گفته می شود مردی که مایلز تلر را به صورت و همسرش مشت کرده در هفته های دیگر تقابل دیگر

هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مایلز تلر بازیگر Whiplash هنگام تعطیلات در هاوایی در یک رستوران به صورت وی کوبیده شد. در آن زمان ، گزارش شد که ضارب ادعایی یک برنامه ریز عروسی بود که ادعا می کرد تلر برای ازدواج در این بازیگر در سال 2019 به او بدهکار است ، اگرچه چند روز بعد ، همسر تلر ، كلی اسپری ، ادعا كرد كه شوهرش پرش شده است توسط هر دو نفر هرگز ملاقات نکرده بودند. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد حمله به تللر آشکار شده است ، با تمرکز دوباره بر زاویه برنامه ریز عروسی ، به ویژه چگونگی این مرد و همسرش اخیراً در یک تقابل مشابه قرار گرفتند.

فیلم از یک برنامه ریز عروسی به نام لوری نیلسون که باعث ایجاد صحنه ای خارج از عروسی در Four Seasons Lanai چند هفته پیش شده است ، در فضای مجازی ظهور کرده است. به گفته TMZ ، دهانه خروجی که در ابتدا گزارش داده بود که مایلز تلر مشت شده و این فیلم جدید را به اشتراک گذاشته است ، مشکل از محل برگزاری خود آغاز شد ، اما سرانجام به پارکینگ ریخته شد ، جایی که این فیلم است که توسط یکی از عروسی ها ضبط شده است … میهمانان ، آغاز می شود. می بینید که شاهدان وقتی نیلسون به سمت فیلمبردار می آید را عقب نگه می دارند و سپس او به مردی که او را همراهی می کرد فریاد می زند “راسل ، او را بگیر!” این راسل شوهر نیلسون است و گفته می شود همان مردی است که حمله کرده است مایلز تلر در آشپزخانه Monkeypod در مائوئی فاصله او با راسل پلیس به TMZ گفت كه نیلسون به جرم ارتكاب جنایت در درجه دوم دستگیر شد و زوجین هرگونه اظهار نظری ارائه دادند. تا آنجا که به وضعیت مایلز تلر مربوط می شود ، شاهدان ادعا می کنند که آنها شنیده اند که راسل اظهار داشت که این بازیگر 60 هزار دلار به او و همسرش بدهکار است.

واضح است که این یک حماسه است که با درام فراوان است و هم مایلس تلر و هم کلی اسپری با بیان اینکه سابق در واقع توسط دو مرد ناآشنا مورد تعرض قرار گرفته است ، باید دید که حقیقت واقعی چیست. نیازی به گفتن نیست که اگر خط مستقیمی بین تلر و راسل وجود دارد به شما اطلاع خواهیم داد. با این وجود ، شرایط پیرامون حمله بازیگر به هر شرایطی که باشد ، قطعاً در تعطیلات او یک دمپر است ، که همچنین او و اسپری را در حال گذراندن وقت با شایلین وودلی ، ستاره همگرا و همسرش ، آرون راجرز ، بازیکن فوتبال دیده است. / p>

تا آنجا که زندگی حرفه ای مایلس تلر پیش می رود ، او از سال 2017 ، زمانی که در هر دو فیلم فقط شجاعان بازی کرد و از خدمات شما متشکرم ، در عرصه سینما ظاهر نشده است. با این حال سال 2019 شاهد حضور او در کنار بازیگرانی چون آگوستو آگیلرا و جنا مالون در مینی سریال ویدیوی Amazon Prime Too Old to Die Young بود. سال 2021 بازگشت تلر به دنیای فیلم است ، زیرا در فیلم Top Gun: Maverick با تام کروز بازی می کند و همچنین در فیلم فرار از Spiderhead به رهبری کریس همسورث در نتفلیکس حضور دارد.

در حالی که منتظر به روزرسانی بیشتر در مورد حمله صورت Miles Teller هستیم ، به برنامه آینده فیلم های 2021 ما نگاهی بیندازید تا ببینید که اواخر امسال به یک تئاتر در نزدیکی شما می رود.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و دکتر عاشق. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *