Black Widow: Scarlett Johansson رابطه با Florence Pugh’s Yelena را تحریک می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

Marvel Cinematic Universe ممکن است به دلیل مشکلات جهانی بهداشت ، شروع فاز چهار را به تأخیر انداخته باشد ، اما حق رای دادن دوباره به اوج خواهد رسید. صفحه نمایش به زودی با Black Widow. فیلم انفرادی مورد انتظار اسکارلت جوهانسون ما را با اولین خانواده منتخب خود ، از جمله یلنا فلورانس پوگ آشنا می کند. و جوهانسون اخیراً رابطه منحصر به فرد خواهران را تحریک می کند.

کارگردان کیت شورتلند تعداد زیادی شخصیت جدید را به بیوه سیاه آورد و تاریخ تاریک شخصیت عنوان را نشان داد. هواداران نمی توانند منتظر ملاقات یلنا ، شخصیت فلورانس پوگ باشند ، خصوصاً اگر در پاها در MCU بزرگتر باشد. اسکارلت جوهانسون اخیراً در مورد چگونگی پویایی آنها در صفحه نمایش صحبت کرد و گفت:

کاری که یلنا انجام می دهد این است که به نوعی به درد ناتاشا اشاره کند. او بخشی از تاریخ ناتاشا است. و من فکر می کنم به همین دلیل است که این فرصت را پیدا می کنیم تا تاریخچه ناتاشا را بررسی کنیم ، زیرا یلنا می زند و می گوید: “یو ، بگذارید با این درد مقابله کنیم.”

خوب ، مرا جذاب کن رنگ کن. طرفداران مارول سال هاست که خواستار فیلم بیوه سیاه هستند ، بیشتر به این دلیل که اطلاعات کمی در مورد تاریخ تاریک انتقام جویان شناخته شده است. به نظر می رسد که او حداقل تا زمانی که یلنا بد گویی کند ، تقسیم بندی شده است.

نظرات اسکارلت جوهانسون در مورد مجله توتال فیلم (از طریق توییتر) مزاحم هیجان انگیز در مورد آینده است با بیوه سیاه. در حالی که مارول استودیو مطالب فیلم را تحت فشار قرار داده بود ، فیلم های محدود نشان می دهد که چگونه روابط ناتاشا و یلنا در داستان مهم خواهد بود.

طرفداران مارول می توانند اسکارلت جوهانسون را دوباره تماشا کنند تاکنون در MCU + در دیزنی + حضور داشته است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

فلورانس پوگ به لطف بازی های تحسین برانگیز خود در پروژه هایی مانند میدزومار و زنان کوچک – طی چند سال اخیر به سرعت به یک نام خانوادگی تبدیل شد. نامزد دریافت جایزه اسکار شد. به همین ترتیب ، علاقه مندان به سینما مشتاق دیدن عضویت او در MCU در چنین نقشی اساسی هستند.

مکالمه پیرامون یلنا پس از آنکه اسکارلت جاناسون از بیوه سیاه به عنوان اولین فیلم یک حق رای دادن نام برد ، آغاز شد. با توجه به مرگ ناتاشا در Avengers: Endgame برای تهیه سنگ روح ، طرفداران نظریه پردازی هایی را درباره آینده احتمالی شخصیت فلورانس پوگ انجام داده اند. بعداً در همان مصاحبه جاناسون در توصیف تازه وارد به شرح زیر صحبت کرد:

او کاملاً خودش می ایستد. او قوی و متفاوت است. او بسیار متفاوت از ناتاشا است.

خوشبختانه همه س questionsالات و نظریه پردازی به زودی پایان می یابد ، زیرا بیوه سیاه قرار است ماه آینده وارد سینما و خانه شود. در ابتدا قرار بود این پروژه سال گذشته برسد و با تغییر زمان بندی افتتاحیه سالن ها بارها و بارها به تأخیر می افتاد. اما فیلم انفرادی اسکارلت جاناسون تقریباً اینجا است و دیدن اینکه چگونه این فیلم باعث تعطیلی هواداران پس از مرگ تکان دهنده اش می شود جالب خواهد بود.

Black Widow در حال حاضر قرار است در 9 ژوئیه وارد شود. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *