5 دلیل برای اینکه من هنوز فیلم قدیمی Mortal Kombat را به جای فیلم جدید دوباره تماشا می کنم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بنابراین ، بله. من اخیراً بازی Mortal Kombat را دیدم و هنوز هم ترجیح می دهم فیلم 1995 را تماشا کنم. میدونم میدونم. بسیار عالی است و جلوه های ویژه جلوی آن را نمی گیرند اما هنوز هم جلوی آن را نمی گیرند. من ترجیح می دهم که دوباره Paul W.S. را دوباره تماشا کنم. فیلم اندرسون با بازی کریستوفر لمبرت و رابین شو نسبت به راه اندازی مجدد فیلم 2021 با بازی جو تسلیم و لوئیس تان ، و من نمی دانم چرا.

در واقع ، من می دانم ، اما مدتی طول کشید تا متوجه شوم چرا. چون در حالی که من از فیلم اول بسیار لذت می برم ، حتی باید اعتراف کنم که این فیلم مشکلات خودش را دارد. من را اشتباه نگیر من فکر می کنم که این فیلم جدید قابل تحسین است – از جمله خشونت شدید که به خاطر این سریال شناخته شده است. اما در اینجا پنج دلیل مشخص وجود دارد که چرا من ترجیح می دهم فیلم اصلی را از راه اندازی مجدد دوباره تماشا کنم.

این ممکن است یک چیز کوچک به نظر برسد ، اما اینطور نیست. فیلم اصلی برای داشتن جانی کیج در فیلم بسیار بهتر است و شخصیت وی در این راه اندازی مجدد بسیار غافل شد. به سختی بله ، فیلمنامه نویس در مورد اینکه چرا جانی کیج در این فیلم جدید ظاهر نشده صحبت کرده است ، اما این هنوز واقعیت را تغییر نمی دهد که من به هر حال دوست داشتم او در این فیلم حضور داشته باشد. من همچنین فکر می کنم که حضور او در کنار فیلم کانو بسیار خوب بود ، زیرا اگر آنها این کار را درست انجام می دادند می توانستند با هم رفت و آمد کنند.

بازی شده توسط لیندن اشبی در اصل 1995 ، جانی کیج ممکن است شخصیت اصلی آن فیلم نباشد (لیو کانگ رابین شو خواهد بود) ، اما او با وجود آن مرد ثروتمند ثروتمند که کاملاً از عمق جنگ با جهنم های تخم مرغ و شوکان خارج شده بود ، به آرامش طنز افزود. جنگجویان از طرف دیگر ، کول یانگ جایگزین مناسبی برای جانی کیج نبود و حضور او باعث شد که غیبت کیج بیش از پیش برجسته شود. چون ، حالا بیا ، آیا می توانی کول یانگ را از شکسته شدن عینک آفتابی 500 دلاری خود شکایت کنی؟ من اینطور فکر نمی کردم.

من با شما راست خواهم بود. در حالی که من هر بازی اصلی Mortal Kombat را انجام نداده ام ، اما واقعاً با خط داستانی که فقط در همه جا جابجا شده اند همراه نبوده ام. بنابراین ، واقعاً ، وقتی صحبت از بازی های بعدی می شود ، ممکن است کل چیزهای Arcana در فیلم اخیر خیلی عجیب به نظر نرسد “منظور من این است که در یکی از پایان های اخیر Jax ، او در واقع برده داری را لغو می کند” وقتی صحبت از بازی ویدیویی اصلی می شود ، جایی که اکثر شخصیت های این راه اندازی مجدد از آن بیرون می آیند ، منطقی نخواهد بود.

این فیلم اول در واقع داستان اصلی دو بازی اول را می کشد ، که همه چیز در مورد یک تورنمنت در آن فیلم ، قهرمانان Earthrealm باید در یک تورنمنت تا آخر با خائنان Outworld مبارزه کنند و قهرمانان این کار را می کنند. با این اوصاف ، فیلم اخیر DOESNâ € EV T EVEN دارای یک تورنمنت است. نمی توانم آن را به اندازه کافی بلند بلند فریاد بزنم. بله ، راه اندازی مجدد یک تن تخم مرغ عید پاک برای طرفداران دارد ، اما خوب چه؟ احساس می کنم فیلم 1995 ، جلوه های ویژه بد و همه چیز خیلی نزدیکتر داستانهای Mortal Kombat را که به یاد می آورم دنبال می کند ، و وقتی صحبت از یک فیلم می شود ، داستان مهم است ، لعنت.

اینجا یکی دیگر از جنبه مهم فیلم اول. فوق العاده پنیر است! پنیر در واقع قسمت بسیار مهمی از مورتال کمبت است. زیرا علیرغم اینکه MK چگونه خشونت آمیز است ، همانطور که در برخی از جنون های Mortal Kombat مشاهده می کنید ، اما واقعاً هرگز خود را جدی نمی گیرد. به خاطر داشته باش ، این مجموعه ای است که قبلاً یک برنامه نویس به نام Dan Forden داشت ، از پایین جیغ بیرون می زد و با شدت فریاد می کشید ، “عالی”! پس آره. Mortal Kombat فوق العاده احمقانه است.

آیا من اشاره کردم که شما همچنین می توانید در کنار مرگ و میرهای ناخوشایند خود ، بابیالیتی انجام دهید؟ فیلم اول واقعاً تمام پنیر را سوار آن کرده است. Raiden به شوخی گفت ، عقرب فقط از پشت درخت ظاهر می شود و جانی کیج یک مشت مهره به Goro می رساند. همه چیز فقط آنجاست! این را با راه اندازی مجدد مقایسه کنید ، جایی که به نظر می رسد فقط بازیگر کانو ، جاش لاوسون ، در حال سرگرم کردن است (خوب ، او و کبال) ، و شما یک فیلم پرطرفدار دارید ، اما واقعا آن را قبول نمی کنید ، و این نوعی مکیدن.

صحبت از کانو و کبال است ، این تنها دو شخصیتی هستند که من واقعاً در فیلم جدید دوست دارم. و ، من فقط نوعی زیر صفر جو تسلیم را دوست دارم. به طور جدی ، بقیه شخصیت ها به همان اندازه که ممکن است بی پروا هستند. مخصوصاً قهرمان ، کول یانگ. کول تقریباً هیچ شخصیتی ندارد و نیمی از وقت ، کاری را که حتی در فیلم انجام می داد فراموش کردم. من می دانم که او قرار است مخاطبی را که به این دنیا معرفی می شود ، نشان دهد ، اما آیا او واقعاً باید یک شخص کاملاً احمقانه باشد؟ منظورم این است که مایکل بلوث (جیسون بیتمن) از Arrested Development قرار است یک انسان مستقیم باشد و بهترین خطوط را دارد.

برعکس ، من همه شخصیت های فیلم 1995 را دوست دارم. کانو لیو کانگ. Raidenâ Johnny Cage. عقرب زیر صفر. سونیا MORTAL KOMBAT! منظورم این است که فقط هر یک از آنها در فیلم اول شخصیت داشتند ، حتی Scorpion و Sub-Zero که تقریباً مانند فیلم های ابتدایی در فیلم فقط مبادله کام بودند. حتی شخصیت آنها از کول یانگ یا نیتارا بیشتر بود. منظورم این است که چرا بعضی از این شخصیت ها حتی در فیلم بودند؟ Raiden تقریباً فقط یک کیف انسانی بود. نه. اصل از این نظر خیلی بهتر بود. خیلی بهتر.

آخر اینکه ، Mortal Kombat اصلی فقط مرا در دلتنگی سخت می زند. اکنون ، بله ، من می فهمم که هیچ راهی وجود ندارد که فیلم جدید بتواند همان تأثیر را از زمانی که من آن را به عنوان یک بزرگسال دیده ام ، داشته باشد ، اما من هنوز هم می توانم برای چیزهای اخیر اخیر نوستالژی کنم. مانند بازی ویدیویی The Legend of Zelda: Breath of the Wild من را نوستالژیک می کند ، حتی اگر این فقط چهار سال پیش منتشر شده باشد. این تجربه چنان احساسی را بر روی من گذاشت و باعث شد دوباره مثل چنین بچه ای احساس کنم که می توانم همانند Super Mario 64 یا حتی نسخه اصلی Mortal Kombat که در بازار بازی می کنم ، با عشق به آن نگاه کنم. من این موضوع را با فیلم MK 1995 نیز دریافت کردم.

به طور حتم می دانم که برای فیلم اخیر Mortal Kombat هیچ وقت دلتنگ نخواهم شد ، زیرا تقریباً به محض پایان آن را فراموش کردم . متاسفم ، اما تصویر خیلی به یاد ماندنی نیست و چیزهایی که در مورد آن به یاد ماندنی است (چرا کبال احساس می کند به یک فیلم کاملاً متفاوت تعلق دارد؟) ، چیزهای مطلوبی نیستند. بنابراین ، بله ، فیلم 1995 هنوز با آن نوستالژی سندرم تکنو مرا مورد توجه قرار می دهد ، در حالی که این فیلم جدید هرگز حتی نزدیک نخواهد شد.

چندین دلیل دیگر دارم که چرا ترجیح می دهم نسخه اصلی را دوباره از راه اندازی مجدد تماشا کنم (آن موسیقی متن ، کسی؟) ، اما من فقط آن را در ساعت 5 می گذارم. نظر شما چیست؟ نظرات خود را در نظرسنجی زیر بگذارید.

عاشق آواتار (آخرین مرد هوایی ، نه مردم آبی) ، بازی های ویدیویی و هر 90s ، او گوش شما را در مورد Godzilla صحبت خواهد کرد ، بنابراین دریافت نکنید او شروع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *