Captain Marvel 2: Nia DaCosta طعنه می زند که چگونه دنباله یک “جانور متفاوت” است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به لطف اکران Black Widow در سینماها و نمایش های مختلف در Disney+به طور رسمی آغاز شد. برخی از فیلمسازان A+ فیلم های جدیدی را به اکران بزرگ می آورند ، از جمله نیا داکستا از Candyman که نقش دنباله کاپیتان مارول را بر عهده دارد. و DaCosta اخیراً طعنه زده است که چگونه Marvels یک “جانور متفاوت” و سپس داستان اصلی Carol Danvers خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد The Marvels در دست نیست ، اما طرفداران مشتاق دیدن Captain Marvel هستند. حق رای دادن با اولین دنباله بری لارسون گسترش می یابد. اما همانطور که از عنوانش مشخص است ، او تنها قهرمان فیلم های پرفروش آینده نخواهد بود. کارگردان نیا داکوستا اخیراً در مورد تفاوت های ذاتی بین دو فیلم مارول صحبت کرد و گفت:

من می توانم بگویم این یک جانور بسیار متفاوت است. اما من وسواس دارم که چگونه همه ما با درد و ضربه خود کنار می آییم ، و برخی از آن در داستان وجود دارد.

خوب ، من بسیار علاقه مند هستم. به نظر می رسد The Marvels مطمئناً داستانی خواهد بود که آسیب شخصیت های اصلی آن را لمس می کند. باید جالب باشد که ببینیم این فیلم چگونه به گروه فیلم می افزاید و آیا اطلاعات بیشتری درباره گذشته مرموز کاپیتان مارول نشان می دهد.

نظرات نیا داکوستا از گفتگوی اخیر وی با تنوع در مورد پروژه های سینمایی آینده او. در حالی که Candyman فقط چند روز دیگر به سینما می رود ، طرفداران قطعاً منتظر اولین حضور او در Marvel Cinematic Universe با The Marvels هستند. و بازیگران و عوامل فیلم در حال حاضر از دیدگاه او برای پروژه اسرار آمیز تمجید کرده اند.

طرفداران مارول می توانند زمان کاپیتان مارول را در MCU تا کنون در دیزنی پلاس دوباره تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس جریان می توانید از این پیوند استفاده کنید.

بدیهی است که نیا داکوستا مراقب بود که در مورد مطالب The Marvels چیز مشخصی فاش نکند. با این حال ، نظرات او در مورد ضربه ممکن است نشان دهد که چگونه سه نفر از قهرمانان در نهایت در طول فیلم جمع می شوند. بری لارسونز ، کاپیتان مارول ، مانند مونیکا رامبو (تیمونا پریس) مورد علاقه WandaVision و همچنین کامالا خان معروف به خانم مارول ، که اولین بازی خود را در سریال دیزنی پلاس انجام می دهد ، ملحق می شوند.

البته ، The Marvels اولین باری نخواهد بود که MCU به آسیب اشاره کرده است. در واقع ، حق رای دادن نگهبانان کهکشان نیز در این قلمرو احساسی غوطه ور می شود ، به طوری که هر یک از اعضای خدمه گوناگون شکل خاص خود را از آسیب دیدگی حمل می کنند. اما دنباله آینده کاپیتان مارول سه نسل از زنان را شامل می شود که همگی دارای پیشینه نژادی متفاوتی هستند و باید دیدگاه منحصر به فردی را اضافه کنند. هم بری لارسون و هم تیونا پریس اثری از ویدئو را در رسانه های اجتماعی منتشر می کنند. دیدن همکاری پریس و نیا داکوستا به زودی پس از کار روی Candyman بسیار جالب خواهد بود. علاوه بر این ، ساموئل ال جکسون اخیراً فاش کرد که در دنباله آن نیز باید ایفای نقش کند.

انتظار می رود که Marvels در حال حاضر در 11 نوامبر 2022 وارد سینماها شود. در همین حال ، برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *