Black Panther 2’s Martin Freeman به روزرسانی می کند پس از خواندن متن The Sequel

در دنیای سینمایی مارول در حال حاضر اتفاقات زیادی در حال انجام است ، زیرا فاز چهار MCU در اوایل سال جاری با WandaVision آغاز به کار کرد. تعدادی از سری های جدید + دیزنی و فیلم های مهم نیز در مراحل مختلف تولید هستند. حتی در این صورت ، شاید منبع بیشترین حدس و گمان ها Black Panther: Wakanda Forever یا Black Panther 2. این حدس و گمان البته از مرگ نابهنگام بازیگر نقش اصلی آن ، چادویک بوزمن ناشی شده و از دست دادن وی هنوز برای بازیگر بسیار خام است. عزیزان و طرفداران. از دست دادن ستاره از بسیاری جهات فلج کننده است ، اما به نظر می رسد دنباله آن در حال حرکت است. اکنون ، ما یک به روزرسانی جدید از مارتین فریمن ، که فیلم نامه Wakanda Forever را خوانده است ، داریم. شخصیتی که در اولین فیلم پلنگ سیاه و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی بازی کرد. مشخص نیست که او در Black Panther 2 در چه کیفیتی ظاهر خواهد شد ، اما او در حال آماده شدن برای فیلمبرداری فیلم است. فریمن در مصاحبه با BBC One One (از طریق مترو) نظرات خود را در مورد فیلمنامه نویسنده-کارگردان رایان کوگلر به اشتراک گذاشت و وقتی فیلمبرداری آغاز می شود ، او را مسخره کرد. در اینجا آنچه بازیگر می گوید ، به قول خودش:

من فیلمنامه را خوانده ام. این بسیار خوب است و من فکر می کنم در برخی از مواقع این کار را انجام می دهم ، حدس می زنم طی چند ماه آینده ، من به ایالات متحده بروم و این کار را انجام دهم. اما من از این موضوع بسیار هیجان زده شده ام ، بله.

مارتین فریمن ممکن است هیجان زده باشد ، اما در مقایسه با طرفداران مارول که آماده بازگشت به واکاندا هستند ، احتمالاً چیزی نیست. Black Panther وقتی کمی بیش از سه سال پیش اکران شد ، سروصدای جدی به پا کرد و از زمانی که برای اولین بار به ملت پیشرفته فناوری معرفی شدند ، طرفداران با صبر و حوصله منتظر دنباله ای بودند. درگذشت چادویک بوزمن تولید را کمی عقب انداخت ، زیرا افراد خلاق زمان می بردند تا با فکر خود بنشینند و بفهمند که چگونه می توان از دست دادن بازیگر اصلی را به بهترین شکل کنترل کرد.

حتی اگر همه کسانی که در این دنباله نقش دارند بسیار زیاد هستند فریمن گفت که در مورد آنچه از این فیلم انتظار می رود پنهان کاری کند ، می گوید طی چند ماه آینده برای شروع فیلمبرداری به آمریکا پرواز خواهد کرد. این خبر خوبی برای طرفداران است ، زیرا به نظر می رسد که بسیاری از مشکلات ایجاد شده است و فیلمبرداری درست در مسیر درست قرار دارد.

ما قبلاً می دانیم که مارول استودیو T’Challa Boseman را بازسازی نمی کند و ما این کار را نخواهیم کرد. هر فیلم جدیدی از او از طریق CGI ببینید. با وجود کمبود جزئیات ، ما حداقل می دانیم که توپ به طور جدی روی فیلم می چرخد. همچنین خوب است بدانید که بازیگران تمام ستاره محتوای فیلمنامه را در اختیار دارند و به نظر می رسد آنها از آن راضی هستند. Â

Black Panther: Wakanda Forever در حال حاضر قرار است در 8 ژوئیه اکران شود ، 2022.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *