10 خط برتر هارلی کوئین در گروه خودکشی ، زیرا مارگو رابی دوباره نمایش را دزدید

SPOILERS برای The Suicide Squad پیش می روند ، که هم اکنون در سینماها بازی می کند و در HBO Max پخش می شود.

آخرین باری که یک فیلم Suicide Squad در سال 2016 روی پرده سینماها رفت ، مارگو رابی به شدت او را میخکوب کرد. هارلی کوئین را انتخاب کنید پس از گذشتن از شکست بزرگ این شخصیت در Birds of Prey ، این شخصیت در حال حاضر برای گروه خودکشی جیمز گان و حتی در برابر معرفی شخصیت های سرگرم کننده مانند صلح ساز جان سینا و ادریس بازگشته است. رابی بیشترین خط دزدی صحنه را داشت.

در بین تفکرات مربوط به رنگ آمیزی موها و تعجب اینکه بروس کفتار اکنون کجاست ، در مورد هارلی کوئین بیشتر صحبت کنیم. خطوط قابل نقل در جدیدترین فیلم ابرقهرمانی جیمز گان. یک چیز قطعی است ، ضدقهرمان مارگو رابی در DCEU فوق العاده نمادین است.

وقتی هارلی کوین با اعلام حمام خود در The Suicide Squad دوباره معرفی شد ، می دانستیم که در یک سواری جالب قرار داریم. عادت های یک ناو هواپیمابر پر از اعضای Task Force X در ابتدای فیلم. هارلی کوئین دقیقاً شخصیت محکمی نیست و معرفی او کمی TMI است ، اما صادقانه بی نقص است.

همچنین در چند دقیقه ابتدایی The Suicide Squad ، وقتی هنوز در حال حرکت هستیم هارلی کویین با در نظر گرفتن آنچه ما برای آن تلاش می کنیم ، وقتی در مورد شروران خنده دار در مأموریت با آنها اظهار نظر می کند ، تماشاگران را به روشی فوق العاده هدایت می کند. همانطور که TDK نیتان فیلیون کار او را انجام می دهد (درست قبل از اینکه کشته شود) ، او همه چیز را از راه دور دریافت می کند. این باعث می شود که بشنویم هارلی نیز مانند ما از مفهوم کلی غافلگیر شده است. . او آنها را در لحظه ای خنده دار تهدید می کند ، جایی که نمی تواند آنچه را که شما به آنها می گویید ساکن کورتو مالتی هستند ، کاملاً قرار دهد. بعداً در فیلم ، سیلویو لونا به س herال خود پاسخ داد و آنها را کورتو مالتایی خطاب کرد. این لحظه کوچکی است ، اما لحظه ای با آن خندیدیم.

هنگامی که با گروه خودکشی برگشتیم و متفکر پیتر کاپالدی را برای کسب اطلاعات سingال کردیم ، هارلی کوین ، ریک پرچم و Bloodsport به نوبه خود باعث ایجاد رعب و وحشت می شوند. نسخه هارلی آن فوق العاده است. او از میدان چپ خارج می شود و به او می گوید که اگر پلاک شخصی دارد ، با سیاهپوستان ناسازگاری دارد یا بدون پوشاندن دهان سرفه می کند ، او کاملاً مرده است. ریک پرچم به طرز خنده داری باید هارلی را متوقف كند زیرا او از موضوع خیلی دور است. این اجازه می دهد تا هارلی کوین مکث کند و باران را تحسین کند ، و بگوید که او چقدر این نوع آب و هوا را دوست دارد زیرا مانند فرشتگان در سراسر آنها “در حال جستجو” است. این لحظه هارلی شیرین است و دفعه بعد که مطمئناً زیر باران خواهیم بود این خط را به خاطر خواهیم آورد.

این نقل قول هارلی بود که اولین تریلر The Suicide Squad برای ما آماده کرد ، و این یکی از بهترین لحظات فیلم برای شخصیت است. پس از گذراندن این صحنه فراروشی گسترده با شخصیت DC مارگوت رابی ، او آماده است تا فقط برای رضایت آنها بازگردد. اما حقیقت این است که نشان می دهد هارلی چقدر بد اخلاق است به خاطر تمام کارهایی که او به تنهایی توانست برای رهایی خود از دست دیکتاتوری انجام دهد. هارلی قطعاً می تواند خودش را نگه دارد ، اما از این شرکت لذت می برد.

در پایان The Suicide Squad ، زمانی که راننده تیم در طول راه ، میلتون ، در یک رانندگی جان باخت ، کمی خنده دار است. تیراندازی ، و هارلی و Bloodsport نمی دانند که او کیست. Polka-Dot Man ناراحت می شود که آنها در مورد میلتون به او توجه نکرده اند. و پس از شکست استاررو ، هارلی در لحظه ای شیرین با Bloodsport تماس می گیرد “میلتون” ، جایی که او می گوید می تواند دوست تیرانداز تیز باشد.

چند نقل قول اخیر از همان صحنه ای در The Suicide Squad ، هنگامی که هارلی کوئین سیلویو لونا را می کشد ، پس از این که با او کثیف می شود و پیشنهاد ازدواجش را می پذیرد. در همان لحظه قبل از اینکه ضربان قلبش متوقف شود ، کوئین یک مونولوگ عالی ارائه می دهد. در وسط آن ، او از هیولای “بسیار زیبا بین پاهایتان” تقدیر می کند ، اما اعتراف می کند که او را بدون مرد خشن و بی رحمی بیشتر دوست دارد.

هارلی کوین هنوز زخم هایی دارد از قرار ملاقات با جوکر جرد لتو جدا شده است و در این صحنه برای او آشکار است که او هنوز با آن سر و کار دارد. در حال حاضر ، او این کار را از طریق قتل سریع انجام می دهد ، زیرا متوجه می شود که او چقدر مشکل ساز است و نگران سرنوشت سازی داشتن یک همسر سابق قدرتمند دیگر است.

در حال حاضر ، دقیقاً مشخص نیست که هارلی قصد داشت سیلویو را در تمام مدت از بین ببرد و در حین صحبت با او کمی نمایش داشت ، یا اگر واقعاً در حال حاضر باشد ، اما بهترین خط از هارلی زمانی است که او با تلفن تماس می گیرد چیزی سالم که او را بکشد هارلی از رابطه گذشته اش درس گرفته است ، اما هنوز خیلی هارلی است. با برخی استدلال های نادرست ، که تماشای آن در DCEU بسیار ساده است. تا آن زمان ، ما به پرنسس هارلی در نسخه جیمز گان شخصیت می پردازیم.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *