Cruella’s Mark در مورد اینکه چرا بازی کردن “پسر بد” در فیلم ها سرگرم کننده تر است صحبت می کند

مارک استرانگ از مجموعه Shazam پرید! به عنوان دکتر سیوانا شرور و به کرولا دیزنی برای ایستادن در بین شیک پوشان اما استام و اما تامپسون برای داستان اصلی دیزنی. این بازیگر بریتانیایی سابقه قوی بازی در نقش آنتاگونیست ها را دارد ، از جمله می توان به بازی در نقش Sinestro در فانوس سبز 2011 ، فرانک دی آمیکو در سال 2010 Kick-Ass و هنری بلک وود در سال 2009 شرلوک هولمز اشاره کرد. بنابراین با همه نقش های آدم بد چه خبر است؟

به زبان ساده ، مارک استرانگ در این نوع نقش ها کاملاً عالی عمل می کند. اگرچه برای کرولا ، او یک گام به عقب برمی دارد تا دو شخصیت اما شخصیت های شرور خود را ارائه دهند زیرا او در نقش دست راست نزدیک اما تامپسون ، جان نوکر ، بازی می کند. وقتی برای سینما بلند با استرانگ صحبت کردم ، از بازیگر پرسیدم نظرش درباره بازی در آنتاگونیست چیست؟ آنچه او گفت در اینجا است:

همه یک چیز را نمی گویند ، اما من همیشه بازی یک آدم بد را سرگرم کننده می دانم. من فکر می کنم شرور قسمتهایی هستند که می توانید از آنها لذت ببرید زیرا در زندگی واقعی چنین رفتاری ندارید. شما می توانید در محدوده راحت داستان نازیبا و شیطانی و بدخلقی را کشف کنید. و همچنین آنها لباس های عالی می گیرند و خطوط عالی دارند. منظور من این است که به این دو دختر نگاه کنید ، آنها هر دو در این کار خبیث بازی می کنند و هر دو فوق العاده به نظر می رسند و توپ دارند. نقش ها بازی در بخشهایی مانند دکتر سیوانا یا سینسترو کاملاً متفاوت از آن است که در زندگی روزمره او بازی کند و در نتیجه انفجاری برای کاوش در یک مجموعه فیلم است. او به وضوح همه چیز را در این مورد دوست دارد ، بین مد نمادین متناسب با شرورهای گفتگوی قابل قبول که اغلب بین نقشه های شیطانی خود و غیره انجام می شود.

در طول مصاحبه ، مارک استرانگ درباره بازگشت احتمالی خود به Shazam صحبت کرد! فیلم به عنوان دنباله ، Shazam! Fury of the Gods با لوسی لیو و هلن میرن که به عنوان شرور امضا می شوند ، آماده تولید می شود. پاسخ Strong در اینجا بود:

هلن من خیلی خوب می دانم ، بنابراین خارق العاده است. من هرگز با لوسی کار نکرده ام ، اما او را می شناسم. اما ، می توانم به شما بگویم ، و توسط تهیه کننده ، دکتر سیوانا در Shazam 2 اجازه این کار داده نشده است. آنها شرور هستند ، بنابراین من بسیار خوشحالم که یک صندلی عقب نشسته و اجازه می دهم زنان به آنجا می روند و کارهای شرورانه خود را انجام می دهند. بنابراین حتی اگر در پایان یکی از موارد تلویحی باشد که سیوانا با آقای ذهن باز خواهد گشت ، آنها به نوعی جهت دیگری را طی کرده اند تا اجازه دهند این واقعیت جذاب تر باشد برای دیدن این زنان که کارهای شیطانی خود را انجام می دهند.

مارک استرانگ بار دیگر عقب نشینی خواهد کرد تا در آینده نزدیک اجازه برخی شرورهای زن را دهد. خبرهای هیجان انگیزی برای فیلم DC است ، اما بدیهی است که واقعاً حضور بازیگر در کنار زاخاری لوی را در صفحه از دست خواهیم داد. با شما صادقانه می گویم ، وقتی استرانگ در كرولا به روی صفحه آمد ، من نیمی از انتظار را داشتم كه بازیگر نقش های دیگری را كه ثابت كرده می تواند به وضوح در طی سالها انجام دهد ، ادامه دهد. با این حال ، او یکی از تازه ترین شخصیت های داستان شخصیت شرور دیزنی را بازی می کند.

کرولا در آخر هفته در سینماها و دیزنی + دسترسی برتر (Premier Access) شروع به کار کرد و تاکنون 42 میلیون دلار درآمد جهانی داشته است. این رکورد در آخر هفته اول رکوردشکنی در یک قسمت آرام آرام افتتاح شد ، اما همچنین به نظر می رسد که یک موفقیت نسبی باشد. این فیلم همچنین نظر مثبت تماشاگران را به خود جلب کرد ، حتی اگر فیلم با داستان اصلی کلاسیک عجیب باشد.

در کنار مارک استرانگ ، اما استون و اما تامپسون ، کرولا همچنین جوئل فرای و پاول والتر هاوزر را در نقش جاسپر و به ترتیب هوراس و کربی هاول-باپتیست The Good Place در نقش آنیتا عزیز. همراه با بیرون رفتن برای دیدن یا پخش جریانی Cruella ، ببینید چه نسخه های منتشر شده آینده به دیزنی + در ماه ژوئن در اینجا در CinemaBlend می روند.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *