6 محصول تصادفی و شگفت انگیز جنگ ستارگان در حال حاضر در eBay موجود است

چه در این چهارم ماه مه به دنبال اسباب بازی های جدید ، یکپارچهسازی با سیستمعامل یا کمیاب از جنگ ستارگان ، لوازم جانبی یا سایر کالاهای کلکسیونی باشید ، بدون شک eBay مکانی است که می خواهید بروید. با داشتن موجودی قوی از محصولات دارای مجوز رسمی ، یافته های منحصر به فرد و مواردی برای طرفداران جنگ ستارگان در هر سنی ، خرده فروش آنلاین منبع اصلی شماست هنگامی که می خواهید فضای خالی مجموعه خود را پر کنید با محصولی مانند لامپ Edge کهکشان Galaxy Edge شما ، Star Wars Funko Pop یا حتی آمار بسیار دقیق Kotobukiya.

با هزاران هزار گزینه مختلف از هدایای خانگی گرفته تا آنهایی که بسیار بدنبال آن هستند اسباب بازی های Kenner از پشت در روز ، پیدا کردن یک مورد مناسب می تواند کار زیادی را صرف کند و حتی گاهی اوقات پول بیشتری را صرف کند. برای صرفه جویی در وقت شما (و امیدوارم برخی از پول های سخت شما) ، لیستی سریع از شش محصول تصادفی و شگفت انگیز جنگ ستارگان را که هم اکنون در eBay موجود است ، گردآوری کرده ایم. لازم به ذکر است که این موارد از طریق گزینه “خرید آن اکنون” در خرده فروش آنلاین موجود است ، اما از ورود به جنگ پیشنهادات بین کهکشانی دلسرد نمی شوید و ممکن است نیرو با شما باشد.

پیگیری یکی از ارقام اصلی جنگ ستارگان کنر از اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 کار ساده ای نیست ، و حتی در این صورت شما به دنبال صرف صدها دلار هستید ، اگر نه بیشتر. اگر ظاهر آن دسته از اسباب بازی ها را می پسندید و می خواهید چیزی مشابه این 4 ماه مه داشته باشید ، پس این نسخه مجموعه جنگ ستارگان از لوک اسکای واکر همانطور که در مراسم یاوین در پایان جنگ ستارگان: یک امید جدید دیده می شود مناسب است شما.

بخشی از مجموعه اقداماتی که برای اولین بار توسط Hasbro در سال 2010 معرفی شد ، نسخه Vintage Collection از Luke Skywalker نه تنها شامل آینده آینده در ژاکت بمب افکن زرد شگفت انگیز بلکه مدال شجاعت ، Blaster ، و چراغ برق. این رقم در بالای یک قفسه خوب به نظر می رسد یا در یک نمایش حماسی با دیگر شخصیت های جنگ ستارگان مخلوط شده است.

شکل مراسم Luke Skywalker Yavin را در eBay بخرید.

تعداد کمی وجود دارد کشتی های «جنگ ستارگان» که کاملاً مورد استقبال مخاطبان مانند «شاهین هزاره» قرار می گیرند. کشتی برجسته ای که در اکثر قریب به اتفاق فیلم های این مجموعه نمایش داده می شود ، اغلب از اولین تصاویری است که هنگام فکر کردن در مورد جنگ ستارگان به ذهن خطور می کند و از هان سولو تا ری هدایت می شود. و طی سالها ، هزاره شاهین بارها و بارها به شکل اسباب بازی های بزرگ و دقیق ، ماکت های کوچکتر و ده ها کیت LEGO بازآفرینی شده است. صحبت از این است

این هزار و 351 قطعه LEGO Millennium Falcon در کنار سه گانه دنباله جنگ ستارگان ، به ویژه The Rise of Skywalker در سال 2019 منتشر شد و از طریق دیزنی مجوز رسمی دارد. علاوه بر کشتی مفصلی که شامل ویژگی های داخلی و خارجی نیز می شود (سلام ، بلستر!) ، مجموعه همچنین شامل هفت مینی فیگ شامل لاندو کالریسیان ، چوباکا ، فین و شخصیت های دیگر است که در قسمت آخر در Saga Skywalker به نمایش در می آیند.

LEGO Millennium Falcon را با Minifigs در eBay بخرید.

Star Wars Prequel Trilogy همیشه در عشق و ستایش نیست ، به ویژه جنگ ستارگان: قسمت اول: تهدید شبح ، اما جنبه های خاصی از پدیده فرهنگ پاپ 1999 وجود دارد که بیش از شایستگی تحسین است. در بالای آن لیست Qui-Gon Jinn (لیام نیسون) ، استاد جدی است که Anakin Skywalker را زیر بال خود گرفت و سفر خود را برای تبدیل شدن به یک شوالیه جدی آغاز کرد.

نسخه های اسباب بازی بی شماری وجود دارد Qui-Gon Jinn در طول سالها ، اما تفریح ​​شخصیت از Kotobukiya ، بدون شک ، یکی از وفادارترین و زیبا ترین گزینه های موجود در آنجا است. اکنون ، این رقم قیمت بالاتری نسبت به اسباب بازی متوسط ​​شما دارد ، اما با توجه به آن ، توجه بی نظیر به جزئیات ، حالت های مختلف (گرفتن زره یا دستان خود را در لباس) و رضایت از دانستن اینکه شما علاوه بر مجموعه شما ، تأثیر چشمگیری نیز دارد.

این شکل Kotobukiya Qui-Gon Jinn را در eBay بخرید.

صدها چهره Funko Pop Star Wars Star به معنای واقعی کلمه وجود دارد که در طول سال ها منتشر شده اند و ما هنوز منتظر هستیم چند شخصیت و لحظه نمادین برای دریافت درمان Funko ، تعداد زیادی گزینه عالی برای طرفداران در هر سنی وجود دارد. یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه در حال رشد ، شخصیت Funko Pop بن سولو با زره چراغ آبی خود از Star Wars: The Rise of Skywalker است. این Funko Pop دقیقاً مانند آدام درایور در اتمام داستان رستگاری Rylo Ken ظاهر شد ، از هر لحاظ کاملاً عالی است.

برخی از آنها The Rise of Skywalker را به طور کلی مورد تمسخر قرار داده و نمی دانند برای رستگاری بن سولو بسیار اهمیت دهید ، اما برای کسانی که وقتی بن زره چراغ را از صندلی خود بیرون پریدند ، تعداد کمی از Funko Pop وجود دارد که با این چهره مقایسه می شود.

خرید بن سولو با Blue Lightsaber Funko Pop Figure در eBay.

چه کسی فکر می کند یک سری اصلی دیزنی یکی از بهترین ورودی های حق رای دادن جنگ ستارگان محسوب شود ، اما این دقیقاً همان اتفاقی است که با انتشار آن افتاد The Mandalorian در نوامبر 2019. با موفقیت نمایش یک سری به ظاهر بی پایان از اسباب بازی ها ، کلکسیون ها و سایر کالاهای مرتبط با ماجراهای Mando و Baby Yoda آمد. و گرچه تعداد زیادی گزینه عالی وجود دارد ، این رقم Funko Pop که جذابیت های اصلی نمایش را به نمایش می گذارد به همان اندازه خوب است. و از همه بهتر ، این است که توسط پدرو پاسکال مالک مالک Mandalorian امضا شده است.

این Funko Pop قرار است خیلی سخت تر از ارقام استاندارد مجموعه به جیب شما برخورد کند ، اما این یکی از معدود مجسمه هایی که دارای امضا of شکارچی برتر پاداش ماندالوریان است. همچنین همراه با این شکل امضا شده Funko Pop یک گواهی اصالت از Hollywood Memorabilia وجود دارد.

خرید چهره پدرو پاسکال Mandalorian و Baby Yoda Funko Pop را در eBay امضا کنید.

اولین بار در سال 2015 اعلام شد ، جنگ ستارگان: مناطق با موضوع Edge کهکشان در دیزنی لند و دنیای والت دیزنی به ترتیب به مقصد محبوب کسانی که به ترتیب از پارک های کالیفرنیا و فلوریدا بازدید می کنند تبدیل شده است. و هنگامی که مردم به هر یک از مکانهای Galaxy Galaxy Edge مراجعه می کنند ، یک کالای که آنها اغلب می گیرند ، چراغ برق خودشان است. اما اگر در طول ماجراهای خود نتوانسته اید از پارک های دیزنی بازدید کنید یا تمام پول خود را صرف خرید مجموعه های غذایی و نوشیدنی کنید ، چه می کنید؟ خوب ، از این نترسید که می توانید چراغ کمکی Edge Galaxy را در eBay انتخاب کنید.

گزینه های بی شماری در مورد خرید یک چراغ روشنایی در eBay وجود دارد ، اما یکی از بهترین Galaxy Edge است. نسخه های سلاح امضای جدی قبرس ری (که آناکین اسکای واکر نیز هست) از سه گانه دنباله جنگ ستارگان است. لبه و همچنین تیغه ای که در بسته بندی قرار داده شده است و سپس آن را کنار هم قرار می دهید تا با شکوه تمام آن را ببینید. اکنون تنها کاری که باید انجام شود این است که یکی از دوئل های شدید چراغ برقی را از حق امتیاز دوباره بسازید.

Edge Lightsaber گلکسی Rey را از eBay بخرید.

اینها فقط تعداد انگشت شماری از محصولات عالی و بی نظیر جنگ ستارگان که هم اکنون در eBay موجود است. با چهارمین مه در گوشه گوشه ، شما می خواهید سریع عمل کنید تا این موارد در یک کهکشان دور ، دور واقع نشوند

مقاله بالا با مشارکت eBay تولید شده است. لطفاً با بررسی این محصولات عالی از eBay حمایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *