Ewan McGregor از جنگ ستارگان یکی از سخت ترین قسمت های بازی در Prequels جورج لوکاس را نشان می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آنها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جنگ ستارگان قلب و تخیل علاقه مندان به فیلم را برای نسل های مختلف تسخیر کرده است. در حالی که از زمان خریداری Lucasfilm توسط دیزنی ، موارد جدید با محتوای جدید خراب شده است ، پیش درآمد جورج لوکاس اولین باری است که حق رای دادن به صفحه نمایش بزرگ بازگشت. یوان مک گرگور در هر سه قسمت در نقش اوبی وان کنوبی بازی کرد ، اما این بازیگر سخت ترین قسمت بازی در پیش درآمدهای بدنام را فاش کرد.

پیش درآمد جنگ ستارگان در طول این سالها جوک های بی شماری بوده است ، با همه چیز ، از مجموعه CGI گرفته تا گفتگوهایی که کپی می شود. بازی ایوان مک گرگور در نقش اوبی وان کنوبی قطعاً نقطه اوج سه گانه است ، گرچه بازیگر مولن روژ در مورد منفی دویدن خود در کهکشان بسیار دور توضیح داد. مخلوطی از صفحات سبز و dialgoue.

بعد از سه یا چهار ماه از آن ، واقعاً خسته کننده می شود – مخصوصاً وقتی صحنه ها are ¦ نمی خواهم بی ادب باشم ، اما این شکسپیر نیست چیزی نیست که بتوانید در این گفتگو جستجو کنید و بتواند شما را راضی کند در حالی که در آنجا محیطی وجود ندارد. انجام آن کاملاً سخت بود.

لمس. یوان مک گرگور در نقش اوبی وان کنوبی (تاکنون) او را ملزم به انجام آموزش های گسترده ای درمورد چراغ های برقی می کند ، در عین حال به تخیل خود برای پر کردن سیارات رنگارنگ امتیاز جنگ ستارگان نیز اعتماد می کند. جورج لوکاس را کمتر از گفتگوی Shapepearean اضافه کنید ، و به نظر می رسد که این برنامه رویایی کمی طاقت فرسا شده است. حق رای دادن مانند جنگ ستارگان. در حالی که اکثر بازیگران برای بازی در چنین خاصیتی نمادین اندامی می دهند ، اما مجموعه فیلم ها بسیار طاقت فرسا هستند. تمام چراغهای روشنایی و فشار را به آن اضافه کنید و منطقی است که ممکن است مک گرگور گاهی اوقات سختی داشته باشد.

Skywalker Saga در حال حاضر در دیزنی + موجود است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این لینک استفاده کنید.

بعداً در همان مصاحبه ، اوان مک گرگور در ادامه توضیح داد که تفاوت بازگشت به جنگ ستارگان برای سریال Obi-Wan در دیزنی + چیست. در حالی که جلوه های بصری هنوز هم به شدت در تولید نقش دارند ، صفحات گسترده LED امکان تنظیمات خاصی را برای بازیگران فراهم می کنند. همانطور که توضیح داد ،

آنها [پس زمینه های مجازی] را روی این صفحه عظیم LED قرار می دهند. بنابراین اگر در کویر هستید ، در وسط بیابانی ایستاده اید. اگر در برف باشید ، در برف احاطه شده اید. و اگر در کابین خلبان یک ستاره ستیز هستید ، در فضا هستید. واقعاً واقعی تر احساس خواهد شد.

مطمئناً به نظر می رسد که یوان مک گرگور از بازگشت به جنگ ستارگان با مجموعه spinoff های آینده خود لذت برده است. بیش از یک دهه از اکران فیلم Revenge of the Sith (سینما) می گذرد ، بنابراین این بازیگر وقت داشته است تا در پروژه های مختلف دیگری کار کند. و طرفداران نمی توانند منتظر ببینند که جدول زمانی Skywalker Saga بیشتر به گوش می رسد.

شایعات مربوط به یک سریال Obi-Wan اندکی پس از اعلام Lucasfilm آغاز شد که The Mandalorian اولین اثر زنده در سریال است. سلسله. ایوان مک گرگور برای نمایش نشان داده است که شخصیت وی در انزوای خود بر روی تاتوین چه کاری انجام داده است. با توجه به ظاهر شدن هیدن کریستینسن ، احتمالات داستان پردازی بی پایان است.

امتیاز جنگ ستارگان با نمایش ها و همچنین اسکادران سرکش پتی جنکینز ادامه خواهد یافت. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از کودکی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *