یک مکان آرام قسمت دوم با له شدن در گیشه افتتاح می شود

در اوایل مارس 2020 ، مخاطبان در همه جا آماده دیدن فیلم A Quiet Place John II از جان کراسینسکی بودند. قرار بود این فیلم حدود دو سال پس از آنکه فیلم قبلی خود با استقبال گسترده ای روبرو شد ، وارد سینماها شود و مردم به شدت انتظار داشتند این پیگیری ها به صفحه نمایش بزرگ برود. اما این اتفاق نیفتاد. سه روز پس از نمایش فیلم در شهر نیویورک و نه روز قبل از پخش گسترده آن ، سازمان بهداشت جهانی COVID-19 را یک بیماری همه گیر اعلام کرد و در نتیجه فیلم باید تحت فشار قرار گیرد. هرچند که مشخص شد ، این تاخیر فقط باعث ایجاد هیجان برای دنباله شد ، زیرا اکنون سرانجام در مکان هایی در سراسر جهان بازی می کند و بلافاصله به یکی از موفق ترین ویژگی های جدید در سال گذشته تبدیل شده است.

تعداد اولیه تعطیلات آخر هفته روز یادبود در حال حاضر است و طبق گزارش هالیوود ریپورتر A Quiet Place Part II در حال بررسی درآمد ناخالص سه روزه 48.4 میلیون دلاری است و تا پایان فردا تخمین زده می شود که تقریباً 58.5 میلیون دلار درآمد داخلی خواهد داشت. کمترین چیزی که بگوییم بسیار مهم است. برای متن ، این کل چیزهایی را که گادزیلا و کنگ آدام وینگارد در آخر هفته پنج روز افتتاحیه خود در پایان ماه مارس کشید ، کسوف می کند و الف) یک رکورددار بود ، و ب) فیلمی با قیمت بین 155 دلار آمریکا “200 میلیون درآمد. در همین حال ، بودجه گزارش شده از فیلم ترسناک به کارگردانی جان کراسینسکی فقط 61 میلیون دلار بود ، به این معنی که سودآوری در نظر گرفته شده است – حتی در حالی که تئاترها هنوز با ظرفیت محدود در سراسر کشور کار می کنند و بسیاری از آنها تعطیل هستند.

این علامت خوبی برای بهبود صنعت است ، مخصوصاً وقتی اعداد را در کنار A Quiet Place اصلی قرار دهید. اکران آوریل 2018 در سه روز اول 50.2 میلیون دلار درآمد کسب کرد و در حالی که هالیوود معمولاً به دنبال دنباله هایی برای فروش ناخالص قبلی های خود است ، این موردی است که دیدن آنها حتی تجارت می کنند نشانه این است که همه چیز به عقب برمی گردد. دانستن اینکه سینماها نمی توانند سالن های نمایش خود را کاملاً پر کنند ، در این مرحله یک معلول قابل درک است و بنابراین دیدن قسمت دوم به اندازه قسمت اول درآمد کسب می کند ، به این معنی است که در شرایط عادی به راحتی از آن پیشی می گرفت. حتی این احساس وجود دارد که فیلم می تواند در دراز مدت به همان اندازه پول بدست آورد و این بسیار جالب است که پس از یک سال دیدن استودیوها با انتشار عناوینی در سینما مانند فداکاری ناامیدانه برای خدایان فیلم رفتار می کنند.

حتی بهتر؟ این آخر هفته در باکس آفیس فقط یک مسابقه یک اسب نبود ، زیرا A Quiet Place Part II یک رقابت کاملا واقعی برای رویارویی داشت. دنباله ترسناک نه تنها باید با فشار تلاش برای مطابقت با فیلم اصلی مقابله کند ، بلکه مجبور شد مخاطبان را با خانواده دوستانه Cruella Gillespie ، Cruella – که جمعه گذشته در سینماها افت کرد – نیز جلب کند. در حال حاضر ، پیش نمایش زنده دیزنی با بازی اما استون در مجموع 21.3 میلیون دلار برای جمعه تا یکشنبه در نظر گرفته است و انتظار می رود در تعطیلات فردا 5.2 میلیون دلار اضافی هزینه کند. همراه با پول ساخته شده توسط فیلم جان کرازینسکی و شما به وضوح در طی چند روز گذشته تعداد زیادی از مردم برای دیدن اکشن در صفحه نمایش بزرگ حضور داشتند. امیدوارم که این یکی از موارد بعدی باشد

البته ، انتشار کرولا با یک ستاره همراه است که می تواند توضیح دهد که چرا A Quiet Place Part II توانست دو برابر درآمد خود در گیشه را به دست آورد: فقط در دسترس نبود در تماشاخانه ها. قطعه دوره شرورمحور نیز جمعه در دسترس بود برای Premier Access در Disney + ، که مطمئناً تأثیر بسزایی در فروش بلیط داشت. آیا اگر فیلم بصورت همزمان بصورت آنلاین در دسترس نبود ، می توانست در بالای جدول قرار گیرد؟ گفتن این مسئله بدون دانستن میزان اکران جدید تا حدی که فروش دیجیتال پیش رفته است (اعداد منتشر نشده اند) دشوار است ، اما قطعاً با توجه به پیشرفت صنعت سرگرمی پس از همه گیری و رابطه بین سینماها ، وضعیت جالبی وجود دارد که باید بررسی شود و پخش کننده ها به تکامل خود ادامه می دهند. به عنوان مثال ، اگر دیزنی به عنوان یک استودیوی بزرگ فروش در تولید “# 1 بازدید از گیشه” مشکلی نداشته باشد ، اگر این بدان معناست که آنها بی سر و صدا با پول نقد 30 دلار اضافی از مشترکان خود با پول نقد دریافت می کنند؟

علاوه بر این لازم به ذکر است که اوضاع برای هر دو فیلم در خارج از کشور نیز به خوبی پیش می رود. قسمت آرام Quiet Place – که اکنون در چین در بین دیگر مناطق خارجی در حال پخش است – در خارج از کشور 70.4 میلیون دلار درآمد کسب کرده است ، که رقم جهانی آن را به 9 رقم می رساند (اولین مکان آرام در 340.9 میلیون دلار به ثمر رسیده است بازی روی صفحه بزرگ انجام شد). کرولا توانسته است از بازارهای خارجی 16.1 میلیون دلار درآمد کسب کند ، این بدان معناست که پس از فردا تاکنون حدود 42.6 میلیون دلار درآمد ناخالص (بودجه گزارش شده فیلم 105 میلیون دلار) است.

کجای کار پیش می رود از اینجا؟ ما از کشف این موضوع بسیار هیجان زده هستیم ، زیرا در عرض چند روز حتی رقابت بیشتری روی پیکه می رود. به دنبال فیلم Mortal Kombat ساخته سیمون مک کوئید ، برادران وارنر اکنون در حال آماده سازی اکران بعدی تئاتر / HBO Max خود با فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It ساخته مایکل چاوز است که جمعه 4 ژوئن اکران می شود و همچنین شاهد ساخت Dreamworks خواهیم بود. Animation’s Spirit Untamed در حال پخش در صفحه بزرگ است. چه اتفاقی خواهد افتاد که فیلم های جدید با A Quiet Place Part II و Cruella نبرد کنند؟ آیا این امر بیش از حد ترس و سرگرمی دوستانه خانوادگی در گیشه خواهد بود یا همه چیز قادر به کسب درآمد خواهد بود؟ گفتن در این مرحله دشوار است ، اما قطعاً به نظر می رسد برندگان واقعی هم تئاتر و هم مخاطب خواهند بود. یکشنبه آینده حتماً اینجا را بررسی کنید تا بفهمید همه چیز چگونه تکان می خورد و برای کشف هرچه در آینده در چند هفته / ماه آینده است ، حتماً برنامه فیلم تابستان 2021 و همچنین برنامه های ما را بررسی کنید. تقویم انتشار فیلم 2021.

NJ بومی که LA را صدا می زند. در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *