یحیی عبدالمطین دوم فیلم The Matrix 4 واکنش+ فیلمبرداری روز اول را با کیانو ریوز به اشتراک گذاشت

حرفه بازیگر یحیی عبدالمطین II طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و برای بازی در فیلم Watchmen HBO Maxmous برنده جایزه امی اولیه شد و اولین بازی خود را در DCEU در Aquaman انجام داد. عبدالمتین به فرنچایز محبوب دیگری در The Matrix 4 ملحق می شود و اخیراً واکنش A+ خود را در اولین روز فیلمبرداری با کیانو ریوز به اشتراک گذاشت. در حال بازگرداندن حق رای دادن با ستارگانی مانند کیانو ریوز و کری آن ماس است. بازیگران قسمت دوم مجموعه هستند و یحیی عبدالمطین دوم یکی از تازه واردان گروه است. او توضیح داد که فیلمبرداری با خود نئو چگونه است ، گفت:

کیانو و اولین خط او را به خاطر دارم. به بالا نگاه کردم ، کیانو وجود داشت ، و گفتم: “اوه ، من واقعاً در The Matrix هستم ،” در آن صدا فقط کیانو بود. و فناوری که لانا در آن گنجانده است و فیلمبرداری ، تجهیزات دوربین که تا به حال ندیده ام. خیلی جاه طلب است ساختن ماتریکس 4 در زمانی که جهان به هم ریخته بود و واقعیت آنقدر مخدوش بود واقعاً جالب بود. اگر اجازه دهید ممکن است کمی خزنده شود.

منظورم این است که آیا می توانید آن مرد را سرزنش کنید؟ کیانو ریوز یک بازیگر واقعاً نمادین است ، زیرا نقش کوتاهی در نقش نیو در سه گانه اصلی ماتریکس ندارد. بنابراین واکنش یحیی عبدالمتین II بسیار منطقی است ، به ویژه اگر ریوز در حالت کامل Matrix regalia بود.

نظرات یحیی عبدالمتین II به THR نگاهی اجمالی به مجموعه اسرار آمیز The ماتریس 4. در حالی که محتویات فیلم پرفروش لانا واچوفسکی هنوز یک راز باقی مانده است ، بازیگران و عوامل فیلم برای پیش بینی شناور به آنها مزاحمت هایی ارائه می دهند. و به نظر می رسد که تازه واردان از همکاری با کیانو ریوز در پروژه علمی تخیلی بسیار هیجان زده هستند.

در حالی که یحیی عبدالمطین II در گذشته به وضوح کارهای ژانری زیادی انجام داده است ، حق رای دادن The Matrix از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در تاریخ فرهنگ پاپ به احتمال زیاد ترکیبی از این و قدرت ترسناک کیانو ریوز که منجر به این شد که بازیگر فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده کمی سرگردان شود. اگرچه مطمئن هستم که عبدالمتین توانسته این اعصاب را از بین ببرد و اجرای قاتل دیگری را برای The Matrix 4 به ارمغان بیاورد.

البته بزرگترین س surroundingال پیرامون The Matrix 4 دقیقاً این است که داستان در ادامه چگونه ادامه پیدا می کند. سه گانه اصلی انقلاب های ماتریسی ظاهراً انسان ها بر ماشین ها پیروز می شوند. علاوه بر این ، Neo و Trinity در این روند از بین رفتند. بنابراین با بازی مجدد کیانو ریوز و کری آن ماس در نقش های امضا شده ، طرفداران نمی دانند در این فصل جدید چه انتظاری باید داشته باشند. اولین بازی ماتریکس آنها در فیلم چهارم بود. دیگر چهره های آشنا مانند نیل پاتریک هریس ، جاناتان گروف ، کریستینا ریچی و پریونکا چوپرا به او ملحق می شوند. خوشبختانه ما نباید بیش از حد منتظر بمانیم تا ببینیم آنها چه کسی را بازی خواهند کرد ، زیرا کمپین بازاریابی فیلم به زودی آغاز می شود.

در حال حاضر انتظار می رود ماتریکس 4 وارد شود در تاریخ 22 دسامبر در سینماها در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *