Cruella’s Ending 101 بازسازی عجیب و غریب Dalmatians را تنظیم می کند و من آن را نمی خواهم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هشدار: SPOILERS برای Disney Cruella در حال بازی هستند. اگر هنوز علاقه ای به یادگیری چیزی ندارید که روی صفحه نمایش اتفاق افتاده است ، فقط وقتی فیلم را دیدید به عقب برگردید و برگردید.

دیزنی اخیراً موفق شد یکی دیگر از بازی های قابل احترام را به دست آورد کارگردان کریگ گیلسپی با الهام از مد در جهان 101 Dalmatians ، Cruella چرخید. با اما استون که یک جوان طرد شده را نشان می دهد که به قدرت راک پانک رسیده است ، انواع مختلفی از دیوانگی ها وجود دارد که نسخه اصلی Cruella de Vil هرگز درگیر آنها نبوده است. اما برای فیلمی که قرار است یک زن را تنظیم کند شرور که “اگر او شما را نترساند ، هیچ چیز شروری رخ نخواهد داد ،” یک عمل نهایی مهربانی ، معلوم است که منکرترین کاری است که کرولا برای شایع ترین حامیان برنامه ریزی می کند.

حالا قبل از رفتن به سگ ها ، وقت آن است که اخطار دیگری را برای اسپویلر بیاندازیم. ما در شرف پایان Cruella هستیم و نه به روشی که قطعه توضیح داده شده ما موفق به انجام آن شد. اگر می خواهید نتیجه فیلم را کالبدشکافی کنید ، همان جایی است که می خواهید باشید ، زیرا بسیاری از اتفاقات رخ داده در فیلم آخر را توضیح می دهد. در حالی که در اینجا ، ما در شرف بررسی این هستیم که چرا یک پیچ و تاب ساده در داستان 101 دالمیایی سناریویی را تنظیم کرده است که فقط خانواده های سلطنتی بازی تاج و تخت می توانند دلچسب باشند.

در پایان کرولا ، طراح مد تیتراژ پس از پیروزی بر دشمن خود ، بارونس فون هلمن (اما تامپسون) به اوج رسیده است. Cruella (اما استون) که اکنون آماده سنگ اندازی و ویرانی است ، قرار است آینده ای درخشان در صنعت مد را رقم بزند ، که در نهایت شاهد تبدیل شدن او به یک طراح برتر برای هدایت خانه ای از خود است. علاوه بر این که از پس ثروت بارونس برآمد ، او همچنین می تواند سه Dalmatians را که قبلاً ربوده شده بود ، نگه دارد.

یکی از آن Dalmatians ، چنگیز ، کمی کهنه است ، همانطور که هوراس مشاهده کرد (پل والتر هاوزر). و یک دلیل کاملاً خوب برای آن وجود دارد ، همانطور که به نظر می رسد بین آن سه دالماتیایی ، چنگیز مادر شده است. در فاصله ای بین پایان مناسب و سکانس اعتبارات میانی ، می بینیم که هر دو پونگو و پردیتا را کرولا به ترتیب به راجر (کیوان نواک) و آنیتا (کربی هاول-باتیست) هدیه داده اند. اکنون زمینه برای ایجاد این سناریوی ناراحت کننده کرولا فراهم شده است تا کاملاً ریشه دار شود.

کرولا ، به طور خلاصه ، ثابت کرد که چنگیز باردار است و کرولا دو توله سگ خود را به افرادی که دوست خود می داند هدیه داده است. . راجر ، وكیل سابق بارونس فون هلمن ، و آنیتا ، گزارشی كه كرولا در كودكی با او دوست بود ، هر دو گیرنده این توله سگها هستند. و طبق گفته 101 دالمیایی ، عشق باید راجر و آنیتا و همچنین پونگو و پردیتا را به عنوان زوج دور هم جمع کند. ناراحت کننده تر با تمام حقایق مربوط به ژنتیک سگ که می توانید جمع کنید ، آن را توضیح دهید ، اما هنوز حقیقت آنچه Cruella به تازگی 101 داستان عاشقانه جذاب Dalmatians را تبدیل کرده است ، پاک نمی شود. همانطور که جون اسنو و دنریس تارگرین نمی فهمیدند تا اینکه خیلی دیر شده است ، پونگو و پردیتا خویشاوند خون هستند و این باعث ناراحتی بیشتر همه موارد گذشته می شود.

یوغی که میراث 101 Dalmatians است ، وقتی صحبت از کرولا می شود ایده خوبی است. از نظر ظاهری ، این فیلم هرگز برای ارتباط با نسخه های متحرک و یا لایو اکشن از تجسم های قبلی Cruella de Vilâ نبود. بنابراین انتخاب انجام کاری متفاوت احتمالاً جای زیادی برای این سناریو باقی گذاشته است که ارائه شده است تا با شرایط خاص خود انجام شود.

اما علاوه بر این ، مجبور نیستیم که پونگو و پردی را برای تشکیل خانواده ببینیم به عنوان خواهر و برادر ، این بدان معنی است که حتی فرصت بهتری در کارها وجود دارد. نسخه جدید Cruella از ضدقهرمان مرکزی آن بسیار جذاب تر و دوست داشتنی تر از شخصیت اصلی او است. بنابراین اکنون که مخاطبان در نسخه Cruella de Vil از اما استون قرار دارند ، جاده به دنبال ماجراهای بیشتر به دنبال جهنم زن جدید مورد علاقه مد بسیار باز است.

یک قدم دیگر با آنچه که کرولا به مخاطب داده است تا بتواند با آن کار کند ، شما می توانید داستان راجر و آنیتا را به طور کلی کنار بگذارید. این مسیر جدید می تواند به دو چیز منجر شود که این فیلم اول به زیبایی تنظیم کرده است. اگر کرولا همچنان به شهرت برسد ، او را در کنار هوراس و جاسپر (جوئل فرای) نگه می دارد ، توانایی زیادی برای خانم دی ویل برای استخدام دوستان دوران کودکی خود برای سرقت اطلاعات با ارزش از طراحان دیگر وجود دارد. پیشبرد زاویه کمدی Heist ارائه شده در کرولا.

با این وجود ، اگر کرولا د ویل قصد دارد از شرکای جنایت خود دوری کند ، سقوط بیشتر جنون می تواند منظم باشد. که متأسفانه ممکن است منجر به پوست اندازی سگی شود که دوستداران حیوانات تصور می کردند کرولا از بین رفته است. استفاده از این گزینه به معنای آن است که ما شاهد تصاحب طرف فزاینده تاریک و زوال عقل در کرولا هستیم. فرصتی بیشتر برای اما استون برای کاوش بیشتر در روان دی ویلیو.

پایان Cruella تقریباً بسیاری از ژیمناستیک ذهنی را تضمین می کند و برای ایجاد یک نسخه جدید 101 دالمیایی مورد نیاز است. کار کردن از طرف بهتر این مسئله ، بهترین دلایلی را برای ما ایجاد می کند که چرا حتی به نسخه دیگری از کتاب کلاسیک دودی اسمیت احتیاج نداریم. اجازه دهید اما استون کرولا خودش باشد ، زیرا سبک درخشان ، بد و کمی دیوانه وار او به ما روحیه ای تازه برای یک شرور دیزنی داده است که می تواند بسیار هیجان انگیزتر از آنچه که مجاز بوده است باشد.

البته ، شما همیشه می توانید این طرز فکر را با نمایش دیگری از Cruella که هم اکنون در سینماها است همگام سازی کنید. یا اگر مشترک دیزنی + هستید ، می توانید گزینه Premier Access را خریداری کنید که Cruella را زودتر از آنچه پیش بینی شده در کتابخانه شما قفل می کند ، خریداری کنید. اما اگر مشتری دیزنی + نیستید ، می خواهید به پیشنهاد بسته نرم افزاری ویژه ای که به شما آن پلتفرم و همچنین Hulu و ESPN + را می دهد ، با یک نرخ ماهانه نگاهی بیندازید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان مقیاس بزرگ ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *