یونیورسال همه شوخی ها را در مورد سیستم جدید Fastpass پولی دیسنی در جهان دارد

در دنیای پارک موضوعی اساساً دو مورد وجود دارد که می توانید ساعت خود را با آن تنظیم کنید. ابتدا ، دیزنی لند یا دیزنی ورلد چیز جدیدی را معرفی می کنند که منجر به نظرات زیادی در توییتر می شود. دوم ، حساب توییتری Universal Orlando Resort نظرات خود را در مورد هر کاری که دیزنی انجام داده است به نحوی که بدون توجه به نظر شما ، معمولاً بسیار خنده دار است. و البته ، بار دیگر اتفاق افتاده است. پس از آشکار شدن دیزنی جن جدید ، و به طور خاص ، گزینه های اضافی پولی ، Universal سایه خود را به نمایش گذاشته است- هرچند شاید به شکل محدودتری.

مسئله اصلی در حال معرفی از Genie+ و Lightning Lanes. اینها جایگزین سیستم FastPass در والت دیزنی ورلد و دیزنی لند می شوند ، اما آنها سرویس قبلی را که قبلاً رایگان بوده است جایگزین سرویس جدیدی می کنند که هزینه های آن پیوست است. برای مهمانان دیزنی این بدان معناست که بدون هزینه بیشتر ، از پارک کمتری دریافت خواهید کرد ، در حالی که Universal سعی می کند اشاره کند که امکانات بیشتری برای ارائه دارد. p>

توییت یونیورسال طبق معمول ، با هزینه دیزنی کمی سرگرم کننده است ، در حالی که خود را نیز تبلیغ می کند ، زیرا این به نوعی مهمترین موضوع است. بسیاری از کارهایی که Universal در توییتر انجام می دهد این است که سعی می کند خود را به عنوان جایگزین بهتری برای Disney World معرفی کند ، و این اساساً لیستی از تمام دلایلی است که ممکن است بخواهید به جای آن به Universal Orlando Resort بروید. و آنها نکات معتبری هستند به جز احتمالاً churros. دیزنی ورلد معمولاً بسیاری از تظاهرات را نیز دارد.

مطمئناً نظرات زیادی درباره Genie+، جایگزین سیستم FastPass وجود دارد. و همه پاسخ ها منفی نیستند. اما هیچ کس دوست ندارد پول بیشتری برای تعطیلات گرانقیمت هزینه کند. و حتی اگر سیستمهای پولی جدید طبق برنامه مورد نظر کار کنند ، بسیاری از افراد این احساس را دارند که دیزنی فقط به دنبال روشهای جدیدی برای دریافت هزینه از مهمانان است.

و این واقعیت که سیستم پولی جدید بخشی از چیزی به نام دیزنی جن است مطمئناً کمی عجیب است به طور معمول Genie’s چیزهایی را که می خواهیم به ما می دهد و من نمی توانم تصور کنم که هیچ مهمانی آرزوی این کار را داشته باشد. مورد دیگری که حساب توییتر Universal به آن اشاره کرده است.

شما 3 خواسته جهانی را دریافت می کنید. آنها چه هستند؟ بروید. البته ، در این مورد ، یک شوخی بزرگ وجود دارد که Universal نمی تواند انجام دهد زیرا UOR قبلاً Express Pass مخصوص به خود را دارد ، یک گزینه پولی که به مهمانان اجازه می دهد از خط عبور کنند. دیزنی در واقع یکی از آخرین پارکهایی است که هزینه گزینه خط خوردن خود را شروع کرده است ، اکثر مکانهای دیگر سالهاست که از این طریق درآمد کسب می کنند. با این حال ، مردم در مورد دیزنی انتظارات زیادی دارند. و یونیورسال از تقویت این ایده ها بسیار خوشحال است. اینکه آیا Genie+ و Lightning Lanes برای مهمانان بهتر یا بدتر خواهد بود یا خیر ، و آیا این هزینه را خواهد داشت یا خیر ، باید مشخص شود. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *