Blackguard: آنچه کمیک های DC در مورد شخصیت Puet Davidson در مورد شخصیت جوخه انتحاری به ما می آموزند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق لینک خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

من احساس می کنم شخصیت پیت دیویدسون در جوخه خودکشی قرار نیست در فیلم برای مدت طولانی دوام بیاورد ، کاملا صادق باش در بین طرفداران صحبت های زیادی درباره اینکه کدام شخصیت ها از اقتباس جدید کمیک DC کارگردان جیمز گان زنده مانده اند ، وجود داشته است و از نظر بلک گارد ، احتمال حضور در یک دنباله خیلی خوب به نظر نمی رسد. این پیش بینی ناشی از سو mal نیت نسبت به ستاره Saturday Night Live نیست ، که من در واقع طرفدار او هستم ، اما با توجه به تحقیقاتی که در مورد داستان فوق العاده کمیک انجام داده ام.

می بینید ، بلک گارد مشهور است که به عنوان یکی از کم جرم ترین مجرمان شغلی در دنیای DC شناخته می شود ، و این ممکن است ارتباط زیادی با این موضوع داشته باشد که چرا تاکنون او را در هیچ فیلم DC مشاهده نکرده ایم. با این حال ، من در واقع فکر می کنم اضافه کردن او به بازیگران فیلم Suicide Squad یک انتخاب هوشمندانه است و من مشتاقانه منتظر دیدن بازی آن در صفحه نمایش هستم ، که احتمالاً پس از اینکه تصور می کردم عمر کوتاهی در فیلم دارد ، عجیب به نظر می رسد. امیدوارم بعد از اینکه کمی از داستان DC کمیک ، با ظاهر بسیار ابتدایی شما ، به شما کمی بینش بیشتری در مورد داستان او دادم ، منطقی تر شود.

ایجاد شده توسط نویسنده و هنرمند کمیک DC Dan Jurgens (یکی از مغز متفکر پشت خط داستانی مرگ سوپرمن) ، بلک گارد آلتر ایگو شیطانی مردی با نام ناگوار ریچارد هرتز است ، که من مثبت فکر می کنم الهام بخش زیادی از تمسخر در جوخه خودکشی خواهد بود. فرض بر این است که هرتز یک جنایتکار متوسط ​​و فرومایه شغلی بیش نیست ، وقتی به عضویت سندیکا جنایت سازمان یافته معروف به 1000 تبدیل شود به وضعیت supervillain تبدیل خواهد شد.

اولین ماموریت Blackguard برای سوپر همانطور که در اولین شماره از مجموعه Booster Gold در سال 1986 مشاهده شد ، گروه جنایی باید ناوگان نظامی را در یک سرقت از STAR همراهی کنند. آزمایشگاه هایی که توسط ابرقهرمان مستقر در Metropolis رهگیری شد. از قضا ، Booster Gold با استفاده از بزرگترین سرمایه خود در برابر دشمن ، توانست نقشه های دشمن خود را خنثی کند.

با توجه به کمبود ابرقدرت های ریچارد هرتز ، این 1000 توانست با او کمک لباس ویژه ای که قدرت جسمی او را افزایش می دهد ، مهارت های اساسی او را در جنگ تن به تن بهتر می کند و به یک رزمی نبرد و سپرهایی که از انرژی خالص ایجاد می شوند مجهز است. با این حال ، هنگامی که Booster Gold ضعف خود را کشف کرد: قدرت ارزیابی جدید Blackguard مهر سقوط او را مهر و موم می کند. Booster توانست او را فریب دهد تا به یک ترمینال قدرت بر روی زره ​​خود ضربه بزند که منجر به بیهوش شدن وی شود و منجر به دستگیری وی شود.

با درک بی لیاقتی خود در هنگام استفاده از زرهی که به او اعتماد داشتند ، هزار نفر یک مزدور رازآلود را فرستاد معروف به Mindancer برای بیرون کشیدن Blackguard از سلول زندان فقط برای اینکه او را بتوانند در بازداشت خود نگه دارند. این سندیکا در آستانه اعدام او و Booster Gold بود که آنها نیز دستگیر شده بودند تا اینکه یک فرد هوشیار معروف به Thorn آنها را نجات داد ، اما سپس Blackguard توسط Mindancer در یک حالت تنبل قرار گرفت و در هنگام نزاع قادر به مقابله نبود.

مدتی بعد ، در حالی که او هنوز به دلیل از دست دادن ضربه خود با فیلم The 1،000 در حوضچه ها بود ، بلک گارد با نرون ، که کم و بیش شیطان جهان DC است ، تماس گرفت. دیو به چندین شرور فرصتی داده بود تا در یک تبادل آرزوی کلاسیک فاوستی ، ریچارد هرتز آخرین مشتری او شود.

آنچه بلک گارد واقعاً می خواست این شانس بود که سرانجام خود را به عنوان یک ابرشرور شایسته ثابت کند ، بنابراین او خواست نرون ظاهراً اگر می توانست او را باهوش کند. نرون با درخواست او موافقت کرد و سطح متوسطی از هوش او را به او اعطا کرد و در عوض ، بلک گارد از طرف شیطان درخواست شد تا با افراد شرور Earthworm و یوزپلنگ (شخصیت Wonder Woman 1984 کریستن ویگ) برای کنترل یک ابرقهرمان همکاری کند. نواری با نام Warriors ، که متعلق به سابق Green Lantern ، گای گاردنر بود. هرتز نمی دانست که مردی که با او دشمن می شد به زودی شریک تجاری وی خواهد شد.

همانطور که احتمالاً حدس می زدید ، حمله به جنگجو به نفع اشرار نبود ، و حتی منجر به آنچه در ابتدا به نظر می رسید گای گاردنر (در یک وضعیت روانشناختی تغییر یافته) سوزاندن Blackguard است. با این حال ، او جان سالم به در برد و پس از گذراندن چندین سال در زندان ، ریچارد هرتز با تغییر روابط دوستانه با فانوس سبز سابق ، از زندان آزاد شد. سپس او و گاردنر تصمیم گرفتند با هم بارانی را در کوئینز راه اندازی کنند که آنها آن را Dark Side می نامیدند.

متأسفانه ، در همین زمان بود که هدایای عقلانی نرون به هرتس از بین می رفت. این باعث می شود که او دوباره به زندگی جنایتکارانه روی بیاورد ، اما البته بدون موفقیت. پس از سالها پشت میله های زندان ، به بلک گارد فرصت دیگری داده شد تا ارزش خود را به عنوان یک ابرشرقه ثابت کند ، اما این آخرین تلاش او نیز خواهد بود.

اکنون آکادمی «خودکشی» را به تنهایی اداره می کند ، آماندا والر علاقه خود را به بلک گارد نشان داد عضو جدید بالقوه پس از تحمل آموزش و آزمایش های دقیق ، “وال” او را به مأموریت Marauder ، White Dragon و Wade Elling (در اصطلاح دیگر ژنرال معروف نیست) سپرد که وظیفه آنها جلوگیری از ویروس مسلح در انقراض در سراسر جهان بود.

همانطور که مشخص شد ، ژنرال در واقع قصد داشت تا علیه تیم رو به رو شود و این کار را با بی درنگ سر برداشتن از ریچارد هرتز انجام داد. بنابراین ، این ، در شماره هفتم از Suicide Squad Vol. 3 در ماه مه 2008 ، پایان Blackguard بود.

با توجه به اینکه چگونه تمام قوس Blackguard در کمیک تقریباً بلافاصله پس از جذب وی در جوخه خودکشی به پایان می رسد ، تعجب نمی کنم اگر این ترجمه صفحه بزرگ در فیلم آینده جیمز گان. البته ، شناخته شده است که این مرد در بعضی مواقع بسیار خوش شانس بوده است ، مانند زمانی که او بدون خراش بیرون آمد وقتی حمله گای گاردنر باید او را می کشت ، بنابراین شاید او فقط بخشی از یک شوخی در حال اجرا در خودکشی باشد جوخه ای که او در آن فقط به سختی زنده می ماند که باید پایان تلخی باشد. این شوخی پسندیده تر از آن است که حداقل از هرکسی که نام ریچارد هرتز را مسخره کند ، باشد.

جیسون از زمانی که قادر به انتخاب یک نشانگر قابل شستشو بود ، می نویسد اولین نمایش او داستان کودکان را به تصویر کشید ، بعداً به یک مجموعه کوتاه مدت کتاب های مصور و فیلم سازی (بسیار) آماتوری منتقل شد و سرانجام تصمیم گرفت که به جای ساختن آنها ، در زمینه نوشتن فیلم ها کار کند. تقریباً در هر مقاله مربوط به بتمن به دنبال نام او بگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *