9 شخصیت شبیه به سوپرمن در دنیای مارول

قهرمانان زیادی در فرهنگ پاپ مانند سوپرمن DC Comics وجود ندارند. او فوق العاده ترین ابرقهرمان است ، و شاید به همین دلیل ، یکی از عمومی ترین خلق شده است. بیایید صادق باشیم ، ایجاد شخصیتی که اساساً خدایی است خارج از چند سناریوی خاص چندان پیچیده نیست. به همین دلیل ، مارول کامیکس قطعاً بیش از چند قهرمان معادل سوپرمن در جهان خود ایجاد کرده است ، هرچند با تفاوت های کمی. تفاوت های کلیدی که آنها را مردم خود می کند. اینکه آیا آنها واقعا می توانند سوپرمن را تصاحب کنند یا خیر ، یک س anotherال دیگر است ، هرچند من فکر می کنم مارول چند عامل خطرناک دارد که می توانند به او پول بدهند. بیایید شیرجه بزنیم!

اگر به دنبال یک قهرمان مارول هستید که تقریباً به اندازه نسخه چاپی سوپرمن نزدیک است ، این Hyperion است. او دارای تمام قدرت های یکسان است ، و این را بدست آورید. او نیروی خود را از خورشید می گیرد او همچنین مردی است که دنیای اولیه اش از بین رفته بود. در یک مسابقه داستانی بین این دو ، من فکر می کنم این یک جنگ به بن بست واقعی است تا زمانی که هر دو طرف متوجه شوند که آنها بچه های خوبی هستند و برای اهداف یکسان ایستادگی می کنند. Hyperion همچنین ابدی است ، زیرا ارزش آن را دارد ، که ممکن است به خوانندگان بفهماند که این موجودات چقدر قدرتمند هستند.

سنتری در اصل همان ایده سوپرمن است ، اما اگر او دارای هویت مخرب بزرگی بود که شامل خاطرات سرکوب شده و احساسات منفی قهرمان است. Void ، همانطور که از آن نام برده می شود ، در جنگ داخلی دائمی با سنتری است و اگر در کنترل نباشد ، می تواند جهان را کاملاً نابود کند. به همین دلیل ، من باید به سنتری امتیازات بسیار جالبی نسبت به سوپرمن بدهم ، اگرچه من فکر می کنم که مرد فولادی شانس خوبی برای پیروزی در این مسابقه خواهد داشت ، جایی که مسابقات دیگر چالش برانگیزتر است. سنتری کنترل کاملی بر قدرت خود ندارد ، که باعث می شود او در مقابل حریف قابل مقایسه ای بسیار با ضرر مواجه شود.

این ممکن است دیوانه کننده به نظر برسد ، اما Wonder Man تقریباً بیش از سوپرمن قدرت دارد. این قهرمان مارول تقریباً می تواند همه کارهایی را که سوپرمن می تواند انجام دهد ، انجام دهد ، اما دارای توانایی هایی مانند تغییر شکل ، انتقال از راه دور ، دادن قدرت خود به افراد دیگر و جاودانه شدن است. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز غیرممکن وجود ندارد ، از این رو نام آن ، و شاید چرا او به اندازه برخی از دیگر قهرمانان مارول محبوب نیست. هیچ کس نمی خواهد Wonder Man را روی صفحه ببیند که بدون هیچ سختی الاغی را لگد می زند. خوشبختانه احتمال وقوع آن یک مسئله مهم نیست ، زیرا صلح طلبی شدید Wonder Man در سال های اخیر او را از مبارزه با هیچ کس در جهان مارول بازداشته است. اگر چنین است که سوپرمن ظاهر می شود ، درگیری وجود نخواهد داشت.

من می گویم گلادیاتور در مورد قابل شناسایی ترین کلون سوپرمن در این لیست است. شاید مردم بلافاصله بیگانه بنفش موهاوک را به عنوان موجودی در سطح سوپرمن قرار ندادند ، اما این واقعیت دارد. یک تفاوت عمده که باید به آن اشاره کرد این است که گلادیاتور دارای ضعف قابل ملاحظه ای است زیرا اگر اعتماد به نفس او متزلزل شود ، فوق العاده آسیب پذیر است. در شرایط بسیار آسیب پذیر که در صورت نیاز مخالفان بسیار ضعیف تری می توانند او را بر عهده بگیرند. من نمی بینم که گلادیاتور بتواند اعتماد به نفس خود را در کل مبارزه با سوپرمن حفظ کند ، بنابراین مسابقه بین این دو می تواند یک پایان سریع باشد. در سال ، و در حالی که DC این کار را در کمیک های خود انجام داده است ، همچنین قابل توجه است که مارول همین کار را با Blue Marvel انجام داد. بلو مارول اساساً یکی از بزرگترین محافظان آمریکا در دهه 1960 بود ، اما هنگامی که به طور علنی مشخص شد که او یک سیاه پوست است ، رئیس جمهور ایالات متحده از او درخواست بازنشستگی کرد. متأسفانه این یک فرض تخیلی است که در آن زمان به نظر چندان دور از ذهن آمریکا نبود و ارزش بررسی آن را دارد. او مطمئناً می تواند با سوپرمن پا به پا شود ، بدون هیچ س questionالی.

قبلاً هنگام صحبت در مورد هایپریون اشاره کردم که ابدی ها می توانند قدرت فوق العاده ای داشته باشند ، به طوری که شخص دیگری در این لیست از سوپرمن مجاور قرار دارد. قهرمانان مسلماً Ikaris از اکثر ابدی ها قوی تر است ، اما وقتی صحبت از Hyperion همیشگی به میان می آید ، Ikaris کمی قدرتمندتر است. او همچنین به اندازه نسخه کمیک مارول Thanos قوی نیست ، بنابراین مطمئن نیستم که بتواند در مقابل ضربه سوپرمن ایستادگی کند. با این اوصاف ، ابدی ها می توانند به طور م foreverثر برای همیشه زندگی کنند ، بنابراین او می تواند همچنان به سوپرمن بیاید و با گذشت زمان او را خسته کند؟ همچنین ، مانند دید گرمایی سوپرمن ، ایکاریس می تواند پرتوهای انرژی کیهانی را از چشمان خود شلیک کند ، که بدیهی است جالب به نظر می رسد. سوپرمن تا حد زیادی مورد ستایش و تحسین همه قرار دارد و هالک در 50/50 با عموم مردم حتی در بهترین حالت خود قرار دارد. هالک ممکن است به اندازه سوپرمن دوست نداشته باشد ، اگرچه در مورد قدرت و آسیب ناپذیری صحبت می شود ، این دو بیش از این قادر به ضربه زدن به ضربه هستند. در حقیقت ، این دو در طول این سال ها به میزان قابل توجهی تقدیر کرده اند ، اگرچه سوپرمن در همه برخوردهای رسمی برنده شده است. با این اوصاف ، کلارک بروس را یکی از سرسخت ترین مبارزانی دانست که در جریان مسابقه کمیک بوک DC در برابر مارول مبارزه کرده است ، بنابراین اینطور نیست که او فقط ضربه های چرخی به او بزند.

فکر کردید ما ” آیا بدون ذکر یک جهش یافته ، از لیست ابرقهرمانان مارول عبور می کنید؟ ولکان ، یا گابریل سامرز ، برادر کریستوفر و کاترین سامرز است ، بنابراین بله ، او سایکلوپس و برادر هاوک است. البته ، برادری که آنها به دلایل پیچیده هرگز نمی شناختند ، اما این چیزی نیست که ما در اینجا درباره آن صحبت کنیم. راستش ، ولکان. از نظر قدرت بدنی نمی تواند در مقابل سوپرمن بایستد ، اما توانایی های پیش بینی انرژی و دوام او از نمودار خارج است. او مطمئناً می تواند سوپرمن را با لیزر منفجر کند ، اگرچه اعتماد به نفس ولکان اغلب بزرگترین نقطه ضعف او نشان داده است.

یک قهرمان قدرتمند مارول در کودکی از سیاره محکوم به زمین فرستاده شده و توسط غرب غربی ها پرورش یافته است؟ این داستان مبهم آشنا به نظر می رسد. بله ، Virtue همان داستان سوپرمن را دارد ، اگرچه بر خلاف سوپرمن ، همه چیز برای این ابرقهرمان Skrull پیش نمی رود. در حقیقت ، Virtue در واقع نمی دانست که او یک Skrull است یا Skrulls چیست تا زمانی که به عنوان یک ابرقهرمان بازی کرد ، و این کشف او را کمی آشفته کرد. او از آن زمان در برخی چیزهای نه چندان خوش طعم شرکت کرده است. من فکر می کنم او می تواند ساده ترین یکی از سوپرمن باشد که در این لیست صادقانه اعزام می شود ، اما شاید این دو بتوانند در تربیت مشترک خود زمینه مشترکی پیدا کنند.

مارول می تواند به طور کامل هر یک از این قهرمانان را سوپرمن بعدی در کند. MCU ، اما باید باشد؟ در نظرسنجی ما در زیر و برای اطلاعات بیشتر در مورد مارول ، نحوه واکنش سونی را در مورد انتشار تریلر بعدی Spider-Man: No Way Home به صورت آنلاین بخوانید.

میک از تلویزیون خوب و همچنین تلویزیون واقعیت خوشش می آید. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و حرفه ای کشتی بزرگ شد و دوست دارد بیشتر آن را مورد بحث و تجزیه قرار دهد. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز فکر نمی کرد که در موقعیتی باشد که امروز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *