Cruella 2: آیا فیلم Disney Stone اما استون می تواند دنباله ای پیدا کند؟ این چیزی است که مدیر می گوید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

طی چند سال گذشته ، دیزنی تعدادی اقتباس زنده از فیلم های پرفروش متحرک کلاسیک خود تولید کرده است. این روند عمدتا به دلیل فیلم های Maleficent آنجلینا جولی آغاز شد و خانه موش با فیلم جدید Cruella با بازی اما استون ، داستان منفی دیگری ارائه داد. اما آیا دنباله بعدی خواهد رسید؟ کارگردان کریگ گیلسپی اخیراً به این احتمال پرداخته است.

Cruella آخر هفته گذشته در سینماها و همچنین با پرداخت حق بیمه در دیزنی + آغاز به کار کرد. این پروژه پر زرق و برق و کمپی بود و به نظر می رسید که صحنه پایان یک دنباله احتمالی را تنظیم می کند. خوشبختانه اخیراً از کریگ گیلسپی پرسیده شد که آیا کرولا 2 می تواند داستان را ادامه دهد؟ فیلمساز من ، تونیا صادقانه پاسخ داد و گفت:

احساس می کنم ما فقط او را ملاقات کرده ایم. من دوست دارم اکنون Cruella تمام عیار را که کاملاً پر شده است ، ببینم. او توانسته است سیستم پشتیبانی را در اطراف خود بدست آورد و واقعاً می تواند برند خود را گسترش دهد. من دوست ندارم ببینم که کجا او را می برد و چگونه می تواند تقریباً او را از درون نابود کند ، اگر او مراقب همه این قدرت نباشد.

خوب ، شما آن را دارید. به نظر می رسد کارگردان Cruella قطعاً علاقه مند است که داستان را ادامه دهد ، خصوصاً وقتی شخصیت اصلی عنوان تحقق یافت. ما فقط باید ببینیم که در نهایت عملکرد فیلم زنده در سینما و خانه ها چگونه عمل می کند و اگر استودیو با پیگیری رو به جلو حرکت کند.

نظرات کریگ گیلسپی به Collider چیست مطمئناً برای طرفداران دیزنی امیدوار است که امیدوارند تعداد بیشتری از Cruella اما استون را ببینند. از آنجا که او فقط در انتهای فیلم به شخصیتی تبدیل شد که ما از 101 دالمیایی می شناسیم ، منطقی است که ممکن است فیلمساز بخواهد در همان جعبه شن بازی کند. علاوه بر این ، چه کسی نمی خواهد این لباس ها را بیشتر ببیند؟

طرفداران دیزنی می توانند با پرداخت هزینه اضافی Cruella را در Disney + برای مدت زمان محدود تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

البته دیدن اینکه دقیقاً چگونه موفقیت کرولا توسط دیزنی سنجیده می شود جالب خواهد بود. این فیلم در زمانی بی سابقه که تماشاگران تازه شروع به بازگشت به سینما کرده اند ، به سینماها آمد. اما پول دیزنی + برای تأمین فاکتورها و همچنین پاسخ مردم نیز وجود دارد.

خرابکارانی که در انتظار کرولا هستند.

دیزنی یک چالش منحصر به فرد در اقتباس از فیلم Cruella ، با توجه به تمایل شخصیت به قتل توله سگها. داستان اصلی ، اما استون را به یک شرور برجسته تبدیل کرد که ما می شناسیم و دوستش داریم ، اما بدون آسیب رساندن به موی سر یک توله سگ. پایان فیلم شاهد حضور وی برای همیشه شخصیت Cruella بود و سرانجام Hell Hall را نیز اشغال کرد.

House of Mouse به طور واضح قصد دارد به تولید فیلم های اکشن زنده از فهرست انیمیشن محبوب خود ادامه دهد ، و طرفداران در حال بحث در مورد اینکه کدام شرور دیزنی ممکن است فیلم بعدی را بدست آورد. ما فقط باید ببینیم که چه اتفاقی می افتد ، از جمله دنباله احتمالی کرولا.

کرولا اکنون در سینماها و + دیزنی پخش می شود. برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *