلیون در سطح بین المللی ، تقریباً 696.7 میلیون دلار در سراسر جهان اضافه می شود و به عنوان دومین فیلم پرفروش سال در هر جعبه آفیس موجو شناخته می شود. بنابراین خیلی بیشتر طول نمی کشد تا مبلغ کل آن از 700 میلیون دلار فراتر رود (شاید با خواندن این مطلب این اتفاق می افتد) ، و F9 اولین تصویر هالیوود در سال 2021 است که از این حد عبور می کند. تا کنون تنها فیلمی که از این مقدار فراتر رفته است ، عکس چینی سلام ، مامان است که 848 میلیون دلار فروش داشته است. فیلم پرفروش بعدی هالیوود در سال ، گودزیلا در مقابل کنگ با 467.8 میلیون دلار است و پس از آن Black Widow با 369.9 میلیون دلار (بدون احتساب پولی که از Disney+ Premier Access بدست آورده است).

برای اطمینان ، فروش F9 به 700 میلیون دلار فاصله زیادی با دو فیلم اخیر سری اصلی فیلم Fast & Furious ، Furious 7 و The Fate of the Furious دارد که هر دو از یک میلیارد دلار عبور می کنند. با این وجود ، با توجه به تمام اقدامات بهداشتی و ایمنی که سینماهای سینما برای ارائه خدمات صحیح به مشتریان ، از جمله فاصله گذاری اجتماعی ، انجام داده اند ، بسیار تاثیرگذار است که F9 تا این حد در جبهه تجاری موفق شده است. این پنجمین فیلم پرفروش فیلم Fast & Furious است که در پشت فیلم های فوق الذکر قرار دارد ، Fast & Furious 6 با 788.6 میلیون دلار و هابز و شاو با 759 میلیون دلار.

اگر همه گیری گسترش پیدا نمی کرد ، F9 در 22 مه 2020 اکران شد ، اما این اولین فیلمی بود که به تعویق افتاد هنگامی که COVID-19 خراب کننده زندگی روزمره بود. ابتدا به 2 آوریل 2021 منتقل شد ، سپس به 28 مه 2021 منتقل شد ، و سپس سرانجام در محل انتشار نهایی خود در 25 ژوئن 2021 فرود آمد. F9 همچنین یک ماه پس از نمایش روی صفحه بزرگ برای اجاره دیجیتالی در دسترس قرار گرفت. هان لو بعد از تصور اینکه مرده بود ، در حال بازگشت است. من هیچ اسپویل را در اینجا برای کسانی که هنوز فیلم را ندیده اند ، به اشتراک نمی گذارم ، اگرچه تجزیه و تحلیل پایانی ما و ویژگی صحنه پس از اعتبار برای کسانی که نیاز به اطلاعات اضافی در مورد نحوه به پایان رساندن F9 دارند در دسترس است. در هر صورت ، ما در ابتدای پایان وارد نمی شویم ، زیرا مجموعه فیلم های اصلی سریع و خشن پس از دو فیلم دیگر به پایان می رسد ، اگرچه این حق رای به طور کلی با پخش های مختلف ادامه خواهد داشت. فیلم Fast & Furious 10 برای 7 آوریل 2023 برنامه ریزی شده است و کارگردانی آن و Fast & Furious 11 توسط جاستین لین انجام می شود.

هنوز زمان زیادی برای فیلمبرداری F9 در سینماها وجود دارد ، اما برای آن ها که از طرفداران رسانه های فیزیکی هستند ، نسخه های Blu-ray و DVD در 21 سپتامبر وارد می شوند. با برنامه اکران ما در سال 2021 ، فیلم ها را تا پایان سال همچنان دنبال کنید.

خبره مارول ، DC ، Star Wars ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *