5 ست عکس ایندیانا جونز باعث می شود بازگشت هریسون فورد بسیار واقعی باشد

وقتی دیزنی برای اولین بار لوکاس فیلم را خریداری کرد ، نه تنها فیلم های جدید جنگ ستارگان بلکه حداقل یک فیلم دیگر ایندیانا جونز به ما قول داده شده بود. در سال 2016 به ما گفتند که این فیلم به طور رسمی در حال رخ دادن است ، و با این حال ، برای مدت زمان طولانی هیچ اتفاقی با آن رخ نداده است. این پروژه به طور مداوم به تأخیر می افتد زیرا رژه نویسندگان سعی در یافتن داستانی مناسب داشت که همه احساس می کردند ماجراجویی مناسبی برای ایندیانا جونز است. ساخت فیلم به قدری طولانی شد که حتی کارگردان حق رای دادن استیون اسپیلبرگ دیگر نتوانست صبر کند و او کنار رفت و صندلی کارگردانی را به جیمز منگولد تحویل داد.

و با این وجود ، بعد از همه تأخیرها ، همه نویسندگان ، و حتی چندین کارگردان ، اکنون احساس می شود که ایندیانا جونز 5 ممکن است در واقع فیلمی باشد که واقعاً اتفاق خواهد افتاد. یک جفت عکس از مجموعه فیلم در Reddit ظاهر شد و گفته می شود که تولید آن هفته آینده آغاز می شود.

خود عکس ها لزوماً آنقدر چشمگیر نیستند. آنها فقط تجهیزات ساختمانی زیادی را نشان می دهند و ساختمان مجموعه ای که به نظر می رسد قرار است بخشی از یک ساختمان سنگی قدیمی باشد. احتمالاً سوخته است یا ممکن است با افزایش سن سیاه باشد. حتی ساختمان نیمه ساخته با بافت صفر معنی چندانی ندارد ، اما دیدن آن کاملاً جالب است زیرا وجود صرف این تصاویر به معنای بالا رفتن فیلم بعدی ایندیانا جونز است. نه اینکه فقط به جلو حرکت کنیم بلکه در مرحله تولید قرار داریم.

تاریخ اکران فعلی ایندیانا جونز 5 ژوئیه سال 2022 است ، بنابراین انتظار می رود شروع تولید در حال حاضر آغاز شود و فیلم مطمئناً در حال انجام است. در هفته های اخیر گام های مثبتی بود ، زیرا ماد مکلسن و فیبی والر بریج در نقش های نامعلومی بازی شده اند. توماس کرچمن و بوید هولبروک نیز برای بازیگران انتخاب شده اند ، اما این کسی حدس می زند که چگونه هرکدام از آنها در این فیلم بازی کنند. هریسون فورد 78 ساله است ، با اکران واقعی این فیلم در حدود شش هفته 79 ساله خواهد شد. او کاملاً خوب است ، حتی برای سنش هم عالی است ، اما چه کسی می داند که واقعاً می توان انتظار داشت که فورد واقعاً در هنگام اقدام سنتی ایندیانا جونز چه کاری انجام دهد.

آیا این آخرین ماجراجویی خواهد بود ایندیانا جونز؟ آیا ممکن است نوعی عبور مشعل به یک قهرمان جدید وجود داشته باشد که با ماجراهای جدید حق رای دادن را به مسیر جدیدی هدایت کند؟ اینها س bigالات بزرگی است که ما بدون هیچ پاسخی برای آنها هستیم. برای اکثر افراد ، این کافی است که مرد کلاه برگشته باشد. ایندیانا جونز را دوباره خواهیم دید ، و با شروع فیلمبرداری به زودی ، ممکن است سرانجام یاد بگیریم که این ماجراجویی جدید چه خواهد بود.

مجله پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *