Doctor Strange 2: Elizabeth Olsen واکنش بندیکت کامبربچ به WandaVision پیش از فیلمبرداری را نشان می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

پس از یک انتظار طولانی ، فاز چهار MCU رسماً با WandaVision در دیزنی + شروع به کار کرد. پروژه خم شدن ژانر به شخصیت امضای الیزابت اولسن اجازه داد تا سرانجام به کانون توجهات قدم بگذارد و تبدیل به Scarlet Witch پیش از حضور در Doctor Strange 2. شود. دنباله نمایشگر بزرگ.

دکتر استرنج در چندزبانی جنون اخیراً عکس اصلی را در حوضچه پیچانده است ، با کارگردانی سام رائمی موفق شده بدون هیچ گونه اسپویلر نشتی فیلم را درون قوطی کند. هواداران نمی توانند منتظر بمانند تا پس از تحول واندا ، از او جبران کنند و الیزابت اولسن اخیراً پاسخ بندیکت کامبربچ را به اشتراک گذاشت و گفت:

او در مورد چگونگی پایان نمایش واقعاً حرف های مثبتی داشت . فکر می کنم قبل از پخش همه چیز آن را به او نشان دادند. من واقعاً نمی دانستم در Doctor Strange چه اتفاقی می افتد تا اینکه قبل از بازگشت به فیلمبرداری [فیلم] در طی همه گیر شدن بیماری در ماه سپتامبر. این اولین باری بود که می توانستم نقش خود را بشنوم. و از اینکه نمی توانم برخی موارد را در WandaVision تغییر دهم تا از آنچه در Doctor Strange اتفاق خواهد افتاد ، کمی عصبی شدم. برای هر بازیگری ، این عدم کنترل می تواند سخت باشد. اما او گفت که این واقعاً این سفر عالی است که شما او را تماشا می کنید تا در دکتر استرنج نیز سرمایه گذاری شود. این باعث شد که احساس خوبی داشته باشم ، زیرا خودم چنین احساسی دارم. احساس می کنم ما توانسته ایم آن را کاملاً منطقی جلوه دهیم.

در حالی که مارول به دلیل امنیت شدید خود مشهور است ، به نظر می رسد بندیکت کامبربچ قبل از بقیه مجبور به تماشای بازی WandaVision شده است. این بدون شک برای ناخنک زدن رابطه جدید او با واندا و درک محبوبیت رسمی MCU در مورد جادوگر اسکارلت بسیار مهم بود.

نظرات الیزابت اولسن در مورد رولینگ استون نشان می دهد که واقعاً کار کردن چطور است در MCU ، به ویژه از منظر ستاره WandaVision. اولسن فیلمبرداری نمایش دیزنی + را به پایان رساند و بلافاصله به انگلستان سفر کرد تا کار در مورد دکتر غریب در فیلم چند منظوره جنون را آغاز کند. علاوه بر این ، او با چندین قفل بین هر دو تولید زندگی کرد.

طرفداران مارول می توانند الیزابت اولسن و بندیکت کامبربچ را دوباره در MCU در دیزنی + تماشا کنند. شما می توانید از این لینک برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی استفاده کنید.

در حالی که WandaVision از کمدی کامدی توسط بندیکت کامبربچ استفاده نمی کرد ، جادوگر عالی با فاش شدن اینکه جادوگر اسکارلت حتی از قدرت بیشتری برخوردار است ، نامش حذف شد. وجود، موجودیت. این باید در Doctor Strange 2 پویایی آنها را ایجاد کند ، که به نظر می رسد ممکن است ترسناکترین ورودی MCU را داشته باشد.

در همان مصاحبه ، الیزابت اولسن در مورد احساس جدید مالکیت او توضیح داد بیش از امضای شخصیت مارول احساس می کند. علی رغم سالها بازی در واندا ، به نظر می رسد سری دیزنی + وی قبل از فیلمبرداری Doctor Strange در فیلم Multiverse of Madness واقعا به احساس مالکیت Scarlet Witch کمک کرده است. همانطور که وی گفت ،

WandaVision همچنین باعث شد اعتماد به نفس بیشتری در بازی با او داشته باشم. بلافاصله بعد از کار روی دکتر استرنج ، احساس می کنم غریزه ام درست است. این احساسی را دارد که شما می خواهید همیشه احساس کنید ، این وقتی وقتی به صفحه نمایش خیلی کم است و هر اتفاقی که در صفحه نمی افتد در ذهن شماست و در ذهن نویسنده نیست ، نوعی سخت است. اما چیزی که واقعاً راضی کننده کل این پروژه بود این بود که ژاک [شفر] آن را به سمت من صدا می کرد ، گویی پاسخی که در ذهنم داشتم درست به عنوان یک بازیگر به طریقی با جادو به مغز خود رسیده بدون اینکه مجبور باشم آنها را به زبان بیاورم برای او.

واضح است که واندا یکی از بازیگران مهم فاز چهار است و باید جالب باشد که ببینیم چگونه او در MCU بزرگتر نقش دارد. با وجود قهرمانان OG مانند Iron Man و Steve Rogers در نمای عقب ، زمان آن فرا رسیده است که قهرمانان دیگری مانند Captain Marvel و Scarlet Witch تمرکز زیادی داشته باشند.

انتظار برای دکتر استرنج در فیلم Multiverse به طور پیوسته در حال ساخت است. از جنون ، به خصوص با سام رائمی ، فیلمساز بینا ، پشت دوربین. به نظر می رسد عنوان این فیلم تغییرات بزرگی را برای MCU تحریک می کند و طرفداران همچنین مشتاق دیدار قهرمان جدید آمریکا چاوز با نام Miss America هستند.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness در حال حاضر قرار است وارد شود در 25 مارس 2022 در سینما پخش می شود. در همین حال ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *