یک مکان آرام قسمت دوم: آنچه طرفداران درباره دنباله ترسناک جان کراسینسکی می گویند

آیا شخص دیگری در مارس 2020 بلافاصله قبل از قفل بلیط A Quiet Place Part II را دریافت کرده است؟ خوب ، ما 15 ماه بعد هستیم ، و جان کرازینسکی دنباله فیلم ترسناک غیر منتظره خود بالاخره اینجا است. این یکی از اولین نسخه های مهم تابستان است و پس از موفقیت 2018 نه تنها یک اقدام سخت را دنبال می کند ، بلکه انتظارات بیشتری را از طرفداران جمع آوری می کند. بنابراین بگذارید در این باره صحبت کنیم: طرفداران در مورد اکران بزرگ این آخر هفته چه می گویند؟

یک قسمت آرام مکان دوم فقط در برابر Cruella دیزنی در Memorial Weekend در سینماها افتتاح شد و این با شکست در گیشه ، ثبت یک رکورد جدید برای آخر هفته افتتاحیه از زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19. بنابراین گفته شد ، تعداد زیادی از مردم برای تماشای دنباله ترسناک در سینماهای Memorial Weekend بیرون رفتند و ما بر اساس واکنش های شبکه های اجتماعی آماده سنجش اجماع هستیم.

در ابتدا ، قسمت A Quiet Place II برای بسیاری از طرفداران سینما اکران مهمی بود زیرا اولین بار بازگشت آنها به سینما از زمان شیوع بیماری بود. و به طرز جالب توجه ، این فیلم موضوعاتی را در خود جای داده است که بسیاری از ما قبل از این سال گذشته با آنها ارتباط برقرار نمی کردیم. برای اولین بار ، این فیلم درمورد جهانی است که غرق در هیولاهای حساس به صدا است و تلاش های بشر برای زنده ماندن و پناه دادن در میان فاجعه است. خیابان های خالی شهر و چالش نیازهای جامعه در مقابل یکی از ابزارهای بقا در فیلم برجسته شده است. طرفدارانی مانند این در اولین سفر بازگشت به سینماها این موضوع را تشخیص دادند:

من واقعاً از # ساکت 2 لذت بردم. اولین فیلم من در بیش از یک سال! شما نمی توانید کمک کنید اما بین آنچه که همه ما از طریق خانواده گذرانده ایم ، قرینه هایی برقرار کنید! ” و من عاشق دیدن نیویورک غربی هستم ، از گذشته صنعتی ما گرفته تا زیبایی شهر کوچک ما. با تشکر از شماJohnKrasinski خاموش این دنباله برای همیشه دنباله ای خواهد بود که بسیاری از طرفداران را به همراه سایر علاقه مندان به سینما بازگرداند: یک کارگردانی خوب ، شگفت انگیز ؟؟؟؟ ؟؟؟؟ هنوز فکر نمی کنی که مردی ؟؟؟؟ pic.twitter.com/F56ZRcuuVa

و چه انتخاب عالی. A Quiet Place Part II از صدا در برابر سکوت شدید استفاده می کند تا مخاطبان را تحت فشار قرار دهد و آنها را وارد دنیای فیلم کند.

صحبت از سکوت ، قطعاً طرفداران تحت تأثیر بازگشت جان کراسینسکی به با استفاده از دنباله صدا برای ایجاد تنش برای بینندگان خود در سینما شکل بگیرید. طرفداران برای نشان دادن احساس خود هنگام تماشای A Quiet Place Part II ، تصاویری را ارسال می کنند و یک نفر پس از دیدن آخر هفته افتتاحیه فیلم ترسناک ، این عکس از بن افلک را با لنگی انتخاب کرد:

A Quiet Place 2 SOOO بود خوب اما وقتی به شما می گویم آن فیلم من را تحت فشار قرار داده بود تمام زمان تعلیق دیوانه بود. اضطرابم از پشت بام بود. pic.twitter.com/2qnsb8lhu8

سلام ، اما این یک نوع استرس خوب است ، زیرا شما برخلاف حمله واقعی توسط هیولاها ، آن را تماشا می کنید ، درست است؟ طرفداران زیادی تحت تأثیر فیلم سازی جان کراسینسکی قرار گرفتند ، به طوری که یکی از کاربران توییتر نیز این واکنش خنده دار را نسبت به احساسی که در طول زمان اجرای فیلم داشتند احساس می کرد:

تماشای A Quiet Place 2 الاغ من بود مانند lmaoo pic.twitter.com/nY2IwTuZnh

اکنون این دقیق است. وقتی صحبت از فیلمی مانند A Quiet Place Part II می شود ، مطمئناً تماشاگران انتظار دارند کمی خبر شوند و همانطور که به نظر می رسد ، طرفداران احساس می کنند خیلی کار خودش را کرده است.

اگرچه یک آرام قسمت قسمت دوم به فیلم جان کرازینسکی زمان نوشتن ، کارگردانی و تهیه کنندگی دنباله را می دهد ، شخصیت او در پایان A Quiet Place به طرز غم انگیزی درگذشت و یک شخصیت اصلی را که در نسخه اصلی عاشقش شدیم کنار گذاشت. اما سیلیان مورفی به عنوان یک بازمانده دیگر که اباوت ها در تلاش برای زنده ماندن ملاقات می کنند ، به کشتی می آید. طرفداران واقعاً از دیدن بازیگر Peaky Blinders نیز در این نقش بسیار هیجان زده بودند:

سیلیان مورفی در یک مکان ساکت قسمت 2 pic.twitter.com/StHTy2G4ef

سیلیان مورفی به یادگار مانده است نقش در فیلم های کریستوفر نولان ، در کنار نقش های او در 28 روز بعد و آفتاب. او غالباً در نقش مکمل بازی می کند ، اما در فیلم A Quiet Place Part II ، مورفی بیشترین زمان اکران و یک کمان عالی را در فیلم دارد. طرفداران نیز از ورود وی در فیلم قدردانی می کردند:

بعد از دیدن # QuietPlace2 به من یادآوری می شود که سیلیان مورفی به عنوان یک بازیگر چقدر باورنکردنی و همچنین زیر کار است. این یک جنایت است که این مرد ستاره فیلم عظیم نیست! pic.twitter.com/ns4z43U45T

دیدن سیلیان مورفی در این نقش بسیار خوب بود و به دلیل عدم حضور جان کراسینسکی نیز درگیری وی به عنوان جایگزین یا کفش احساس نمی شد.

وقتی صحبت از دنباله می شود ، بسیاری از ما کاملاً عصبی می شویم که آیا فیلم دوم می تواند مطابق با فیلم قبل از آن زندگی کند یا خیر. وقتی صحبت از A Quiet Place Part II می شود ، طرفداران بسیاری از رسانه های اجتماعی از آن به عنوان دنباله ای عالی قابل مقایسه با نسخه اصلی تعریف می کنند:

امروز مکان آرام 2 را دیدم … او دیوانه است !!!! به معنای واقعی کلمه عملکرد شایسته ای را اعطا می کند. این بسیار بهتر از اولین imo pic.twitter.com/VImQUtAPo3

بدیهی است که برای دنباله ای رسیدن یا عبور از این آستانه نادر است ، اما به گفته طرفدار دیگری ، در واقع بهتر از فیلم اول از سال 2018:

QUIET PLACE PART 2 این اولین پیشرفت است. پرتنش ، احساسی و ای خدا من که نمره می گیرد. وقتی قسمت 3 اکران می شود ، احساس شدیدی دارم که کل سه گانه یک سریال ترسناک تعیین کننده خواهد بود. pic.twitter.com/X6236mXQD3

اکنون یک قسمت آرام قسمت دوم از بسیاری از همان روش های اصلی استفاده می کند ، اما پس از ساخت اولین مورد ، به نظر می رسد مخاطبان متوجه می شوند که جان کراسینسکی به مرحله بعدی می رود . آنچه در این مورد جالب است این است که ستاره آفیس در واقع حتی نمی خواست دنباله ای بسازد تا اینکه او نشست و شروع به نوشتن آن کرد.

و حالا به پایان می رسد. ما به طور مفصل درمورد آنچه که در خاتمه A Quiet Place Part II در اینجا کاهش می یابد صحبت نخواهیم کرد (اگرچه می توانید توضیحات ما را در مورد آن بررسی کنید) ، اما این بخشی از اختلاف طرفداران است. برای یک چیز ، طول فیلم فقط 97 دقیقه است و آن را به یک فیلم پرفروش کوتاه به خصوص تبدیل کرده است. به صورت آنلاین ، طرفداران درمورد چگونگی کامل بودن فیلم تا پایان کار و صداهای بیشتر صحبت می کردند:

وقتی # سکوت 2 جدید به همان شکل پایان یافت. pic.twitter.com/C60B14m8nw

یکی دیگر از بینندگان به اشتراک گذاشت که این فیلم باعث شد او “ممنوع” شود زیرا پایان کار کاملا نتیجه ای را که امیدوار بود به او نمی دهد:

پایان دادن به مکان آرام 2 من را عصبانی کرد !!!! خیلی جالب بود اما باید ادامه پیدا می کرد ؟؟؟؟

ظاهراً زمزمه هایی مبنی بر سه گانه بودن یک مکان آرام می گویند ، که می تواند به این احساسات متفاوت در مورد فیلم کمک کند. پایان دادن در حال حاضر ، ما فقط باید صبر کنید و ببینید. نظر شما درباره A Quiet Place Part II چیست؟ با نظرسنجی ما در زیر رای دهید و با برنامه اکران 2021 CinemaBlend برای سفر بعدی خود به فیلم آماده شوید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *