گروه های انتحاری صحنه های اعتباری را به پایان می رسانند: جیمز گان توضیح می دهد که آنها برای داستانهای آینده چه معنایی دارند

هشدار SPOILER: مقاله زیر حاوی اسپویل های بزرگ برای The Suicide Squad است. اگر هنوز فیلم را تماشا نکرده اید ، خواندن این مقاله را با مسئولیت خود ادامه دهید!

بر خلاف فیلم های موجود در دنیای سینمایی مارول ، ویژگی هایی که به عنوان بخشی از DC Extended Universe منتشر شده اند کمی ضربه می زنند. و الگوی از دست دادن هنگام صحبت از قرار دادن صحنه های اعتباری پایانی. به عنوان مثال ، شما می توانید سکانس های پاداش را در هر دو Aquaman جیمز وان و David F. Sandberg در Shazam کشف کنید ، اما آنها را در زن شگفت انگیز پتی جنکینز یا پرندگان کتی یان پیدا نخواهید کرد. از طعمه (و رهایی شگفت انگیز وان هارلی کوئین). به همین دلیل ، همیشه این تضمین نبود که طرفداران کادو را در گروه خودکشی جیمز گانن ببینند ، اما همانطور که هرکسی که فیلم را دیده است می تواند گواهی دهد ، نه تنها یک ، بلکه دو صحنه اضافی در طول پخش.

هر دو سکانس تیتراژ پایانی شامل رویدادهایی هستند که لحظات بزرگی را در بدنه اصلی فیلم تغییر می دهند ، اما تأثیر بیشتر آنها در اینجا متوقف نمی شود. همانطور که جیمز گان در کلیپ مصاحبه من در بالای این مقاله ذکر کرده است ، پس از اعتبار نیز به گان این فرصت را داد تا برنامه های خود را برای سریال آینده صلح ساز برای HBO Max تغییر دهد-به طور خاص توانایی آن را از یک سریال پیش درآمد به یک سری دنباله تغییر دهید. ما در یک لحظه به این موضوع عمیق تر می پردازیم ، اما بیایید ابتدا آنچه را که واقعاً در صحنه های اعتباری پایان The Suicide Squad اتفاق می افتد ، مرور کنیم.

بعد از اینکه The Suicide Squad دنباله بازیگران پر زرق و برق خود را در بالای صفحه به پایان رساند. با توجه به اعتبار ، مخاطبان از ابتدای فیلم به مکان اصلی برمی گردند: ساحل جنوبی کورتو مالت. در آنجا ، جسد ویزل باقی می ماند ، پس از اینکه ساوانت (مایکل روکر) اعلام کرد که غرق شده است ، رها شده است. با این حال ، معلوم می شود که موجودی به اندازه انسان و پوشیده از خز مرده نیست و قبل از باز شدن چشمان دیوانه اش آب را خفه می کند. او روی پای خود می ایستد و به سادگی دست و پا می زند و احتمالاً تا آنجا که ممکن است زندگی می کند تا اینکه آماندا والر (ویولا دیویس) و/یا اعضای تیم والر متوجه شوند که او زنده است و مواد منفجره را در پایه او ایجاد کنند. جمجمه.

عجیب است که بدانیم اولین شخصیتی که در The Suicide Squad می میرد زنده است ، سکانسی که پس از اتمام تیتراژ پایانی نشان می دهد نشان می دهد که ویزل فقط در بخش “به نظر می رسد مرده/در واقع زنده است.”

ماجرا در بیمارستانی آغاز می شود که جان اکونوموس (استیو ایگی) و امیلیا هارکورت (جنیفر هلند) در یک سالن قدم می زنند با یک پزشک برای بررسی صلح ساز (جان سینا) ، که معلوم می شود توسط گلوله کوچکتر خونریزی (ادریس البا) در گردن سوم در گردن او کشته نشده است. همانطور که توسط شخصیت ها بحث شد ، آنها به خاطر کودتای کوچک خود علیه آماندا والر بی سر و صدا مجازات شده اند و نتیجه این است که آنها با محکوم به حالت اغماء که به هر قیمتی به صلح اعتقاد دارد ، “بهم ریخته” شده اند. عموم مردم حقیقت را در مورد آنچه در کورتو مالت اتفاق افتاده نمی دانند ، پزشک می گوید کیسه دوشبه شرور به عنوان یک قهرمان تلقی می شود ، اما در کنار هم ، با والر ، جان ، امیلیا و صلح ساز کار خواهند کرد. جهان لعنتی را نجات دهید. </ € فداکاری در Guardians of the Galaxy Vol. 2 – اما فیلمساز دلیل خوبی برای انجام حرکتی که با صلح ساز انجام داد دارد. اگر گان تصمیم گرفته بود که مرگ شرور را دائمی نگه دارد ، این امر مستلزم آن بود که سریال HBO Max که او در حال توسعه آن است قبل از وقایع The Suicide Squad تنظیم شود و به این نتیجه رسید که واقعاً اینطور نیست. داستانی که او علاقه مند به گفتن آن بود.

من در اواخر ماه ژوئیه در روز مطبوعات مجازی برای The Suicide Squad با جیمز گان مصاحبه کردم و مستقیماً پرسیدم آیا هنگام صلح ساز نکته ای وجود دارد؟ این مجموعه به عنوان یک داستان پیش درآمد با هم جمع می شد. فیلمساز تأیید کرد که چنین است ، و همچنین توضیح داد که چرا با آن تغییر مسیر داد:

من انجام دادم؛ من آن را به عنوان یک پیش درآمد در نظر گرفتم ، و در پایان روز ، من می گویم ، “اوه ، من از پیش درآمدها متنفرم.” بنابراین من فقط می خواستم داستان او را ادامه دهم و فکر کردم که من واقعاً علاقه ای ندارم ببینم صلح ساز قبل از همه اینها چه کسی است ، زیرا او یک کار واقعی است. بسیاری از شخصیت های دیگر در این فیلم تغییراتی عمیق پیدا می کنند ، جایی که در پایان شرایط و سپس قبل از آن ، افراد بسیار متفاوتی می شوند ، در حالی که صلح ساز چنین نمی کند. او در واقع کمی بدتر می شود.

صلح طلب مردی است که هرگز فرصتی را برای احمق بودن از دست نمی دهد ، و در حالی که من فکر می کنم می توان به خاطر فداکاری هایی که نشان می دهد به او احترام گذاشت ، این بسیار مایه تاسف است که به نظر می رسد او بیش از همه وقف دیک بودن است. او باید برای دستیارانش بسیار مشتاق باشد زیرا او همچنان به عنوان عروسک مورد علاقه آماندا والر فعالیت می کند.

جیمز گان با آماده سازی زمینه انتظارات از صلح ساز ، با شور و شوق بیان کرد که این سریال در حال حاضر چگونه است. به عنوان ادامه مستقیم The Suicide Squad ساخته شده است و همچنین یک تمسخر فوق العاده در مورد شخصیت جدید بازی شده توسط دانیل بروکس ارائه کرده است. به گفته گان ، لوتا آدبایو بروکس “کاملاً مخالف سیاسی” صلح طلب جان سینا است و به مجموعه پخش کننده اجازه می دهد تا با یکی از بزرگترین کمدی های تمام دوران مقایسه شود:

فقط برایم جالب بود ببینم از کجا آمده است ، چگونه تبدیل به آن شخص شده است و کجا می تواند از آنجا برود. ما این نمایش فوق العاده فوق العاده گروهی را داریم ، که نه تنها او ، بلکه جنیفر هلند در نقش امیلیا هارکورت ، که در فیلم حضور دارد ، است. و استیو ایگی جان اکونوموس است ، بنابراین دو شخصیت اصلی. و سپس دوستی او با شخصیت دانیل بروکس ، که کاملا مخالف سیاسی او است. بنابراین این نیز یک شانس است … یک اتفاق All In The Family با سیاست نمایش اتفاق می افتد. بنابراین ساختن این برنامه تلویزیونی واقعاً یک لذت کامل بود.

تاریخ صلح هنوز مشخص نیست ، اما در حال حاضر برای انتشار در HBO Max در ژانویه 2022 برنامه ریزی شده است. در همین حال ، The Suicide Squad اکنون هم در سینماها و هم در سرویس پخش جریانی فوق الذکر پخش می شود.

بومی نیوجرسی که LA را خانه خود می خواند. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *