Brendan Fraser پس از شنیدن اینکه طرفداران برای بازگشت به حرفه او ریشه یابی می کنند ، پاسخی شاد دارد.

زمانی بود که برندان فریزر در همه چیز حضور داشت. او Encino Man ، George of the Jungle ، دوست داشتنی Rick Oâ € n Connell در فیلم The Mummy و ستاره Looney Tunes: Back In Action ، در میان سایر پروژه های موفق بود. این بازیگر ممکن است در 10 â € 10 شتاب خود را از دست داده باشد ، اما این روزها ، ما ممکن است به دنبال یک Fraseraissance آینده باشیم ، و طرفداران همه در آنجا حضور دارند.

یکی از سوپرفردهای برندن فریزر ، لیندلی کی ، این فرصت منحصر به فرد را داشت تا با بازیگر مومیایی درباره هیجان او و دیگران برای سالهای آینده او در فیلم در یک چت مجازی صحبت کند. این بازیگر و بازیگر سرگرم کننده لحظات شیرین ملاقات و خوشامدگویی را با Fraser در TikTok به اشتراک گذاشتند که باعث سرخ شدن بازیگر 52 ساله شد. آن را بررسی کنید:

uc € uc شکر ، خانم من! â € ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ افزودن به عشق برندان از اوایل امروز. #brendanfraser #themummy #mummytok #rickoconnell

چه عکس العمل زیبا و واقعی. کی ، که برای ملاقات و خوش آمد گویی ، لباس Evie راشل وایسس از فیلم The Mummy را پوشیده بود ، به برندن فریزر گفت که او و اینترنت چقدر به او علاقه مند بوده اند زیرا او به زودی آماده بازی در فیلم مارتین اسکورسیزی با لئوناردو دی کاپریو می شود. به به دنبال سخنان خوب او ، فریزر یک نوشیدنی نوشید ، لبخند بزرگی زد و در پاسخ فریاد زد: “شوک ، خانم!”

هفته گذشته ، اعلام شد که برندان فریزر به فیلم آینده قاتلان ماه گل مارتین اسکورسیزی با بازی لئوناردو دی کاپریو ، روبرت دنیرو و جسی پلمونز ملحق می شود. فیلم Apple TV+ به بررسی تحقیقات F.B.I در مورد قتل اعضای قبیله اوساژ در اوکلاهما در دهه 1920 می پردازد. اما صبر کنید ، یک تن بیشتر از طرف بازیگر است.

برندان فریزر همچنین قرار است در اولین فیلم دارن آرونوفسکی پس از مادر 2017 ، با عنوان “نهنگ” بازی کند. این فیلم که از A24 منتشر می شود ، یک معلم انگلیسی را که از چاقی شدید رنج می برد ، دنبال می کند که سعی می کند با دختر نوجوان خود که از هم دور شده ، ارتباط برقرار کند. برندن فریزر نیز اخیراً در فیلم بدون سرقت ، استیون سودربرغی ، بدون حرکت ناگهانی بازی کرده است.

بنابراین آنها دقیقاً فیلم های تجاری شادی آوری نیستند که ما برای دیدن برندن فریزر در فیلم to € دوست داشتیم. دهه 90 و اوایل دهه 0000 ، اما دیدن بازیگر در سالهای آینده ، البته به غیر از فصل سوم او در Doom Patrol DC ، هیجان انگیز است.

در سال 2018 ، برندن فریزر علیه فیلیپ برک ، رئیس سابق انجمن مطبوعات خارجی هالیوود در سال 2003 در هنگام ناهار در Beverely Hills از آزار جنسی صحبت کرد. برک در اوایل سال جاری از HFPA (که سازمان برگزاری گلدن گلوب است) به دلیل موضوعی کاملاً متفاوت اخراج شد.

دیدن برندان فریزر در رادار ما با تعدادی اجراهای هیجان انگیز در راه و بر اساس ویدئوی جذاب TikTok ، به نظر می رسد که این بازیگر خوشحال است که می شنود طرفداران زیادی پشت سر او هستند و برای آینده در هیجان هستند.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *