Daniel Craig and Rian Johnson’s Knives Out 2 در حال حاضر به طرز خطرناکی نزدیک به شروع فیلمبرداری است

Knives Out ریان جانسون به عنوان یکی از بهترین فیلم های سال 2019 ظاهر شد ، زیرا راز تند ، شخصیت های التقاطی و شوخ طبعی آن واقعاً مخاطبان را جلب کرد. بنابراین جای تعجب نبود که خیلی ها امیدوار بودند که دنباله ای ساخته شود و جانسون با یک فیلم جدید ملزم به ادامه ماجراهای بنوئ بلانک برنده جنوبی دانیل کریگ است. ساخت این فیلم قرار است تابستان امسال در یونان آغاز شود ، اگرچه تاریخ شروع مشخصی مشخص نیست. با این حال ، به نظر می رسد که فیلمبرداری Knives Out 2 بر اساس به روزرسانی جدید (به طور مناسب) به طرز خطرناکی نزدیک به شروع است.

اخیراً مشخص شد که خود بنوئه بلانک ، دانیل کریگ ، در حال حاضر برنامه هایی برای سفر به یونان در این تابستان. این به روزرسانی از کنسولگری یونان در شهر نیویورک منتشر شده است که از طریق اینستاگرام فاش کرده است که دانیل کریگ اخیراً برای دریافت ویزا قبل از فیلمبرداری از آن بازدید کرده است. تصویر مورد بحث بازیگر بدون وقت مردن را نشان می دهد که در کنار سرکنسول یونان کنستانتینوس کوترا ایستاده است. در زیر عکس را برای خود ببینید:

پستی که جنرال کنسول یونان در نیویورک به اشتراک گذاشته است (greeceinnewyork)

با این اخبار جدید ، Knives Out 2 شروع به خیلی واقعی تر شدن اگرچه ما نمی دانیم دقیقاً چه زمانی فیلم شروع به فیلمبرداری می کند ، طبق گزارش یونان ریپورتر ، تولید قرار است در ماه آینده آغاز شود.

همانطور که می توانید تصور کنید ، جزئیات مشخصی در مورد Knives Out 2 در زیر قفل نگه داشته می شوند. و از آنجا که به احتمال زیاد بسیاری از آنها نمی خواهند خیلی از جزئیات آنها زودتر از موعد خراب شود ، احتمالاً چیز خوبی است.

آنچه ما می دانیم این است که خانواده طنزپرداز طعنه نخواهند بازگشت دنباله بسیار پیش بینی شده. جیمی لی کورتیس ، بازیگر فیلم اصلی ، توضیحات A + را برای محرومیت آنها ارائه داد. با این حال ، طرفداران خوشحال خواهند شد اگر بدانند که ریان جانسون بار دیگر در حال جمع آوری گروه بازیگران ستاره ای برای فیلم جدید است.

در حالی که اولین سفر وی او را در کنار ستاره هایی مانند کریس ایوانز ، آنا د آرماس و کریستوفر پلامر بزرگ ، دانیل کریگ نام های بزرگی مانند دیو باوتیستا ، کیت هادسون و ژانل مونه را به همراه نخواهد داشت. بنابراین وقتی صحبت از قدرت ستاره می شود ، دیگر هیچ خواسته ای برای فیلم جدید باقی نخواهد ماند.

با توجه به موفقیت چشمگیر فیلم اصلی ، می توان تصور کرد که چگونه ریان جانسون امیدوار است که با دنباله این فیلم را از آن خود کند. اما لزلی اودوم جونیور ، که همچنین در این فیلم انتخاب شده است ، می گوید که کارگردان جنگ ستارگان تمام تلاش خود را می کند تا داستان این داستان را جبران کند و خودش را در این روند به چالش بکشد.

درمورد این فصل جدید از امتیازات Knives Out سوالاتی مطرح می شود اما اگر ریان جانسون را بشناسیم مطمئناً چیز خاصی برای فیلم آینده در نظر گرفته است. و می توانید شرط بندی کنید که وقتی فیلم در نهایت به نتفلیکس برخورد کند ، مردم چشمانشان را به صفحه نمایش خود خواهند چسباند.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *