5 بار شخصیت های سریع و خشن یک تن خسارت وثیقه ایجاد کردند

از آنجا که برای اولین بار در سال 2001 و با سریع و خشمگین Dom Toretto و شرکت را ملاقات کردیم ، گروهی از ابرقهرمانان خیابانی را که تبدیل به ابرقهرمان شده اند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها (و همچنین حالت های دیگر) را پایین می آورند حمل و نقل) به یک دلیل یا دلیل دیگر. و گرچه سو the استفاده از بدترین شخصیت وین دیزل باعث ایجاد یک تجربه عالی در زمینه حضور در سینما می شود ، اما یکی از جنبه های فیلم هایی که به نظر می رسد مورد جلب توجه قرار می گیرند (یا در مورد آنها ذکر نشده است) ، خسارت جانبی ناشی از شخصیت های مختلف در نه فیلم اول این حق رای دادن به ارزش چند میلیارد دلار.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، لیستی سریع از همه زمانهایی که شخصیتهای سریع و خشمگین خلق کرده اند ، تهیه کرده ایم. خسارت جانبی ، خواه از بین بردن وسایل نقلیه و اموال و هم چنین صدمات و مرگ احتمالی در پی آنها باشد. و با وجود F9 در گوشه و کنار ، اکنون زمان مناسب برای بررسی همه تخریب های خطرناک ناامن و در عین حال قابل برداشت ذره ذره ذره ذره ذره بین از حق رای دادن است.

حق رای دادن سریع و خشن 10- زمانی که Fast Five در آوریل 2011 آمد ، املاک قدیمی بود ، اما کارگردان جاستین لین و بازیگران بزرگ گروه در صحنه آغازین مهیج که برایان او کانر (پل واکر) و میا تورتو (جوردانا بروستر) ) باعث ایجاد یک اتوبوس حمل و نقل زندان حاوی Dom Toretto (وین دیزل) و دوازده زندانی پر خطر دیگر قبل از کارت عنوان افتتاحیه شد. در حالی که ستاره حق رای دادن در لباس نارنجی زندان خود نشسته و منتظر مانده تا بقیه روزهای خود را در زندان بگذراند ، شرکای وی در جنایت با جبر و اتهام اتوبوس زندان قبل از ورود به پشت به یک کنترل جسورانه (و بسیار خطرناک) دست زدند. یکی از اتومبیل های آنها ، در حال چرخش است.

و در حالی که گزارش های خبری در فیلم که اطلاعات مربوط به آنچه را که در طول فیلم اتفاق می افتد ارائه می دهد ، می گوید که زندانیان دیگر به دلیل این حادثه حساب شده اند ، همه اینها را روشن نکرده است که آیا همه جان سالم به در برده اند یا چند نفر در این روند زخمی شده اند. بعد از چندین بار دیدن سقوط ، نمی توانید به من بگویید که در این آشفتگی کسی صدمه جدی دیده است.

کل “بیرون آمدن از زندان Dom Toretto” اولین دوره از بسیاری دوره ها بود در جشنی که Fast Five برگزار می شود ، و اصلی ترین غذای اصلی حماسه طاق حماسی است که می گوید خدمه توسعه یافته قصد سرقت 100 میلیون دلار پول نقد متعلق به ارباب جنایت هرنان ریز (Joaquim de Almeida) و شروع زندگی جدید را دارند. اما تیم به جای حمله به ایستگاه پلیس که طاق را در دست دارد و پول را به آنجا می برد ، تصمیم می گیرد که کل خرک را بدزدد.

به محض این که دزدکی شروع کند با لوک هابز (دواین جانسون) که زره پوش است با کامیون از طریق دیوار ایستگاه پلیس ، می دانید کسی (یا افراد زیادی) بدون خراش از پس این کار بر نمی آیند. در حالی که برایان پشت فرمان یک اتومبیل است و Dom با ماشین دیگر رانندگی می کند ، این دو ماشین طاق را از خیابان های ریو بیرون می کشند و ساختمان ها را در هم می کشند و به داخل ماشین ها می کشند و انواع مختلف سازه ها را در خیابان های شهر از بین می برند. مطمئناً بسیاری از مردم زخمی و بدتر شده اند ، مگر اینکه مانند Dom Toretto ابرقهرمان باشند.

تا زمان ورود Furious 7 در سال 2015 ، حق رای دادن سریع و خشمگین قبلاً به منطق سرپیچی و در عین حال بسیار لذت بخش تبدیل شده بود. سواری هیجان انگیز ما آن را مانند امروز می شناسیم ، اما قسمت هفتم این مجموعه اوضاع را به سطح بالاتری رساند. تقریباً در نیمه راه فیلم ، كل خدمه به ابوظبی می روند تا فلش مموری حاوی تراشه چشم خدا (برنامه قدرتمند رایانه ای قادر به ردیابی هر كسی و همه) را بدزدند ، كه اتفاقاً داخل اتومبیلی است كه در داخل یک ساختمان ، یک ساختمان بسیار بلند.

آنچه در زیر می آید یکی از مجنون ترین و کشنده ترین شیرین کاری های کل فیلم و شاید به طور کلی حق رای دادن است. دوم و برایان Lykan Hypersport را از یک ساختمان بیرون می کشند (خرده شیشه هایی را که بیش از 100 داستان به خیابان های شلوغ شهر بزرگ می اندازند) ، از طریق ساختمان دیگری (یک کارگر ساختمانی را به سختی گم می کنند) و به ساختمان سوم ساختمانهایی که به نظر می رسد درست قبل از سقوط ماشین به زمین ، یک موزه قبل از پریدن از آنجا. وسایل نقلیه تخریب شده؟ بررسی. اموال تخریب شده؟ بررسی! آسیب های احتمالی و از دست دادن زندگی؟ بسیار محتمل است.

اگرچه از نظر بصری تماشای رانندگی با اتومبیل در آسمان شهر نیست ، اما اوج مسابقه بین خدمه Dom Toretto (با اضافه شدن لوک هابز ، که به معنای واقعی کلمه یک بازی را از بین می برد) بازو) و دكارد شاو (جیسون استاتهام) در خیابانهای لس آنجلس هرج و مرج كاملاً ناگهانی است و باید منجر به كشته شدن حدود 20 نفر شود (من در اینجا تف بازی می كنم). اما به طور جدی ، همه چیز در مورد مبارزه نهایی Furious 7 به چرخه خبری 24 ساعته ختم می شود در حالی که مقامات لاشه باقی مانده را غربال می کنند.

با چشم هک شده و خارج از خط خدا ، آخرین چاره دکارد شاو مبارزه با Dom Toretto در بالای یک گاراژ پارکینگ در مرکز شهر لس آنجلس است. اما از طریق یک شانس ، Dom باعث می شود تا حریف خود را با فرو ریختن گاراژ پارکینگ تا حدی خراب کند. سپس با انجام یک کار عالی تیمی ، Dom و Luke Hobbs هلیکوپتر Mose Jakande (Djimon Hounsou) را سرنگون کردند و کل صحنه را ویرانگرتر کردند. و در حالی که بلوک شهر مانند یک شهر ارواح به نظر می رسد ، اقدامات همه باعث می شود که یک گاراژ پارکینگ بزرگ (با ده ها ماشین) فرو ریخته باشد. اوه ، و شروع نکنید که لوک هابز قبل از همه اینها به طور تصادفی یک اسلحه را شلیک می کند.

هشتمین فیلم این مجموعه ، “سرنوشت خشمگین” ، یکی از خدمه Toretto را معرفی می کند دشمنان شیطانی ترین دشمنان: تروریست سایبری معروف به سیفر (شارلیز ترون). در یک لحظه از این اقدام عملی 2017 ، سیفر کنترل صدها ، اگر نه هزاران اتومبیل را در شهر نیویورک به دست می گیرد و هنگام تلاش برای سرقت یک وسیله هسته ای از وزیر دفاع روسیه ، از آنها مانند انبوهی از زامبی ها استفاده می کند. آنچه در زیر می آید به حدی از پوچ می رسد که به ندرت در حق رای دادن دیده می شود ، چیزی که می گوید.

اتومبیل هایی که افراد در آن هستند ، اتومبیل هایی که افراد در آن هستند و حتی اتومبیل هایی که هیچ کس در آن حضور ندارد ، به تنهایی شروع به رانندگی می کنند و هنگامی که طراح جنایتکار سعی در دست گرفتن سلاح قدرتمند دارد ، به یکدیگر و همه چیز در اطراف آنها برخورد می کند. و سپس Dom Toretto (که اتفاقاً توسط سیفر مورد اخاذی قرار می گیرد) با تلاش برای فرار از دوستان قبلی خود به هر طریقی که ضروری است ، شروع به تخریب (و به خطر انداختن زندگی ها) می کند. این شامل رانندگی در پیاده روها ، از طریق ویترین فروشگاه ها و پارک های شلوغ است.

همچنین صحنه های دیگری نیز وجود دارد که در آن شخصیت ها در پی خود تخریب به بار می آورند ، از جمله در مسابقات افتتاحیه سریع و خشمگین: توکیو دریفت ، سقوط هواپیمای سریع و خشمگین 6 و آن شخص بیچاره ای که در 2 Fast 2 Furious توسط یک 18 چرخ چرخ تصادف کرد.

شما می توانید برگردید و همه را بررسی کنید از آن لحظات و بیشتر در حالی که فیلمهای سریع و خشن را قبل از انتشار F9 تماشا می کنید ، یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال 2021 در تقویم.

فیلیپ پیش از این در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در Shreveport به سنت لوئیس نقل مکان کرد. هنگامی که او در مورد فیلم ها یا تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر داد و بیداد با پستچی را نمی کنند یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد می کشند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *