Candyman آن را در گیشه با یک آخر هفته افتتاحیه عالی می کشد

دنیای سینما در 17 ماه گذشته تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است و نحوه تماشای فیلم ها را تغییر داده است ، و یکی از تجربه های خاصی که در این مدت بیشتر از دست رفته است ، فرصت تماشای یک فیلم ترسناک خوب در تئاتر مملو از جمعیت انرژی و فضایی که این ژانر می تواند ایجاد کند منحصر به فرد و خاص است و حمام در جلوه های محسوس آن یکی از لذت های واقعی رسانه است. و در حالی که ما هنوز به حالت عادی برنگشته ایم ، تماشاگران به وضوح خواهان چشیدن این احساس در آخر هفته گذشته بودند ، زیرا Candyman نیا داکوستا وارد شده است و پس از سه روز اول عنوان اول فیلم در آمریکای شمالی را از آن خود کرده است.

10 مورد کامل زیر را بررسی کنید و پس از تجزیه و تحلیل به من بپیوندید!

اواخر آگوست عموماً به عنوان یک پنجره انتشار عالی در نظر گرفته نمی شود ، زیرا معمولاً زمانی است که مردم در حال بسته بندی هستند تعطیلات تابستانی شروع می شود و والدین بچه ها را برای سال تحصیلی جدید آماده می کنند. با این حال ، Candyman توانست کمی غوغا را برانگیزد (بدون هدف بازی) و این کلمات را به برنده 22.4 میلیون دلار در گیشه تبدیل کرد. این یک پیروزی با هر معیاری است ، زیرا بالاترین درآمد در آخر هفته مربوطه در سال 2019 (معروف به قبل از همه گیری) ، فرشته ریک روم وو افتاده بود ، که در هفته آخر هفته 11.8 میلیون دلار درآمد داشت.

نگاهی به گذشته در چند هفته گذشته ، فیلم ترسناک جدید پول قابل مقایسه ای را با Shawn Levy’s Free Guy و James Gunn The Suicide Squad به ارمغان آورد ، زیرا همه آنها در محدوده 20 تا 30 میلیون دلار درآمدند ، اما Candyman به راحتی بزرگترین موفقیت این سه نفر است. ، و همه چیز به برچسب قیمت برمی گردد. به گزارش هالیوود ریپورتر ، فیلم نیا داکوستا با بودجه 25 میلیون دلار ساخته شده است که در مقایسه با هزینه 9 رقمی دو فیلم دیگر چیزی نیست.

البته فیل موجود در اتاق که می تواند نادیده گرفته نمی شود که Candyman همچنین نسخه دیگری از سال 2021 است که با نسخه اکران ترکیبی عرضه نشده است ، و در حال حاضر فقط برای تماشای آن در سینماها در دسترس است. این احتمال وجود دارد که از سقوط عمیق آخر هفته دوم که بسیاری از انتشارات بزرگ دیگر در چند ماه گذشته تجربه کرده اند ، از جمله عناوین پخش جریانی و غیر جریانی ، در امان نماند ، اما دلایلی نیز وجود دارد که می توان معتقد بود در نهایت برخی از پاها را نشان می دهید.

علاوه بر دریافت نظرات مثبت و مبتنی بر IP قابل توجه ، Candyman مطمئناً به دلیل دخالت جردن پیل حداقل تا حدی به سینماها کشیده شد. فیلمساز دارای شهرت فوق العاده ای در صفحه نمایش بزرگ است که در نیم دهه گذشته به دست آورده است-بدیهی است به لطف موفقیت های عظیم Get Out and Us-و مشارکت او در اکران جدید به عنوان نویسنده و تهیه کننده بدون شک توجه بیشتری به پروژه جلب شد. مارک پیل فقط در ژانر وحشت قوی تر می شود و فقط انتظار کارگردانی بعدی او را افزایش می دهد ، نه. چند روز تا انتشار محصول بعدی استودیو مارول باقی مانده است ، اما Candyman فیلمی است که با نزدیک شدن و نزدیک شدن به فصل هالووین پتانسیل این را دارد که در نیمه پایانی 10 قرار گیرد.

Candyman تنها اکران گسترده آخر هفته بود ، که مطمئناً این امتیاز را به خود اختصاص داد تا در صدر جدول گیشه قرار بگیرد ، اما فیلم های دیگر که در سراسر کشور پخش می شوند هنوز موفق به فروش تعداد زیادی بلیط شدند. با Free Guy شروع می شود. بلاک باستر بازی های ویدئویی پس از اینکه در آخرین چرخه جمعه تا یکشنبه سقوط عمیق فوق العاده دوم را در آخرین چرخه جمعه تا یکشنبه تجربه نکرد (همچنان 34 درصد کاهش یافت) ، همچنان خوب عمل می کند و در مقایسه با مدت زمان مشابه تنها 27 درصد کاهش یافته است. هفته گذشته تا به امروز 79.3 میلیون دلار درآمد داشته است ، که آن را به هفتمین پردرآمدترین فروش 2021 تا کنون تبدیل کرده است ، و تنها هفت میلیون با فاصله گرفتن از Cruella Craig Gillespie در رتبه ششم فاصله دارد.

PAW Patrol Cal Brunker: The فیلم که آخر هفته گذشته هم در سینماها و هم در Paramount+اکران شد ، نمایش خوبی در گیشه داشت و تنها 50 درصد نسبت به اولین نمایش خود کاهش یافت. با توجه به در دسترس نبودن تعداد ترافیک مشترکین و پخش جریانی ، تعیین میزان موفقیت کامل فیلم انیمیشن دشوار است ، اما تا به امروز صفحه نمایش بزرگ نمایش 24.1 میلیون دلار درآمد داشته است ، که فقط کمی از تطبیق آن خجالتی است. بودجه تولید 25 میلیون دلار است (طبق گزارش فوربس).

یک نقطه عطف بزرگ که ارزش تجلیل از آن در خط چهارم جدول باکس آفیس بالا را دارد. Jume Collet-Serra’s Jungle Cru از زمان اکران در اواخر ژوئیه کار فوق العاده ای را در 5 برتر انجام داده است ، و در حالی که هر هفته انبوهی از پول نقد به کل داخلی خود اضافه نمی کند ، فیلم اکنون پیوست تعداد بسیار محدودی از فیلمهای 2021 برای تولید داخلی 100 میلیون دلار. دیگر عناوین موجود در این فهرست منحصر به فرد عبارتند از: Black Widow (کات شورتلند) (188.5 میلیون دلار) ، F9 جاستین لین (172.7 میلیون دلار) ، A Quiet Place قسمت دوم جان کراسینسکی (160.1 میلیون دلار) و گودزیلا در مقابل آدام وینگارد در مقابل کنگ (100.6 میلیون دلار). ما باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا فیلم های دیگر در حال اکران یا اکران می توانند آن نقطه عطف را نیز به ثمر برسانند.

با توجه به موفقیت های مورد انتظار ، این جمعه شاهد ورود یک فیلم جدید خواهیم بود. قهرمان Marvel Cinematic Universe روی پرده بزرگ است ، چون Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings از Destin Daniel-Cretton در همه جا در سینماها پخش می شود. مانند Candyman ، موجی از سر و صدای مثبت در راه است ، اما آیا می تواند از درآمد 80 میلیون دلاری ساخته شده توسط Black Widow در ماه ژوئیه که به طور همزمان در Disney+ از طریق Premier Access در دسترس بود ، فراتر رود؟ این روایت بزرگی خواهد بود که ما در گزارش گیشه یکشنبه آینده به آن نگاه می کنیم ، بنابراین حتماً در CinemaBlend به اینجا مراجعه کنید.

بومی NJ که LA را خانه می نامد در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *