یک صحنه رایگان خنده دار رایان رینولدز پس از فیلمبرداری فیلم بداهه بداهه

Free Guy یک بازی ویدئویی خنده دار و پر جنب و جوش و طنز است که رایان رینولدز را به عنوان یک NPC دنبال می کند که احساساتی می شود و باید راهی برای زنده ماندن از حذف قریب الوقوع بازی خود بیابد. این فیلم با بازی های ویدیویی بازی می کند و البته مهارت های کمدی رایان رینولدز را به نمایش می گذارد. Shawn Levy کارگردان رایگان Guy چیزی جز ستایش از رینولدز ندارد و او توضیح داده است که چگونه بازیگر پس از پایان فیلمبرداری یکی از خنده دارترین صحنه ها را بداهه کرده است.

صحنه مورد بحث زمانی است که رایان رینولد â s Guy برخورد کوتاهی با دو کودک دارد و یکی از بهترین خطوط در Free Guy را نشان می دهد. این صحنه یک لحظه واقعی خنده دار است ، زیرا شما انتظار ندارید که یک کودک کوچک چنین گویایی قوی اما خنده دار را به گای بسپارد. به نظر می رسد پس از پایان فیلمبرداری Free Guy به آن اضافه شده است و همه این ایده رایان رینولدز بود. شاون لوی در مورد نحوه بداهه پردازی صحنه توضیح می دهد و به Collider می گوید:

بنابراین ، به عنوان مثال ، شما صحنه ای را می شناسید که در آن دو دختر و دختر کوچک شبیه او هستند ، “او” این فقط یک ضایعات NPC است که مادر آن را دوست دارد؟ این یک زمین شوخی رایان بود. و من دوست داشتم ، آیا باید فقط به خانه من برویم ، دو دخترم را بگیریم و شلیک کنیم. ما آن را در اتاق خواب دخترم شلیک کردیم. هنوز در فیلم است.

معلوم می شود که دو دختر بچه های شاون لوی بوده اند و آنها کل ماجرا را در اتاق خواب دخترش فیلمبرداری کرده اند. لوی قبل از توضیح صحنه مورد بحث ، می گوید هرگز با بازیگری مثل رایان رینولدز نبوده است. این ستاره در تدوین کلی فیلم نقش داشت و لوی برخی از خنده دارترین لحظات فیلم را به رینولدز نشسته روی نیمکت در محوطه تدوین نسبت می دهد. ایده فحش دادن دو دختر در نهایت باعث شد که کارگردان دخترانش را به خانه ببرد و در خانه خودش فیلمبرداری کند و در نهایت یک شوخی عالی ایجاد کرد. لوی مهارت های بدیع رایان رینولدز را به طور مفصل توضیح می دهد و می گوید:

… چیزی که در مورد رایان وجود دارد – به دلیل ددپول – رایان هیچ محدودیتی در توانایی اضافه کردن جوک نداشت. دیر ، چون او در نقاب بود. بنابراین صدها شوخی دیرهنگام و دیر اضافه شده در هر دو Deadpools وجود دارد. او همین نگرش را آورد. بنابراین مانند الکس تربک در Free Guy ، این ایده ای بود که ما در اتاق ویرایش داشتیم. شخصیتی که با مادرش زندگی می کند و شیرین بیان می خورد و کمی هم عجیب بود؟ و نماد او در بازی ستاره مشهور سینما بود که نقش او را بازی می کرد. این ایده ای بود که ما در اتاق ویرایش داشتیم. من آن را در یک دفتر متروکه صبح شنبه با دوربین قرمز عکاسی کردم. و وقتی استودیو اینگونه بود ، خوب ، حالا آیا می خواهید آن را به طور واقعی فیلمبرداری کنید؟ ما دوست داریم ، نه ، کار می کند برویم تا چاپ روی آن را منتشر کنیم. بنابراین همه این چیزهای کوچک.

شاون لوی توانایی رایان رینولدز را در بداهه پردازی و ارائه جوک ها و چیزهای خنده دار بیشتر پس از واقعیت به دلیل ددپول نسبت می دهد. رینولدز همان رویکرد خود را از فیلم کمیک بوک گرفته تا Free Guy در پیش گرفت. شاون لوی همچنین فاش می کند که ایده حضور الکس تربک و شخصیتی که شخصیت او Channing Tatum در بازی است نیز از ایده هایی ناشی می شود که رینولدز در اتاق تدوین داشت. لوی صحنه کاراکتر بازیکنی را که تاتوم را کنترل می کرد در یک دفتر متروکه فیلمبرداری کرد و آنها آن را در فیلم همانطور که بود نگه داشتند. به نظر می رسد جدا بودن دنیای واقعی و دنیای بازی های ویدئویی افزودن به فیلم را به یک تجربه سرگرم کننده تبدیل کرده است. از داستان و دنیایی که در آن قرار گرفته است. از تجربه رایان رینولدز و کارگردان شاون لوی ، به نظر می رسد ساخت فیلم Free Guy بسیار رایگان بوده است ، زیرا به آنها اجازه می دهد تا حد زیادی جوک و کوچک دریافت کنند. جزئیات در فیلم آنطور که می خواستند جودی کامر ، همباز رینولد در نقش دختر میلی و مولوتف عالی است ، و تایکا وایتیتی کارگردان Thor: Love and Thunder در نقش خود به عنوان Antione ، که کاملاً برای او عالی است.

رایان رینولدز فاش کرد که دیزنی قبلاً Free Guy 2 می خواهد و موفقیت آن به عنوان یک فیلم IP اصلی ثابت شده است. پس از سالها پیش نمایش فیلم ، رایان رینولدز حق رای دیگری در رزومه خود دارد. دیدن آنچه بعد از نتیجه گیری هیجان انگیز Free Guy می آید ، جالب خواهد بود. امکانات بی پایان است ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم رینولدز با دنباله اش چه کار می کند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *