Black Widow ممکن است در ژست معروف Scarlett Johansson شوخی کند ، اما این بازی به Simu Liu کمک کرد تا نقش MCU خود را بازی کند

با نزدیک شدن اوضاع به حالت عادی در گیشه ، طرفداران مارول منتظر حضور بعدی در دنیای سینمایی مارول هستند – و به نظر می رسد ممکن است ارتباط کوچکی با بلک اخیراً منتشر شده وجود داشته باشد. بیوه ظاهراً آخرین کمک اسکارلت جوهانسون در MCU ماه گذشته در دیزنی پلاس و سینماها منتشر شد و به طرز خنده داری ژست مبارزه ای معروف او را مسخره کرد. اما به طرز عجیبی ، سیمو لیو ، ستاره آینده شانگ چی و افسانه ده حلقه ، ظاهراً هنگام بازی در این قسمت ، نقش مارول خود را با ژست بیوه سیاه خود بازی کرد.

آینده می توان گفت که شانگ چی یکی از پرمخاطب ترین فیلم های مارول تا به امروز خواهد بود و سیمو لیو مطمئناً برای این کار آماده کار است. در مصاحبه با Slashfilm ، کارگردان Daniel Cretton گفت که لیو در اولین ممیزی خود هنگامی که در روح Black Widow قرار گرفت با کشیدن بک لپ پشتی که در ژست امضای او قرار گرفته بود ، تأثیر بسزایی گذاشت و پایان ممیزی خود را به طور کامل با ادای احترام به شخصیت اسکارلت جوهانسون و خیره شدن مستقیم به دوربین برای جلوه ای نمایشی. در اینجا به قول خود کارگردان شانگ چی آمده است:

او در واقع همان عکس برگشتی را در آن ژستی که در Back Widow مسخره می شود ، انجام داد. او مستقیماً به حالت ژانو زدن Black Widow برگشت ، موها به سمت بالا حرکت کرد ، و نزدیک به اولین تست خود مستقیماً به دوربین نگاه کرد.

سیمو لیو سابقه ای در هنرهای رزمی و کوتاهی قد دارد ، و ظاهراً او همچنین دارای شوخ طبعی بسیار بدی است. من صادقانه می کشم که فیلم پشت موهایش را ببینم و حالا که Black Widow دفن شده است ، شاید بچه های سر مارول تصمیم بگیرند که به امضای شخصیت معروف شانگ چی از Liu بپردازند.

تصمیم جسورانه برای ورود Black Widow به MCU یک تصمیم خنده دار بود ، اما این نیز بسیار اتفاقی است. سیمو لیو مطمئناً قبل از اینکه بفهمد شوخی ژست ژست بلک ویدو برای شانگ چی و افسانه ده حلقه است ، برای امتحان شرکت کرد. با وجودی که انتشار Black Widow به دلیل همه گیری متوقف شده بود ، تقریبا هیچ راهی وجود ندارد که لیو قبل از بازی در فیلم Scarlett Johansson و عضویت در MCU یک شوخی جدی باشد.

هم توانایی های بینایی بالقوه سیمو لیو و هم توانایی های فیزیکی اثبات شده در اینجا بسیار چشمگیر هستند – جای تعجب نیست که او در مورد شکست دادن سایر قهرمانان MCU کاملاً صریح صحبت کرده است. همه زباله ها را کنار بگذاریم ، ما می توانیم از لیو در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings انتظار چیزهای بسیار ویژه ای را داشته باشیم ، که قرار است در 3 سپتامبر قبل از اکران کمی به طور انحصاری به سینماها برود. به دیزنی+ اگر خوش شانس باشیم ، لیو به عنوان ادای احترام به همکارانش ، قهرمان اکشن افتاده ، یک یا دو ژست موی سر را به داخل می اندازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *