Candyman در افتتاحیه شب چقدر درآمد داشت؟

این حداقل فصل گیشه تابستانی شما نبوده است ، اما یک چیز همچنان صادق است: زمان خوبی برای فیلم ترسناک است. A Quiet Place: Part II با افتتاحیه مجدد گیشه در ماه مه ، و The Conjuring: The Devil Made Me Do در ماه ژوئن حتی با وجود گزینه پخش روز و روز ، درآمد خوبی کسب کرد. با نگاه کردن به Candyman که اکنون منتشر شده است ، به نظر می رسد که آخر هفته ای پر رویداد در پیش است.

Candyman مدتها منتظر “دنباله روحانی” فیلم 1992 با همین نام است که Watchmen در آن بازی می کند. یحیی عبدالمطین دوم ، تیونا پاریس وانداویژن و کلمن دومینگو زولا. با پایان دادن به نقدهای بسیار مثبت فیلم ، زمان آن رسیده است که فیلم ترسناک شجاعانه گیشه داشته باشد. بر اساس نتایج افتتاحیه پنجشنبه شب ، در نمایش های اولیه از ساعت 7 عصر 1.9 میلیون دلار فروش داخلی در 2750 سینما داشت. بنابراین تعداد کمی از مردم در حال حاضر نام Candyman را در یک محیط تئاتر گفته اند.

مهلت زمانی که فیلم در اولین آخر هفته اکران می شود ، این شماره را به اشتراک می گذارد و گفته می شود که می تواند نشان دهد که Candyman در حال انجام بیش از پیش بینی است. به انتظار می رود که فیلم سینمایی تهیه شده توسط جردن پیل و کارگردانی نیا داکستا در هفته آخر افتتاحیه 15 میلیون دلار کند ، اما 1.9 میلیون دلار اولین نشانه آن است که می تواند انتظارات را پشت سر بگذارد و در باکس آفیس آخر هفته قرار بگیرد. برای مثال Mojo ، Candyman با پیش بینی 20 میلیون دلار در صدر جدول قرار دارد.

این باعث می شود که Candyman یک اکران انحصاری در سینماها باشد ، در کنار اینکه تنها فیلم جدید مهمی است که آخر هفته اکران می شود. به رقابت اصلی آن Free Guy است ، که دو هفته پیش افتتاح شد ، آخر هفته گذشته رتبه 1 خود را حفظ کرد و می تواند از دهان به دهان مثبت در مورد آن سود ببرد. Free Guy همچنین یک نمایش تئاتری منحصر به فرد با نقدهای عالی از منتقدان و تماشاگران است. به نظر می رسد تعطیلات آخر هفته Candyman با 18.7 میلیون دلار Free Guy قابل مقایسه است.

یک نکته جالب که به نظر می رسد به موفقیت برخی فیلم ها کمک می کند ، یکی از مهمترین مشخصات جمعیتی از تماشاگران فیلم است که برای آنها راحت ترین فیلم است. در حال تماشای یک فیلم در سینماها مردان بین سنین 17 تا 34 سال مخاطبان زیادی هستند که گفته می شود اواخر موفقیت های زیادی را به دنبال داشته اند ، این خبر خوبی برای فیلم های ترسناک با درجه R مانند Candyman است.

جالب است که این پنجشنبه افتتاحیه Get Out را پشت سر می گذارد که در سال 2017 1.8 میلیون دلار درآمد داشت و در اولین آخر هفته 33.3 میلیون دلار درآمد داشت. شب افتتاحیه آن نیز با «نفس نکش» سال 2016 مقایسه می شود که پنجشنبه اول آن رقمی مشابه قبل از کسب 26 میلیون دلار داشت.

بودجه تولید Candyman گزارش نشده است ، اما فیلم های ترسناک چنین مواردی به طور کلی ارزان تر هستند (هزینه 2019 ما ، ساخته شده توسط همان شرکت ، Monkeypaw Productions ، 20 میلیون دلار هزینه دارد). این باعث می شود یک آخر هفته افتتاحیه موفق به موفقیتی بزرگتر از فیلمی مانند Free Guy برسد که با قیمت 100 میلیون دلار تولید شده است. برای مشاهده نحوه تعطیلات آخر هفته ، اینجا را در CinemaBlend بررسی کنید و همین حالا Candyman را در سینماها ببینید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *