6 دلیل که چرا پارک ژوراسیک و حق رای دادن سریع و خشن باید از ASAP عبور کنند

اخیراً گفته شد که حق رای دادن سریع و خشن و پارک ژوراسیک می تواند کراس اوور باشد و بازیگر لتی ، میشل رودریگز ، همه طرفدار این ایده بود. البته او تنها کسی نیست ، زیرا من ، به همراه بسیاری دیگر از اینترنت ، ایده و مفهوم احتمالی را دوست داشتم که دو بزرگترین حق رای دادن جهانی می توانند برای یک فیلم بزرگ به هم بپیوندند.

در همان ابتدا حداقل ، تصور اینکه یک کراس اوور فرنچایز مانند این باعث از بین رفتن سوابق در گیشه بدون در نظر گرفتن کیفیت آن شود ، دشوار است. من عقیده دارم که یک فیلم Fast & Furious / Jurassic Park واقعاً عالی خواهد بود ، مخصوصاً وقتی کسی به همه چیزهایی که از یک فیلم به دست می آورد فکر می کند و این دو جهان را به هم نزدیک می کند.

دنیای ژوراسیک: سلطه جهانی را تصور کرد که در آن دایناسورها می توانند در زندگی روزمره ادغام شوند. از نظر تاریخی ، در حق رای دادن به پارک ژوراسیک ، این ایده وحشتناکی است. با این اوصاف ، شاید بشریت بتواند به روشی جالب با زندگی با دایناسورها سازگار شود و به همان اندازه که در کل فیلم ها بوده فاجعه بار نخواهد بود. انسانها قادر به کارهای عالی هستند ، یکی از آنها دارای مسابقه دایناسورهای مجاز حرفه ای است.

چرا از بین همه کارهایی که می توانید با یک دایناسور انجام دهید ، من برای آن هیجان زده هستم؟ طرفداران سریع و خشمگین می دانند که دومینیک تورتو برای همیشه از حضور در مسابقات حرفه ای رانندگی منع شده است ، اما آنها هرگز چیزی در مورد دایناسورها نگفته اند! Dom می تواند به یک حرفه مسابقه ای مشروع بازگردد و یک تجارت جانبی قابل احترام نیز بدست آورد. Dino Den یک تعارف کامل از فروشگاه DT Precision Auto Shop است و به قهرمان ما کمک می کند تا نمونه کارهای خود را برای خانواده اش متنوع کند. او می تواند ماشین رانندگی کند ، پس آیا یک دایناسور متفاوت خواهد بود؟

زیاد به شخصیت های پارک ژوراسیک سایه نیندازید ، اما فکر کنید چند بار یک راننده توپ را نگه داشته تا افراد داخل پارک را نگه دارد بی خطر. رانندگان کمتر فقط به سختی می توانند از دایناسورها در سراسر تابلو اجتناب کنند ، و بعضی از آنها فقط در ظاهر به یک وسیله نقلیه صعود می کنند زیرا جویدن یک دایناسور برای گوشت خام انسان دشوارتر است. این یک روش وحشتناک برای جلوگیری از خوردن نیست ، اما مطمئنا بهترین استراتژی هم نیست.

اگر فکر می کنید کسی در خدمه Dom اجازه می دهد یک دایناسور به اندازه کافی نزدیک شود تا بتواند خود را حفظ کند ، چه رسد به اینکه رنگ یکی از وسایل نقلیه آنها ، شما خدمه را نمی شناسید. برای پیشی گرفتن از T-Rex با حداکثر سرعت 30 MPH نیازی به یک ابرخودروی وارداتی ندارید اما مطمئناً کمک می کند. حتی سرعت دهنده های سریعتر نیز در برابر افزایش نیتروژن به موقع شانسی ندارند … مگر اینکه ، البته ، رپتورها نیز ازت مجهز داشته باشند.

در دنیای ژوراسیک ، اوون کریس پرات توانست شکل بگیرد پیوند با رپتور آبی. بلو نه تنها از اوون فرمان می گرفت ، بلکه احساس وفاداری و تعهد نسبت به او را داشت که تائید می کرد ، تا جایی که حتی می توانست زندگی خود را برای او در خط بگذارد. این نوعی وفاداری است که در دنیای سریع و خشن از آن چشم پوشی نمی کند و باعث می شود که آبی بتواند در میز پیک نیک و یک کرونا زیبا بنشیند.

صادقانه بگویم ، من از نظر قانونی مشروعیت دارم شگفت زده شده است که حق رای دادن سریع و خشمگین عضوی از تیم حیوانات را شامل نشده است ، اما Blue یک ترکیب عالی برای خدمه Dom است. اگرچه می توان ادعا کرد که تعداد کمی از خدمه در مهارت خود زائد هستند ، اما هیچ یک از آنها نمی تواند ادعا کند که یک دایناسور گوشتخوار است و قادر به دویدن با سرعت بالا است. مطمئناً ، این واقعیت که او نمی تواند رانندگی کند مانع بزرگی خواهد بود ، اما همیشه یک صندلی مسافری وجود دارد که می تواند آن را برچسب گذاری کند.

من قبلاً در مورد چگونگی راننده احترام به خود در جهان سریع و خشمگین صحبت کردم اجازه می دهد یک دایناسور آنها را در یک مسابقه شکست دهد ، و این درست است. با این اوصاف ، به نظر می رسد خدمه همیشه وظیفه دارند به جای فرار از آن ، خود را به خطر بیندازند ، و این احتمال حمله به یک دایناسور را بیشتر می کند.

صحنه های تعقیب و گریز سریع و خشن از قبل ارائه شده است بد ، هر چند ممکن است غیرواقعی باشد. تصور هر موقعیتی که در آن اضافه کردن یک دایناسور به این معادله باعث شود که یک صحنه نمادین در امتیازات جذابیت کمتری داشته باشد ، دشوار است. این باعث می شود ایده کراس اوور پارک ژوراسیک جذابیت بیشتری داشته باشد. فقط به این دلیل که فکر نمی کنم T-Rex بتواند از پس یک اتومبیل لوکس اسپرت برآید ، به این معنی نیست که نمی خواهم تلاشی را ببینم!

F9 ، آخرین نسخه سریع & Furious ، سریال را به فضا می برد. با این اتفاق ، فکر کردن در مورد کاری که این حق رای دادن خارج از سفر در زمان و مواجهه با دایناسورها انجام نداده ، دشوار است. هیچ کس به سفر در زمان اشاره نکرده است ، اما از آنجایی که یک کراس اوور پارک ژوراسیک در جو به وجود آمده است ، آیا زمان آن نرسیده است که به آن بپردازیم؟

به نظر من می توان ادعا کرد که یونیورسال انگیزه ای دارد. .. نه ، تعهدی برای آوردن دنیای پارک ژوراسیک به این امتیاز. ممکن است دشوار باشد که توضیح دهیم چرا هیچ کس قبلاً در جهان سریع و خشمگین از دایناسورها نام نبرده است ، اما اگر آنها بتوانند توضیح دهند که چگونه توکیو دریفت بعداً در این مجموعه اتفاق می افتد ، بدیهی است که انجام این کار برای مخاطبان سخت نخواهد بود. بپذیرید.

بیایید کاملا صادق باشیم ، پارک ژوراسیک از اعتبار و اعتبار جهانی در مقایسه با فیلم Fast & Furious شهرت معتبرتری دارد ، اما این قابل اعتراض است. حق رای دادن سریع و خشمگین ، حتی اگر نوار پایین باشد ، با پیر شدن بهتر شده است ، در حالی که پارک ژوراسیک در شیب نزولی قرار دارد. انصافاً ، اولین فیلم دومی یک شاهکار سینمایی است ، تا حدی که تصور اینکه هر دنباله ای هرگز با درخشش آن مطابقت داشته باشد دشوار است.

پارک ژوراسیک می تواند انتظارات والای بازپس گیری درخشش اصلی خود را دنبال کند فیلم ، یا تهیه کنندگان می توانند با یک کراس اوور Fast & Furious سعی کنند به طریقی دیگر تاریخ سازی کنند. من به وضوح طرفدار گزینه دوم هستم زیرا این کراس اوور یک بار در زندگی باورنکردنی خواهد بود. این همچنین می تواند راهی عالی برای نشان دادن این نکته باشد که استودیوها می توانند با حق رای دادن خود از روشی که دیگران فکر می کنند غیرممکن است لذت ببرند.

در حالی که ما منتظر هستیم ببینیم آیا Universal هرگز ماشه پارک ژوراسیک را می کشد و کراس اوور سریع و خشن ، من نظر شما را می خواهم. در نظرسنجی ما درباره اینکه آیا دوست دارید دو فیلم به اشتراک گذاشته شده باشند ، صدا کنید و مطمئن باشید که بررسی اخیر F9 آینده را که جمعه 25 ژوئن در سینماها است ، بررسی کنید.

میک تلویزیون خوب و تلویزیون واقعیت را دوست دارد. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و طرفدار کشتی بزرگ شده و دوست دارد بیشتر آن را بحث و تشریح کند. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز آرزو نمی کرد که در موقعیت فعلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *