DVD جدید منتشر شده در سال 2021: آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

سال ۲۰۲۰ سال وحشی برای اکران های نمایشی بود که بهبودی کامل آن مدت زمان زیادی طول می کشد. از یک طرف ، عدم اکران تئاتر در سال گذشته به این معنی است که همه فیلم های با تأخیر بیشتر به تعویق می افتند وقتی که صحبت از اکران در Blu-ray و DVD می شود ، که سال 2020 را بسیار متفاوت از آنچه انتظار داشتیم ترک کرد .. با این حال ، با تعطیل شدن سالن های نمایش ، بسیاری از فیلم ها تصمیم گرفتند مستقیماً به سیستم عامل های تقاضای ویدیو بروند. تحت این شرایط ، این عالی است ، زیرا به افراد امکان می دهد در راحتی خانه خود به همان فیلم ها دسترسی داشته باشند.

دقیقاً آنچه که آینده برای اکران های خانگی در سال 2021 در انتظار است ، در حال حاضر حدس کسی است. اما ما با اعلام جدیدترین اکران ها ، همه چیز را در اینجا به روز خواهیم کرد.

ژانویه برای فیلم های کاملاً جدید در سینماها ماه کندی است اما معمولاً یک ماه بزرگ برای اکران خانگی است زیرا ما دیدن فیلم های محبوب اواخر تابستان و اوایل پاییز که به خانه می آیند. متأسفانه ، به دلیل همه گیر شدن جهانی ، برنامه اکران تئاتر همه آنچه را که امیدوار بودیم نبود و این اثر دومینو همچنان آزار دهنده انتشار دی وی دی است. با گفتن این موارد ، هنوز فیلم های جالبی وجود دارد که قابل بررسی هستند و در ژانویه وارد می شوند.

طرفداران تلویزیون تعداد زیادی سریال برای اضافه کردن به مجموعه های خود دارند ، از جمله فصل 2 قسمت Twilight Zone از جوردن پیل از CBS All Access ، فصل پایانی The 100 و اولین فصل اقتباس تلویزیونی Snowpiercer. اما همه تلویزیون نیست ، فیلم های خوبی در سال گذشته اکران شدند که ممکن است به دلیل همه اتفاقات زیر رادار پرواز کرده باشند و ممکن است اکنون شانس بیشتری برای دیدن داشته باشند ، مانند جنگل لند ، با چارلین هونان ، و عشق و هیولاها با بازی دیلن اوبراین. لیست کامل نسخه های منتشر شده در ژانویه را در زیر بررسی کنید.

Love And Monsters (2020) با بازیگر Dylan O’Brien (آن را اینجا سفارش دهید) 12 ساعت شیفت (2021) (سفارش آن را اینجا) Mystery Road، Series 2 (سفارش 100: هفتمین و آخرین فصل (سفارش آن را اینجا)

طلسم (2020) (سفارش آن را اینجا) رویای آمریکایی (سفارش آن را اینجا) جنگل لند (2020) – با بازی چارلی هونان ، جک او ‘Connell (سفارش آن را اینجا) Legacy: The Complete Second Season (سفارش آن را اینجا) Lupine III: The First (سفارش آن را اینجا) Manifest: The Complete Second Season (سفارش آن را اینجا) Monsoon (2020) (سفارش آن را اینجا) Skylines ( آن را اینجا سفارش دهید) The Twilight Zone Season Two (2020) (سفارش آن را اینجا)

The Kid Detective (2020) – با بازی آدام برودی (سفارش آن را اینجا) Always And Forever (2020) (اینجا را سفارش دهید) Dead Reckoning (2020) (سفارش آن را اینجا) Dreamland (2020) – بازیگر نقش اصلی Margot Robbie (سفارش آن را اینجا) Hearts And Bones – بازیگری Hugo Weaving (سفارش آن را اینجا) Max Cloud 2020) (اینجا سفارش دهید) Miss Juneteenth (2020) ( آن را اینجا سفارش دهید) مارپیچ (2020) (سفارش آن را اینجا) The Cleansi ng Hour (2019) (سفارش آن را اینجا) دهکده در جنگل (سفارش آن را اینجا) Wander (2020) – با بازی تامی لی جونز ، آرون اکهارت (سفارش آن را اینجا)

Come Play (2020) – با بازیگران جیلیان جیکوبز ، جان گالاگر جونیور (سفارش آن را اینجا) Synchronic (2019) – بازیگران جیمی دورنان ، آنتونی مکی (سفارش آن را اینجا دهید) Fatman (2020) – بازیگری Mel Gibson (سفارش آن را اینجا) Batman: Soul of the Dragon (2021 ) (سفارش آن را در اینجا) Bordertown: Season 1Born A Champion (2021) – بازیگران دنیس کواد ، شان پاتریک فلنری (سفارش آن را اینجا) Doom Patrol: Complete Second Season – بازیگران برندن فریزر ، تیموتی دالتون (سفارش آن را اینجا) Princess of the Row (2019) – با بازی مارتین شین Snowpiercer: The Complete First Season – بازیگران Jennifer Connelly، Daveed Diggs (سفارش آن را اینجا) You: The Complete Second Season (آن را اینجا سفارش دهید)

فوریه 2021 تقریباً ، تقریباً احساس می کنید صنعت فیلم در بخش بهتری از یک سال در وضعیت ایستایی نزدیک قرار نگرفته است. اگرچه مطمئناً آنقدر نسخه اصلی Blu-ray در ماه فوریه منتشر نشده است که انتظار می رفت 12 ماه پیش باشد ، تقریباً در هر هفته از ماه چیزی قابل ذکر است ، فیلم هایی با نام های اصلی که یا در سینما یا در حداقل در شرایط عادی بوده است.

ابتدای ماه به ما اجازه دهید او برود ، درامی با بازی کوین کاستنر و دایان لین که نظرات خوبی دارد و Wild Mountain Thyme ، فیلمی که تقریباً به اندازه کافی بررسی نشده است ، اما چنان پیچ و تاب عجیب و غریب در آن وجود دارد که به هر حال شاید ارزش بررسی داشته باشد. فیلم ترسناک Freaky و بهتر از آنکه حق فیلم بلایای گرینلند را داشته باشد نیز وجود دارد. فیلم جدید “Milla Jovovich در فیلمی مبتنی بر یک بازی ویدیویی است” ، Monster Hunter همچنین در ماه فوریه پیش از اکران فیزیکی ماه آینده ، می تواند به صورت دیجیتالی مشاهده کند.

اگر چیز دیگری نیست ، این واقعیت که بعضی از این فیلم ها حتی اکران تئاتری نداشته اند و باعث می شود اکران فیزیکی فیلم خیلی سریع اتفاق بیفتد. باید فکر کرد که حتی اگر تئاترها به حالت عادی برگردند آیا این روند ادامه خواهد یافت؟ همه چیز برای اولین بار در ماه فوریه در اینجا قرار دارد.

بگذارید او برود – بازیگران کوین کاستنر و دایان لین (سفارش آن را در اینجا سفارش دهید) Wild Mountain Thyme – بازیگران امیلی بلانت و جیمه دورنان (سفارش آن را اینجا) تسلا (سفارش آن را اینجا) ) نقض (سفارش آن را در اینجا) میزبان (سفارش آن در اینجا) JL Family Ranch: هدیه عروسی (سفارش آن را در اینجا) عشق ، عروسی و سایر بلایا (سفارش آن را در اینجا)

Freaky – با بازی Vince Vaughn (سفارش آن را اینجا) Sputnik (سفارش آن را اینجا دهید) گرینلند – با بازیگرانی چون جرارد باتلر و مورنا باكارین (سفارش آن را اینجا) منطقه هیولا (اینجا آن را سفارش دهید) شاهزاده كوچك (سفارش آن را اینجا) The Right OneWander Darkly – با بازیگران سیه نا میلر و دیگو لونا (سفارش آن را اینجا)

خبرچین – با بازی آنا د آرماس و جوئل کینامان (سفارش آن را در اینجا) یک تماس برای جاسوسی (اینجا سفارش دهید) Archenemy – با بازی Jo Manganiello (سفارش آن را اینجا) Bordertown فصل 2 ترس از باران – بازیگر نقش اصلی کاترین هیگل (سفارش آن را اینجا) Harley Quinn: The Complete Second Season – بازیگران Kelly Cuoco ، Lake Bell (سفارش آن را اینجا) Horizon Line – بازیگر نقش آلیسون ویل liams (سفارش آن را در اینجا) Lovecraft Country: The Complete First Season (سفارش آن را در اینجا) The Very Excellent Mr. Dundee (سفارش آن را اینجا)

Monster Hunter (سفارش آن را اینجا)

The Croods: A New Age – با بازی نیکلاس کیج و اما استون (سفارش آن را اینجا) Scooby-Doo: The Sword and the Scoob (اینجا آن را سفارش دهید) جاده ابریشم – با بازیگرانی جرمی کلارک و نیک رابینسون (سفارش آن را اینجا) آخرین ورمیر – با بازی گای پیرس (اینجا آن را سفارش دهید)

به آهستگی اما با سر و صدا ، در مورد اکران فیلم ها شاهد تحرک بیشتری هستیم که همین امر باعث می شود حرکت بیشتری در مورد اکران های خانگی نیز داشته باشیم. مطمئناً ، برخی از این فیلم های بزرگ ، مانند Wonder Woman 1984 در سرویس های پخش جریانی مانند HBO Max یا سایر فرمت های VOD منتشر شده اند ، اما اکنون نیازی نیست منتظر بمانید تا در جریان پخش دوباره برگردند و در واقع می توانید یک نسخه فیزیکی از آن داشته باشید از این فیلم.

علاوه بر فیلم هایی مانند Wonder Woman 1984 ، مارس همچنین مانند Monster Hunter ، اقتباسی از بازی ویدیویی از افرادی که فیلم های ساکن Evil را برای شما به ارمغان آورده اند و همچنین یک پتانسیل ، برای ما به ارمغان می آورد. رقیب اسکار در فیلم “زن جوان امیدوار کننده”. با تأخیر نشان دادن جوایز امسال ، در واقع می توانید بسیاری از نامزدها را قبل از نمایش در خانه بگیرید ، بنابراین می توانید همه آنها را تماشا کنید در مارس 2021 همه چیز در راه است.

شکارچی هیولا – خیره شده به میلا ژوویچ (سفارش آن را اینجا) Fatale (سفارش آن را اینجا) Half Brothers (سفارش آن را اینجا) پینوکیو – با بازی Roberto Benigni (سفارش آن را اینجا) All My Life (آن را اینجا سفارش دهید) Doctor Who: Revolution of the Daleks (اینجا آن را سفارش دهید) مرا بترسانید (آن را اینجا سفارش دهید) Zappa (آن را اینجا سفارش دهید)

زن جوان امیدوار کننده – با بازی کری مولیگان

پیشتاز (سفارش آن را در اینجا) نامطلوب (سفارش آن را در اینجا) American Skin (سفارش آن را اینجا) IP Man: Kung Fu Master (سفارش آن را اینجا) Riviera: فصل 2 (سفارش آن را در اینجا)

News of the World – با بازی تام هنکس

زن جوان امیدوار کننده – با بازی کری مولیگان (اینجا سفارش دهید) Brothers By Blood (اینجا سفارش دهید) Dark Web: Cicada 3301 (اینجا سفارش دهید) Des (سفارش آن را اینجا) ) به روح نگو (اینجا سفارشش بده) هواپیمای پول (اینجا سفارشش بده) PG: Psycho Goraman (اینجا سفارش بده) گوسفندها و گرگ ها: معامله خوک (اینجا سفارش دهید) Songbird (اینجا سفارش دهید)

Wonder Woman 1984 – با بازی گال گدوت ، کریس پاین

اخبار جهان – با بازی تام ها nks (اینجا آن را سفارش دهید) آخرین اخبار در شهرستان یوبا – با بازی آلیسون جنی ، میلا کونیس (سفارش آن را اینجا) Castlevania: Season 3 (سفارش آن را اینجا) Hero Dog: The Journey Home (اینجا را سفارش دهید) Soul – با بازی Jamie Foxx ، Tina Fey (سفارش آن را در اینجا) Soulmates ، فصل 1 (سفارش آن را در اینجا) The Comey Rule: نسخه ویژه (سفارش آن را اینجا) لغو ، سریال محدود (سفارش آن را اینجا)

Wonder Woman 1984 – با بازی Gal Gadot ، Chris Pine (سفارش آن را در اینجا) دوست ما (سفارش آن را اینجا) 55 مرحله (سفارش آن را اینجا) Perfect Planet (سفارش آن را اینجا) دور دیگری (سفارش آن را اینجا) Toll (سفارش آن را اینجا)

درست زمانی که به نظر می رسید همه چیز در مسیر درست پیش می رود ، آوریل در بخش Blu-ray و DVD سرعت را کم کرد. گرچه مطمئناً ما کاملاً از اکران های جدید بی بهره نیستیم ، این واقعیت که بسیاری از فیلم های سینمایی اکران شده اند بسیار سریعتر به اکران خانگی روی آورده اند ، به این معنی است که گاهی اوقات همه آنچه که قرار است اکران شود وجود دارد. با گفتن این موضوع ، با شروع به کار در نهایت تماشای تئاترهایم ، ممکن است واقعاً برای همیشه بازگشایی شوند ، ما می توانیم حداقل کمی مطمئن باشیم که به زودی همه چیز به حالت عادی برگردد ، یا هر چیز جدید طبیعی باشد.

تنها نمایش قابل توجه اکران در ماه آوریل کمدی بارب و ستاره به ویستا دل مار است. فیلمی بود که به دلیل عدم اکران در تئاتر ، بسیاری از مردم احتمالاً آن را ندیدند ، اما بر اساس بررسی ها ، این چیزی است که احتمالاً همه باید بررسی کنند ، بنابراین این فرصت وجود دارد.

Earwig and the Witch (آن را اینجا سفارش دهید) The Reckoning (اینجا آن را سفارش دهید) Shadow in the Cloud (اینجا را سفارش دهید) بارب و Star به Vista Del Mar بروید – با بازی کریستن ویگ ، آنی مومالو (اینجا سفارش دهید) Giants Being Lonely (سفارش آن را اینجا) پسر جنوب (سفارش آن را اینجا) ردیابی ها: فصل اول (اینجا سفارش دهید)

سرزمین عجایب ویلی (آن را اینجا سفارش دهید) Ancient Aliens: Season 13 (سفارش آن را اینجا)

بحران (سفارش آن را اینجا) قلب خشونت (سفارش آن را اینجا) بروکرهای بدن (سفارش آن h ere) The Mortuary Collection (آن را اینجا سفارش دهید)

چیزهای کوچک – با بازی دنزل واشنگتن ، جارد لتو

ونکویش (سفارش آن را اینجا) طلای بازو

مه تقریباً در انتشارات سرگرمی در خانه یک ماه عادی احساس می شود ، زیرا امسال شاهد بسیاری از برندگان اسکار هستیم. البته این واقعیت که این جوایز فقط در اواخر آوریل اعطا شده است ، هنوز احساس عجیب و غریب می کند. با این حال ، اگر می خواهید برخی از برندگان اسکار را که از دست داده اید بررسی کنید ، یا فقط نامزد جایزه اسکار مورد علاقه خود را به مجموعه خود اضافه کنید ، در ماه مه این کار را خواهید کرد ، زیرا شاهد انتشار این فیلم خواهیم بود جودای مسیح سیاه ، پدر ، میناری و موارد دیگر.

اگر برندگان اسکار مورد علاقه شما نیستند ، هنوز در ماه مه چند نسخه مهم منتشر می شود ، از جمله فیلم The Little Things ، ساخته دنزل واشنگتن و لایو اکشن / انیمیشن ترکیبی تام و جری. از طرف تلویزیون ، می توانید فصل اول انیمیشن کمدی Deck Lower Trek متحرک را دنبال کنید ، یا می توانید مجموعه DVD های Supernatural خود را تکمیل کنید ، زیرا فصل آخر این مجموعه در پایان ماه کاهش می یابد.

چیزهای کوچک – با بازی دنزل واشنگتن ، جارد لتو (سفارش آن را در اینجا) جودا و مسیح سیاه – با بازی دانیل کالوویا ، لیکیت استنفیلد (اینجا آن را سفارش دهید) The Virtuoso – با بازی آنتونی هاپکینز (اینجا آن را سفارش دهید)

Marksman – با بازی لیام نیسون (سفارش آن را اینجا) Land – با بازی رابین رایت ، دمیان بیچیر (اینجا آن را سفارش دهید) موریتانی – با بازی جودی فاستر ، بندیکت کامبربچ (سفارش آن را اینجا) انجمن عدالت: جنگ جهانی دوم – با بازیگر Stana Katic ، Matt Bomer (سفارش آن را اینجا) My Brother’s Keeper (سفارش آن را اینجا) Pixie – با بازی اولیویا کوک ، الک بالدوین (اینجا آن را سفارش دهید) لحظه ارشد – با بازی ویلیام شاتنر ، کریستوفر لوید (سفارش آن را اینجا) شرک (بیستمین سالگرد اد ) – با بازی مایک مایرز ، ادی مورفی (اینجا آن را سفارش دهید)

تام و جری – با حضور Chloà «Grace Moretz (آن را اینجا سفارش دهید) Minari – با بازی استیون یون ، Youn Yuh-jung (آن را اینجا سفارش دهید) The Father – با بازی آنتونی هاپکینز ، Olivia Coleman (اینجا آن را سفارش دهید) Supernova – با بازی Colin Firth ، Stanley Tucci (سفارش آن در اینجا) The Nest – با بازی جود لا ، کری کون (سفارش آن را اینجا) Above Suspicion – با بازی امیلیا کلارک (سفارش آن را اینجا) گناه کیهانی – با بازی بروس ویلیس ، فرانک گریلو (سفارش آن را اینجا) شکار شده (اینجا آن را سفارش دهید) Shithouse (سفارش آن را اینجا) پسر (سفارش آن را اینجا) Star Trek: Lower Decks – فصل اول (سفارش آن را اینجا) The Alienist: Angel of Darkness – با بازی لوك ایوانز ، دانیل برول (سفارش آن را اینجا) The Salisbury Poisonings (سفارش آن را اینجا) مأموریت: Impossible (25th Anniversary Ed.) – با بازی تام کروز (اینجا آن را سفارش دهید)

Chaos Walking – با بازی تام هالند ، دیزی ریدلی (اینجا سفارش دهید) Long Weekend – با بازی فین ویتروک ، Zoà «Chao (سفارش آن اینجا) American Fighter (سفارش آن را اینجا) خوشبختانه – با بازی Joel McHale (سفارش آن را اینجا) Supernatural: The Complete Fifteenth and Final Season – با بازی Jared Padalecki، Jensen Ackles (سفارش آن را اینجا) Supernatural: The Complete Series – با بازی Jared Padalecki، Jensen Ackles (اینجا آن را سفارش دهید) My Fair Lady (4K UHD) – با بازی آدری هپبورن ، رکس هریسون (سفارش آن را اینجا) Super 8 (4K UHD) – با بازی Elle Fanning ، Kyle Chandler (این را اینجا سفارش دهید)

به طور معمول ، در این زمان از سال ، تمرکز فیلم بر روی صفحه نمایش بزرگ است زیرا فصل فیلم های تابستانی به اوج خود می رسد. در حالی که “نوسان کامل” در این مرحله احتمالاً کمی نادرست است ، اما در واقع شاهد اکران فیلم های جدید در سینماها هستیم و این به این معنی است که در عرض چند ماه ما فیلم های بزرگی برای اکران در Blu-ray خواهیم داشت. .

با این حال ، هنوز چند نسخه بزرگ در ماه جاری Blu-ray روبرو هستیم. بیشترین اکران Blu-ray مربوط به همان چیزی است که قبلاً بزرگترین اکران نمایشی سال بود. گودزیلا در برابر کنگ چند ماه پیش یک تئاتر خوب داشت و اکنون برای کسانی که می خواهند صاحب آن شوند ، در اواخر این ماه فرصتی پیدا می کنند. وقتی نوبت به فیلم هایی می رسد که شاید گیشه های عظیمی را ندیده باشند ، اما ارزش بررسی دارند ، Nobody به رهبری باب اودنکرک یک فیلم اکشن مستحکم برای خراشیدن خارش جان ویک بود.

طرفداران تلویزیون به دنبال مجموعه های آنها باید آگاه باشند که فصل 2 مواد تاریک او همانند فصل 1 آکادمی چتر در این ماه وارد می شود. این همه چیز دیگری است که در ماه ژوئن منتشر می شود.

The Courier – Â با بازی بندیکت کامبربچ (سفارش آن را اینجا دهید) بوگی – با بازی تیلور تاکاهاشی (سفارش آن را در اینجا) جنگید – با بازی استیون دورف (سفارش آن را در اینجا) گونه های در معرض خطر – با بازی ربکا رومیان (سفارش آن را در اینجا) دزدان مغازه های جهان (سفارش آن را در اینجا) The Vault – با بازی فردی هایمور (سفارش آن را در اینجا) The World to Come – با بازی کاترین واترستون ، ونسا کربی (سفارش آن را در اینجا) Trigger Point – با بازی باری پپر (سفارش آن را در اینجا) افتخار شما: فصل 1 – با بازی برایان كرانستون (سفارش آن را در اینجا) A Glitch in the Matrix (سفارش آن را در اینجا) قطعات یدکی (سفارش آن را اینجا) Mommie Dearest – با بازی Faye Dunaway (چهلمین سالگرد پخش Blu-ray) ( آن را اینجا سفارش دهید) Snatch – با بازی Benecio Del Toro ، Jason Statham (4K UHD) (اینجا آن را سفارش دهید)

City of Lies – با بازی Johnny Depp (اینجا آن را سفارش دهید) حمله به VA-33 – با بازی شان پاتریک Flannery (سفارش آن را اینجا دهید) Flashback – با بازی Dylan O’Brien (سفارش آن را اینجا) Fuller House: The Fifth and Final Season – با بازی Candace Cameron Bure (اینجا سفارش دهید) Macgyver: Season 4 – با بازی Lucas Till (سفارش آن را اینجا) The Lovebirds – با بازی Kumail Nanjiani ، Issa Rae (سفارش آن را در اینجا) The Unhealer – با بازی ناتاشا هنستریج ، لنس هنریکسن (سفارش آن را اینجا) Zeroville – با بازی جیمز فرانکو ، مگان فاکس (سفارش آن را اینجا) Power Book II: Ghost، Season 1 (سفارش آن را اینجا) ایندیانا جونز: 4 مجموعه فیلم (4K) – با بازی هریسون فورد (اینجا آن را سفارش دهید) Ferris Bueller’s Day Off (سی و پنجمین سالگرد) ) با بازی متیو برودریک (سفارش آن را اینجا دهید)

هیچ کس – با بازی باب اودنکرک (سفارش آن را اینجا)

گودزیلا در مقابل Kong – با بازی Millie Bobby Brown (سفارش آن را در اینجا) Voyagers – بازیگر Tye Sheridan ، Lily-Rose Depp (این را اینجا سفارش دهید) Exit French – با بازی میشل فایفر ، Lucas Hedges (سفارش آن را اینجا) SAS: Red Notice – با بازی روبی رز ، اندی Serkis (سفارش آن را در اینجا) هر چیزی برای جکسون (سفارش آن را در اینجا) Rock Dog 2: Rock Around the Park (سفارش آن را اینجا) The Walking Dead: World Beyond ، فصل 1 (سفارش آن را اینجا) HP Lovecraft’s The Deep Ones (آن را اینجا سفارش دهید) The Great War Of Archimedes (آن را اینجا سفارش دهید)

هیچ کس – با بازی باب اودنکرک (سفارش آن را در اینجا سفارش دهید) The Unholy – با بازی جفری مورگان (سفارش آن را اینجا) ببرهای کاغذی (آن را اینجا سفارش دهید) Batman: The Long Halloween، Part One با بازی جنسن آکلز (سفارش آن را اینجا) سیبری Â – با بازی ویلم دافو (سفارش آن را اینجا بدهید) آکادمی چتر: فصل اول – با بازی الیوت پیج (سفارش آن را اینجا) شب از Sicario – با بازی ناتاشا هنستریج (سفارش آن را اینجا)

فیلم Dark Dark: The Complete Second Season – با بازی Dafne Keen (سفارش آن را اینجا) Percy Vs. Goliath – با بازی کریستوفر واکن ، کریستینا ریچی (سفارش آن را اینجا دهید) The Watch Season One (سفارش آن را اینجا) اینجا مردهای جوان هستند (اینجا آن را سفارش دهید) Willy Wonka & The Chocolate Factory (4k UHD) Â – با بازی Gene Wilder (سفارش آن در اینجا) Wildcat (این را اینجا سفارش دهید)

خشم انسان – با بازی جیسون استاتهام (سفارش آن را اینجا دهید)

دوست دار معروف پارک مینا و مورخ دیزنی آماتور CinemaBlend. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *