Downton Abbey 2 ظاهراً یک شخصیت “نمادین” را از بین می برد و می ترسم بدانم این کیست

درست زمانی که فکر می کردید بی خطر است قلب خود را با گرمای Downton Abbey: The Motion Picture در لحظات پایانی خود آزاد کنید ، به نظر می رسد که دنباله به ترفندهای دلخراش قدیمی سری باز می گردد. Downton Abbey: A New Era با تولید مجموعه تلویزیونی ITV جولیان فلوس در دومین نمایش تئاتری خود در حال تولید است ، به نظر می رسد که با نام خود مطابقت داشته باشد ، زیرا ادعا می شود که یک شخصیت ایکونیک را از بین می برد. متأسفانه ، این تنها چیزی است که من باید بشنوم تا بتوانم ایده خوبی در مورد افرادی که از خانواده کراولی ترک خواهند کرد ، داشته باشم.

بدیهی است ، هیچ شخصیت خاصی در این گزارش مشخص نشده است خورشید. اما این نشریه با منبعی که ظاهراً در نزدیکی داونتون ابی: تولید جدید عصر جدید قرار دارد ، صحبت کرده است و نحوه صحبت از این مرگ آینده در مورد سیگنال هایی که احتمالاً ما قصد داریم Dowager از Dame Maggie Smith را ببینیم. کنتس در حال انتقال است این چیزی است که این منبع ناشناس می گوید: … آنها واقعاً طرفداران را در سیل رها خواهند کرد. این در قلعه Highclere بسیار ناراحت کننده است و در سینماها چشم خشک نمی شود.

Downton Abbey: A New Era قرار بود در کریسمس امسال اکران شود ، اما به تاریخ بهاری تر تغییر کرد. 18 مارس 2022. می توان فرض کرد که این قلب شکن بالقوه یکی از دلایل متعددی است که چرا ، چه کسی می خواهد در طول تعطیلات این دل شکستگی را تحمل کند؟ شما فقط می توانید برنامه زمانبندی انتشار 2022 را بررسی کنید.

همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *