Aquaman 2 Star توضیح می دهد که چرا فیلمنامه پادشاهی گمشده بهتر از نسخه اصلی است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کنید یا خریدهایی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

تعداد زیادی فیلم ابرقهرمانی در حال ساخت است که باعث خوشحالی طرفداران سال گذشته از سینماها شد. برای DC ، یکی از مورد انتظارترین پروژه ها Aquaman و پادشاهی گمشده جیمز وان است. و به گفته یکی از ستاره های Aquaman 2 ، فیلمنامه دنباله ممکن است بهتر از نسخه اصلی باشد.

فیلم اصلی Aquaman اولین اکران DC پس از اجرای ناامید کننده Justice League در سال 2017 بود. در مقابل همه ماجراجویی زیر آب جیمز وان بیش از 1 میلیارد دلار درآمد داشت و گوشه جدیدی از DCEU را معرفی کرد. یحیی عبدالمتین دوم نقش خود را در نقش مانتای سیاه بازی می کند و اخیراً توضیح داده است که چرا پادشاهی گمشده را بر فیلم اصلی ترجیح می دهد. به گفته وی ،

من فکر می کنم فیلمنامه بهتر از نسخه اول است. لحظات قصه گویی خوبی به بازیگران می دهد. در Aquaman ، ما فقط یک معرفی کوچک از Black Manta و برخی از انگیزه های او دریافت کردیم. در این مرحله ، من تمرین می کنم و کمی بیشتر نفس می کشم. با این رنگ چند رنگ مختلف نشان می دهم.

لمس کنید. در حالی که جیمز وان مجبور بود در اولین فیلم آکوامن جهان را بسازد ، به نظر می رسد در طول دنباله اسرارآمیز زمان بیشتری با شخصیت هایی مانند Black Manta وجود داشته باشد. مخاطبین واقعاً به شخصیت عبدالمتین پاسخ دادند ، بنابراین نمی توان گفت که چه نوع بازی زیر آب در The Lost Kingdom اجرا می شود.

یحیی عبدالمتین دوم درباره Black Manta و آکوامن و پادشاهی گمشده طی مصاحبه ای با THR در مورد پیشرفت حرفه ای او. او تعداد زیادی از پروژه های مورد انتظار را از راه می رساند ، از جمله نقشی در مقابل کیانو ریوز در The Matrix 4. خوشبختانه او در مورد دنباله Aquman یک نکته کوچک به اشتراک گذاشت ، در حالی که او و بقیه بازیگران برای شروع دوباره به هم پیوستند عکاسی اصلی.

اولین Aquaman و به طور کلی DCEU را می توان در HBO Max مشاهده کرد. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

با توجه به موفقیت های مهم و گیشه اولین فیلم Aquaman ، فشار بر جیسون موموآ و شرکت برای تحویل در The Lost Kingdom ادامه دارد. خوشبختانه به نظر می رسد یحیی عبدالمتین دوم فیلمنامه را بهتر می داند ، که مطمئناً ستایش بالایی است. و از آنجا که تماشاگران Black Manta را بسیار دوست داشتند ، احتمالاً از وقت اضافی با شرور مرگبار لذت خواهند برد.

محتویات Aquaman و The Lost Kingdom در حال حاضر پنهان مانده است ، مانند بیشتر موارد فیلم های ابرقهرمانی این روزها صحنه اعتباری فیلم اول نشان داد که بلک مانتا از رویارویی خود با آرتور کوری جان سالم به در برده است ، که توسط دکتر استفان شین از رندال پارک نجات یافته است. ما فقط باید ببینیم آیا پارک در بازیگران دنباله بعدی حضور دارد یا خیر ، جایی که می توانیم شاهد مشارکت شرورانه باشیم. سپس دوباره ، او نقش مستمری در MCU دارد ، بنابراین چه کسی می داند؟

انتظار می رود که Aquaman and the Lost Kingdom در 16 دسامبر 2022 وارد سینماها شود. در همین حال ، فیلم تاریخ اکران فیلم 2021 برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم شما است.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *