8 بزرگترین ندای کمیک DC از گروه خودکشی

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هشدار: SPOILERS for The Suicide Squad در پیش است!

به عنوان دهمین فیلم DC Extended Universe ، James Gunnâ € The Suicide Squad یکی از مستقل ترین آثار موجود در این حق رای ابرقهرمانی است. برای لذت بردن از این جدیدترین ماجراجویی با محوریت Task Force X نه تنها نیازی به دیدن تیم خودکشی سال 2016 ندارید ، بلکه مستقیماً به هیچ یک از فیلم های دیگر DCEU قبلی نیز وابسته نیست. اگر برای اولین بار است که وارد DCEU می شوید ، مشکلی برای همراهی با داستانی که شامل شخصیت هایی مانند Bloodsport ، Harley Quinn ، Peacemaker و King Shark و بسیاری دیگر است ، نخواهید داشت.

با این حال ، همه به این معنا نیست که بگوییم The Suicide Squad هیچ گونه پیوند یا ارجاعی به جهان DC وسیع تر ندارد. کاملاً برعکس ، همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد ، هشت بهترین جلوه DC Comics در فیلم را خواهید دید ، از قطره نام کامل گرفته تا تخم مرغ های ظریف عید پاک. بیایید با یک مثال قبلی شروع کنیم.

سوپرمن تنها ابرقهرمان در The Suicide Squad است که فریاد برآورد ، و این به این دلیل است که Idris Elba’s Bloodsport روی او تعدادی کار کرد به به گفته آماندا والر ، Bloodsport ، معروف به Robert DuBois ، در Belle Reve به دلیل تیراندازی به سوپرمن با گلوله Kryptonite ، که مرد فولادی را در ICU قرار داد ، محبوس شد. Bloodsport همین جنایت را در کمیک ها انجام داد ، اگرچه در آن نمونه ، او توسط افرادی که برای ترور سوپرمن برای Lex Luthor کار می کردند ، استخدام شد. مشخص نیست که آیا Bloodsport DCEU به همین دلیل این کار را انجام داده است یا خیر ، اما با توجه به اینکه این نسخه از شخصیت نیز یک قاتل قراردادی است ، می توان حدس زد که شخصی به او پول داده است تا ابرقهرمان کریپتونی را هدف قرار دهد نه اینکه او فقط این کار را انجام دهد. هوس و هوس. وقتی با مرد پولکی دیوید دستمالچیان ملاقات می کنیم ، او مورد اهانت تقویم مرد ، با بازی شان گان قرار می گیرد ، که در فیلم نیز به عنوان راسو ظاهر می شود. تقویم مرد یک شرور بتمن است که امروزه اکثر مردم آن را از بتمن می شناسند: هالووین طولانی ، کنار او در طول صحنه Jared Leland Gore در نقش Double Down ، یک شرور فلش است که می تواند تعداد نامحدودی کارت بازی های عرفانی و تیز از پوست کنده کند. بدن او در کمیک ها مدت کوتاهی قبل ، درست قبل از ملاقات با Ratcatcher 2 ، ما همچنین به طور خلاصه ناتالیا سافران را به عنوان Kaleidoscope ، یک شرور خردسال می بینیم که در دو شماره از کمیک Superboy ظاهر شد.

وقتی Bloodsport فهمید که Rick Flag بخشی از عملیات گروه ویژه در کورتو مالت ، آماندا والر اشاره کرد که چگونه این دو مرد از عملیات خود در قوراق برای بیرون بردن آورال کادام یکدیگر را می شناسند و این پرچم است که رابرت دوبواس را برای گروه خودکشی توصیه کرد. مانند کورتو مالتی ، قوراک یک ملت تخیلی در جهان DC است که در خاورمیانه واقع شده است و آورال کادام مردی است که پس از سرنگونی رئیس جمهور آن ، قدرت را برای مدت کوتاهی به دست گرفت. اما Qurac در تاریخ کمیک The Suicide Squad از جایگاه ویژه ای برخوردار است ، همانطور که در بخش بعدی خواهید خواند.

در DCEU ، Jotunheim قلعه دوران جنگ جهانی دوم در Corto است. مالتي كه در آن گايوس گيورس پيتر كاپالدي ، معروف به متفكر ، آزمايشاتي را روي استاررو انجام داد. در جهان کمیک دی سی ، یوتونهایم نیز توسط نازی ها در طول جنگ جهانی دوم تأسیس شد ، اما به جای آن در قوراق واقع شد. دونده جان اوستراندر در گروه خودکشی با تیمی که به قلعه سفر می کردند ، پس از اطلاع از اینکه رئیس جمهور مارلو (مردی که پیش از اوورال قدام فرمانروای قوراک بود) گروهی تروریستی به نام جهاد را برای حمله به ایالات متحده استخدام کرد ، آغاز شد. گروه خودکشی اکثر جهاد را در اولین ماموریت خود با موفقیت حذف کرد و یوتونهایم بعداً در یک انفجار واضح که توسط ریک فلاگ ایجاد شد ، نابود شد.

جوکر شخصیت مهمی در Suicide Squad بود و آن فیلم با شاهزاده دلقک جنایت نجات هارلی کوین از Belle Reve. با این حال ، این زوج اندکی قبل از وقایع Birds of Prey از هم جدا شدند و جوکر نه تنها برای The Suicide Squad برنمی گردد ، بلکه حتی نام او نیز ذکر نشده است. با این حال ، حضور او قطعاً در یکی از صحنه های کلیدی هارلی احساس می شود. پس از پیشنهاد ازدواج با شخصیت مارگوت رابی ، سیلویو لونا دیکتاتور مالت کورتول به او گفت که چگونه می تواند هرکسی را که مخالف رژیم او است ، از جمله کودکان ، بکشد. در نتیجه هارلی به او شلیک کرد ، زیرا او به خود قول داد که دفعه بعد که در دوست پسر آینده خود پرچم قرمز مشاهده کرد ، “کار سالم” را انجام دهد و او را بکشد. سپس او سخنرانی می کند و استدلال خود را در مورد این اقدام شدید توضیح می دهد ، و کاملاً روشن است که دوران او با جوکر به این منطق دامن زده است.

در کمیک ها ، پولکا دات به این دلیل نامگذاری شده است نقطه های پولکی روی لباس او می تواند به سلاح ها و وسایل نقلیه مختلف تبدیل شود. در گروه خودکشی ، آبنر کریل در عوض در معرض یک ویروس بین بعدی قرار گرفت که باعث می شد از بدن او نقاط پولکا و جوشهای چرکی خارج شود ، که او را ملزم می کرد که حداقل دو بار در روز نقاط را از بدن خود بیرون کند. او را مصرف کنید ابنر توسط مادرش که به عنوان دانشمند در S.T.A.R کار می کرد در معرض ویروس قرار گرفت. آزمایشگاه ها بسیار مایل بودند که فرزندان خود را به ابرقهرمان تبدیل کنند ، اگرچه آبنر از معدود افرادی بود که از آزمایشات وی جان سالم به در برد. ستاره. آزمایشگاهها یکی از مهمترین موسسات DC Comics برای چندین دهه بوده است و دکتر سیلاس استون رئیس S.T.A.R. آزمایشات در تداوم DCEU تا وقایع لیگ عدالت زک اسنایدر ، با استفاده از منابع آن ، پسرش ویکتور را نجات می دهد و او را به سایبورگ تبدیل می کند. برای به روزرسانی ماموریت Task Force X ، آماندا والر تمرین می کند که در حال آماده سازی خود برای بازی گلف با سناتور کری است. در کمیک ها ، سناتور جوزف کری در فروش اسرار دولتی دخیل بود و منجر به مجموعه ای از رویدادها شد که با کشتن کری توسط ددشات به پایان رسید ، که او برای جلوگیری از کشیدن ماشه ریک فلگ انجام داد. پسر جوزف ، آدام کری ، بعداً هنگامی که به عنوان Atom خدمت می کرد ، به مدت کوتاهی به تیم ملحق شد ، اما در عملیات کشته شد. همانطور که در بالا مشاهده شد ، جوزف کری توسط استیون کالپ در قسمتی از Arrow بازی شد. من از شخصيتي كه مسئول ارائه تصوير مدرن از گروه خودكشي به ما است ، اشاره نكردم. اگرچه این تیم از سال 1959 وجود داشت ، این نویسنده جان اوستراندر بود که تیم را از ابرخلفان زندانی تشکیل داد که در ازای تسامح در مجازات یا پاداش های دیگر به ماموریت های خطرناک برای دولت ایالات متحده می روند. بنابراین بسیار زیبا بود که می دیدم اوستراندر در گروه Suicide Squad در نقش دکتر فیتزگیبون ظاهر می شود ، مردی که میو بمبی را که ساوانت بعداً در هنگام فرار شخصیت مایکل روکر از نبرد به Savant تزریق کرد ، تزریق کرد.

فراموش نکنید که نظرسنجی The Suicide Squad را در CinemaBlend بخوانید و برای پوشش بیشتر قسط جدید DCEU ، و همچنین مجموعه اسپین آف آینده آن ، HBO Maxâ’s Peacemaker (از این پیوند استفاده کنید) با ما تماس بگیرید. برای سرویس جریان ثبت نام کنید). همچنین می توانید دریابید که این گوشه از بازار فیلم های ابرقهرمانی با راهنمای فیلم های کمیک دی سی ما در آینده چه می آید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *