Black Panther: Michael B. Jordan’s Blunt Thoughts On Returns Return as Killmonger

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

Marvel Cinematic Universe یک حق رای دادن کاملا عظیم است و اخیراً به لطف نمایش های زنده در Disney + گسترش یافته است. یکی از تأثیرگذارترین فیلم های فرهنگی در این حق رای دادن سیاه پلنگ رایان کوگلر است که رکوردهای گیشه آفیس و زمینه های جدیدی را در زمینه نمایندگی و نامزدی اسکار شکست. در این فیلم مایکل بی. جوردن به عنوان کیلمونگر شرور حضور داشت و او در مورد بازگشت عقاید صریح و آشکاری داشت.

بازی مایکل بی جردن در پلنگ سیاه با استقبال جهانی روبرو شد ، زیرا اریک کیلمونگر با یک انگیزه قانع کننده از تبه کار استفاده کرد. به همین ترتیب ، برخی از طرفداران امیدوارند که با وجود مرگ آشکار ، بازگشت او به MCU را ببینند. اخیراً از جوردن س wasال شد که احتمال دیدن او به عنوان کیلمونگر در مقیاس 1-10 چقدر است. او با جدیت پاسخ داد ، و گفت:

من با یک محکم 2 پیش می روم. من نمی خواستم 0 بروم ، می دانید منظور من چیست؟ هرگز نگو هرگز ، من نمی توانم آینده را پیش بینی کنم. حدس می زنم 2 صدا خوب باشد.

خوب ، این صادقانه بود. با توجه به شخصیت او در نمایش اکران در فیلم Black Panther ، به نظر می رسد مایکل بی جردن پیش بینی نمی کند به زودی دوباره این نقش را تکرار کند. اما با توجه به چگونگی عملکرد فرانچایزهای کتاب های کمیک بر اساس قوانین خاص خود ، او نمی تواند آن را کاملاً رد کند.

نظرات مایکل بی جردن از حضور اخیر او در Sirius XM برای تبلیغ Tom است سازگاری Clancy بدون پشیمانی. سرانجام این مکالمه به دوران تحسین برانگیز او در MCU معطوف شد ، خصوصاً وقتی Black Panther: Wakanda Forever در حال آماده شدن برای شروع فیلمبرداری است. اما به نظر نمی رسد که جوردن فکر می کند به این زودی ها بازی Killmonger را بازی خواهد کرد.

Infinity Saga در حال حاضر در دیزنی + موجود است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

بعداً در همان مکالمه ، مایکل بی. جوردن به طور خلاصه درباره Black Panther صحبت کرد: Wakanda Forever. در حالی که انتظار نمی رفت در دنباله مرموز رایان کوگلر ظاهر شود ، اما او در مورد روند تمرکز مجدد آن برای بزرگداشت چادویک بوزمن فقید صحبت کرد. به قول اردن ،

من واقعاً چیزهای زیادی نمی دانم. تنها چیزی که من می دانم این است که آنها در حال تهیه یک فیلم نامه هستند که بازتاب بسیاری از شرایط و فاجعه است که ما باید در سال گذشته با آن کنار بیاییم. من می دانم که رایان و مارول در ساخت داستانی بهترین کار را انجام می دهند که همه را خوشحال و راضی می کند و چاد را ارج می نهد. و با فضل به جلو حرکت می کند.

مرگ چادویک بوسمن در ماه اوت گذشته ، این واقعیت را شوکه کرد ، زیرا این بازیگر نبرد بسیار خصوصی با سرطان روده بزرگ داشت. و در حالی که بازیگران ، خدمه و عموم مردم همچنان غم و اندوه خود را از دست می دهند ، رایان کوگلر وظیفه داشت تا برای بزرگداشت هم از بوزمن و هم از شخصیت وی ، تله چالا ، دوباره دنباله سیاه پلنگ را بازسازی کند. علاوه بر این ، این فیلمساز اعتراف کرد که این سخت ترین کاری است که او تاکنون باید به صورت حرفه ای انجام دهد. برای دیدن او در محور DC برای بازی در نقش سوپرمن کالوین هریس. جردن خودش از این صحبت ها دلخوش است ، اگرچه مشخص نیست که آیا استودیو علاقه ای به اقتباس از قهرمان دارد. اما با J.J. آبرامز که در فیلم سوپرمن خودش کار می کند ، زمان مناسبی به نظر می رسد.

بدون ندامت اکنون در آمازون در دسترس است و قسمت بعدی در MCU Black Widow در 9 جولای است. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از کودکی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *