Dawn Of The Dead بازیگران: بازیگران در حال حاضر مشغول چه کاری هستند

وقتی صحبت از فیلم های زامبی به میان می آید ، فیلم های زیادی وجود دارد که طرفداران می توانند تماشا کنند ، از آثار کلاسیک مانند شب مردگان زنده گرفته تا داستانهای جدیدتر مانند بدن گرم. یکی از آن فیلمها ، Dawn of the Dead ، بازسازی 2004 کلاسیک اصلی جورج رومرو 1978 ، نه تنها حرفه زک اسنایدر را به عنوان کارگردان آغاز کرد ، بلکه خود را به عنوان یکی دیگر از افزودنیهای عالی در ژانر زامبی معرفی کرد و به یکی از بهترین فیلم های ترسناک تبدیل شد. ، به نظر من.

البته زک اسنایدر از اولین فیلم زامبی خود بسیار بیشتر کار کرده است – از جمله آخرین موفقیت های او مانند Justice League زاک اسنایدر و فیلم اصلی Netflix ، ارتش مردگان. اما ، با وجود این ، نمی توان تأثیر Dawn of the Dead بر فرهنگ زامبی ها را انکار کرد. اما از آنجایی که هفده سال از اکران فیلم می گذرد ، بازیگران دقیقاً کجا بودند؟ مثل سارا پولی؟ یا وینگ ریمز و تای برل؟ بازیگران فیلم Dawn of the Dead به پایان رسیده است – این همان کاری است که آنها اکنون انجام می دهند.

آنا کلارک به عنوان پیشرو در Dawn of the Dead ، تنها در چند دقیقه اول ترسناک کلاسیک بسیار از دست داد. فیلم ، اما به زودی تبدیل به یک آدمک بد اسلحه شد. سارا پولی نقش آنا را در فیلم بازی کرد. از آن زمان به بعد ، او عمدتاً به تلویزیون پایبند بود ، با چند فیلم بزرگتر مانند Splice و The Secret Life of Words ، و همچنین در مینی سریال های جان آدامز نقش داشت.

با این حال ، پولی در دنیای تولید/نویسندگی/کارگردانی بسیار فعالتر است. او فیلم Stories We Tell ، و مجموعه وب ، Hey Lady! و همچنین فیلم آینده ای با عنوان Talking Women کارگردانی کرد. او همچنین فیلم های A Better Man ، Secret path و Alias ​​Grace را تهیه کرده است. من مشتاقم ببینم ستاره Dawn of the Dead چه چیزی می تواند روی میز بگذارد.

اگر فیلم Dawn of the Dead را تماشا کردید ، باید از کنت خوشتان می آمد. این پلیس بی معنی که می دانست چگونه از اسلحه استفاده کند و روزها نگرش داشت ، بهترین نوع بازمانده برای حضور بود. من نمی توانم کسی را تصور کنم که وینگ ریمز فوق العاده در نقش او بازی کند. از زمان حضور در فیلم زامبی ها ، ریمز در چندین فیلم و برنامه تلویزیونی حضور داشته است ، اما مهمترین نقش او در سریال ماموریت غیرممکن بوده است ، برای همه فیلم ها نقش لوتر استیکل ، نماینده صندوق بین المللی پول را بازی کرده و قرار است دوباره این نقش را بازی کند. در دو فیلم جدید ماموریت غیرممکن.

وینگ ریمز همچنین صداگذاری کبرا بابلز را در فیلم ها و نمایش تلویزیونی لیلو و استیچ انجام داده و چندین بار در تلویزیون به عنوان مهمان حضور داشته است. او در کمدی-درام جاذبه و همچنین مجموعه تلویزیونی پزشکی صبح دوشنبه نقش داشت.

مایکل در سپیده دم مردگان یکی دیگر از بازماندگان بزرگ بود که پایانی غم انگیز داشت ، اما تا آن زمان در فیلم بود ، او یکی از بهترین اعضای تیم بود. جیک وبر مرد فوق العاده ای برای بازی در نقش مایکل بود و از زمان حضورش در سپیده دم مردگان ، هم در فیلم و هم در تلویزیون فعال بوده است.

بزرگترین حضور او در فیلم اکشن سفید بوده است. House Down ، درام تالاب ، و فیلم جنگی Midway. او همچنین در فیلم تحت هدایت آنجلینا جولی ، کسانی که مرگ من را آرزو می کنند ، ظاهر شد. از نظر تلویزیونی ، جیک وبر یک سریال منظم در Medium به مدت هفت فصل داشت و چندین نقش تکراری ، از جمله سریال های بحث برانگیز ، 13 Reasons Why ، سریال علمی تخیلی ، Star Trek: Discovery و درام ، Homeland ، بنابراین نمی توان انکار کرد که او از روزهای زامبی اش بسیار شلوغ بوده است.

در حالی که آندره در سپیده دم مردگان به نظر می رسید برای زنده ماندن از هواداران خیابانی برخوردار است ، در نهایت پس از شاهد مرگ همسرش با این حال ، این بدان معنا نیست که مخی فیفر ، مرد پشت آندره ، در زندگی حرفه ای خود نیز همان مرگ را تجربه کرده است. برعکس ، واقعاً.

فیفر چندین سال در سریال دیستوپی بزرگسالان جوان ، بزرگسال ، در نقش مکس حضور داشت. او همچنین در فیلم مهیج علمی تخیلی ، همه گیر.

پیش از ایفای نقش در سپیده دم مردگان ، وارد تلویزیون شد و پس از اولین نمایش ، فیفر در سریال پزشکی ، ER از فصل های 8 بازی کرد. -14 ، بازی گرگوری پرات. مخی فیفر در چندین برنامه پرطرفدار نقش مهمان و قسمت های مکرر داشته است ، مانند نقطه مهمان در کمدی مهار اشتیاق شما ، یک نقش تکراری در فرکانس ، و یک نقش مکرر در سریال بلوغ اصلی ، عشق ، ویکتور.

استیو کسی بود که همه ما در سپیده دم از او متنفر بودیم. منظورم این است که چگونه نمی توانید؟ او به نوعی تجسم یک تقلب بود. خوشبختانه تای برل کاملاً نقطه مقابل آن است و از زمان بازی در فیلم آخرالزمان موفقیت های زیادی کسب کرده است. بزرگترین کار او تا به حال این بوده که فیل دانفی را به عنوان بخشی از بازیگران خانواده مدرن معرفی کرده است ، در تمام مدت اجرای آن ، یکی از نامزدهای دریافت چندین جایزه.

با این حال ، علاوه بر موفقیت در تلویزیون ، تای برل فیلمهای زیادی بازی کرده است ، مانند نقشهایش در گنجینه ملی 2 ، هالک باورنکردنی مارول ، جستجوی داوری پیکسار و فیلم متحرک لک لکها. در حال حاضر ، او یک نقش منظم در کمدی متحرک بزرگسالان ، دانکن ویل دارد. تقریباً عجیب است که تصور کنیم همان مردی که فیل دانفی را بازی می کرد ، در استیو در Dawn of the Dead نیز بازی می کرد ، اما این چیزی است که شما آن را محدوده می نامید.

منظور من این است که CJ به معنای واقعی کلمه بدترین بود تا زمانی که او دیگر نبود – استیو آن نقطه را به نوعی بدترین بازمانده در سپیده دم مردگان تصاحب کرد. مایکل کلی ، بازیگر C.J. در فیلم ، به چندین ژانر مختلف فیلم و تلویزیون نقل مکان کرده است. از نظر فیلم ، او در Changeling ، Chronicle ، Man of Steel دی سی ، فیلم ماجراجویی اورست و چند فیلم دیگر ایفای نقش کرده است و اخیراً در فیلم اصلی Netflix ، خارج از سیم ظاهر شده است.

کلی در تلویزیون نیز فعالیت داشته است. او در سریال کوتاه نسل کشی ، یک نقش مکرر کوچک در برنامه The Hopo The Sopranos ، یک نقش اصلی در سریال اصلی آمازون ، جک رایان تام کلنسی ، و یک نقش اخیر در سریال سیاسی ، قانون کومی ، ایفای نقش کرد. امیدوارم با توجه به کارهایی که انجام داده ، به زودی او را بیشتر ببینیم.

تری همیشه در محافل تجاری Dawn of the Dead عجیب و غریب بود ، و به همین دلیل ، او یک برعکس گروهی با قلب بزرگتر که برخلاف همکارانش واقعاً از مردم مراقبت می کردند ، بسیار زیبا تر بود. کوین زگرز نقش تری را بازی می کرد و از زمان ایفای نقش فعال بود.

او چند نقش بزرگتر در فیلم ها داشت ، مانند بخشی از درام رمانتیک ، باشگاه کتاب جین آستین ، فانتزی ابزارهای فانی: شهر استخوانها ، و هیجان انگیز ، Nighthawks. زگرس همچنین در نمایش پرمخاطب Gossip Girl و همچنین در سریال spinoff ، Fear the Walking Dead نقش مکرری داشت. به تازگی ، او نقش اصلی را در درام جنایی ، شورشی بازی کرده است.

خوب ، من اعتراف می کنم که در ابتدا ، من بزرگترین طرفدار نیکول نبودم ، زیرا او کمی بدبین به نظر می رسید ، اما اگر سگ ما به جمع زامبی ها برود ، همه ما در سپیده دم مرده خواهیم بود. لندی بوت در فیلم نیکول را به تصویر کشید و از زمان نمایش آن تاکنون کارهای زیادی انجام داده است.

او در فیلم اکشن ، Kick-Ass 2 ، مهیج ماه عسل تاریک و بسیاری دیگر نقش داشته است. او همچنین در تلویزیون موفق بود ، از جمله نقش اصلی در درامهای جاده اکتبر و نیکوکار ، در مجموعه فانتزی کتابداران و نقش مهمان در آناتومی گری. بوت به زودی در فیلمی آینده با عنوان Butterscotch ظاهر می شود ، بنابراین مراقب او باشید.

نورما در سپیده دم مردگان شخصیت مورد علاقه من در فیلم بود. او نه تنها راننده لگد بود ، بلکه برای نجات افرادی که حتی آنها را نمی شناخت هم از راه خارج شد. جین ایستوود ، بازیگر نقش نورما ، کارهای زیادی در هالیوود انجام داده است. او در فیلم های متعددی بازی کرده است ، مانند کمدی رمانتیک My Big Fat Wedding Wedding و عاقبت آن در سال 2016. او همچنین در موزیکال اسپری مو 2007 و همچنین فیلم اصلی Netflix ، Work It شرکت کرد.

ایستوود در تلویزیون نیز موفق بوده است ، با چندین نقش مهمان ، مکرر و اصلی در برنامه هایی مانند مجموعه متحرک ، ریکی اسپروکت: پسر شوبیز ، کمدی ، مسجد کوچک در دشت ، سریال ماوراء طبیعی ، Haven ، و اخیراً ، مجموعه وب ، سلام بانو ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، با سارا پولی. به زودی ، او در نسخه جدیدی از Home Alone حضور خواهد داشت ، پس چه کسی می داند؟ ممکن است ببینیم جین ایستوود دوباره در حال تهاجم به اسلحه در برخی از متجاوزان خانه است. گروه برای مدتی که آنجا بود. بانکها از زمان طلوع مردگان در فیلم ها بسیار فعال نبوده اند ، در عوض بیشتر وقت خود را در تلویزیون متمرکز کرده اند. ، سقوط ستاره. او همچنین یک نقش مکرر در Hotbox ، یک مجموعه طنز Candian sketch داشت و در مسجد کوچک در دشت نیز ظاهر شد. او همچنین در این سریال ، Bajillionaires ، ایفای نقش کرده است و قرار است در فیلم آینده ، All My Puny Sorrows حضور داشته باشد.

با همه این فیلم های ترسناک اخیر ، من قصد دارم باید بررسی کنید که آیا هر کدام از این بازیگران فوق العاده در برخی از آنها ظاهر می شوند یا خیر. در هر صورت ، طلوع مردگان همچنان یکی از فیلم های زامبی مورد علاقه من خواهد بود و در حال حاضر ، شما حداقل این شانس را دارید که ببینید این بازیگران این مدت طولانی کجا بوده اند.

عصبانی و عاشق بزرگ بازی تاج و تخت/آهنگی از یخ و آتش. برای همیشه از فصل هشت متنفر خواهد بود. ابرقهرمان و گیک ترسناک. و لطفاً در مورد The Last of Us 2 با من بحث نکنید ، فوق العاده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *