Blu-ray F9 شامل کارگردان فیلم می شود و وین دیزل فیلم های جالبی را به اشتراک گذاشت

F9 یکی از موفق ترین فیلم های یک سال غیرمعمول برای شماره گیشه بود. این فیلم به مرز 700 میلیون دلار می رسد و دومین فیلم پردرآمد سال است. در حالی که ممکن است به برخی از پیشینیان خود به اوج مالی نرسیده باشد ، طرفداران آخرین فصل Fast Saga را دوست داشتند و معرفی Jacob Torreto از جان سینا برای آینده بسیار هیجان انگیز است. در حال حاضر ، حتی چیزهای دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد ، زیرا پخش فیلم Blu-ray فیلم شامل کارگردان خواهد بود-و وین دیزل فیلم جدیدی را برای جشن گرفتن خبر به اشتراک گذاشته است.

انتشارات Blu-ray معمولاً دارای موارد اضافی زیادی برای طرفداران است ، اما قطع یک کارگردان واقعاً F9 را به یک فیلم ضروری تبدیل می کند. وین دیزل از انتشار اینستاگرام خود در اینستاگرام خبر داد و ویدئویی که او قرار داده مطمئناً برای طرفداران Fast هیجان انگیز خواهد بود. آن را در زیر مشاهده کنید:

پستی که توسط وین دیزل (vindiesel) به اشتراک گذاشته شده است

وین دیزل برای انتشار بیش از حد هیجان زده به نظر می رسد ، و شما واقعاً نمی توانید او را سرزنش کنید. در حالی که این فیلم جالب است ، اما آنچه واقعاً زیباست این است که دیزل فریاد بزرگی به جاستین لین کارگردان می زند ، که پس از چند سال غیبت در این حق رای برای F9 بازگشت. نیازی به گفتن نیست که لین واقعاً با این فیلم نمایش فوق العاده ای را ارائه داد.

هر کس F9 را دیده باشد می داند که فیلم به همان اندازه مملو از خوبی های Fast & Furious است. اما این واقعیت که وین دیزل وعده می دهد که Blu-ray دارای DNA سریع بیشتری است ، بسیار هیجان انگیز است. این نسخه و ویدئو فقط گواهی بر تعهدی است که دیزل ، که 20 سال است در نقش Dominic Toretto بازی می کند ، به این حق رای دادن مورد علاقه طرفداران است. و این فیلم مطمئناً خواسته های بسیاری از طرفداران را به ارمغان آورد.

F9 شخصیت مورد علاقه طرفداران هان ، با بازی سونگ کانگ را بازگرداند ، اشتباه کشتن او را برطرف کرد و چیزی را که طرفداران سالها در مورد آن می پرسیدند ارائه کرد. این فیلم همچنین می تواند پرحجم ترین فیلم موجود باشد ، زیرا سکانس های بدیع و خلاقانه جدیدی را به نمایش گذاشت. این حتی اولین باری است که خانواده سریع به فضا رفته است.

از نظر آینده ، سرانجام می دانیم چه زمانی انتظار می رود که بازی Fast and Furious 10 و 11 به روی پرده سینماها بیاید ، هرچند جزئیات طرح در دست نیست. جوردانا بروستر ایده هایی درباره آنچه که دوست دارد در دو فیلم پایانی حماسه اصلی سریع ببیند ، دارد. پس از نتیجه گیری F9 باید موارد زیادی را در نظر گرفت ، اما وین دیزل ، جاستین لین و تیم آنها باید بتوانند این حق رای دادن را به یک نتیجه هموار هدایت کنند. اما البته ، قبل از همه اینها ، ما می توانیم منتظر انتخاب F9 در 4K UHD و Blu-ray در 21 سپتامبر باشیم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *