گروه خودکشی: 5 س Weالی که بعد از فیلم DC جیمز گان داریم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هشدار: اسپویل های The Suicide Squad در آستانه پیاده رو شدن هستند. اگر می خواهید از جزئیات بدیهی استعاری در امان بمانید ، به یکی دیگر از داستانهای خوب CinemaBlend سر بزنید.

حرکت بزرگ و جسورانه جیمز گان به دنیای کمیک های DC در آخر هفته گذشته ، با The جوخه انتحاری تعداد زیادی بدن و تعداد زیادی مشت در پی آن باقی می گذارد. به طور طبیعی ، در حالی که فیلم گان از نظر فنی یک ماجراجویی مستقل در نوعی از حرکت آزاد است که دستگاه کمیک وارنر برازز است ، یکسری سوالات وجود دارد که هنوز در هوا حل می شوند. بنابراین اگر در مورد آینده ای که هارلی کویین مارگو رابی ، Bloodsport ادریس البا و Paacemaker جان سینا در میان دارند ، کنجکاو هستید ، س theالاتی را که در این زمینه به آن ها و دیگر اعضای گروه Suicide Squad پاسخ داده ایم ، بررسی کنید. جهان پس از اعتبارات او حتی باعث می شود هم تیمی های بازمانده اش او را در جنگ دنبال کنند ، حتی در شرایطی که آماندا والر (ویولا دیویس) مراقب یک کپسول سر منفجر شده است ، تقریباً تهدید به حذف شدن دارد. چنین وضعیتی می تواند دوست پیدا کند ، اما در پشت Bloodsport نیز هدفی را ترسیم می کند ، که ما را متعجب می کند: آیا Bloodsport در واقع می خواهد رهبر گروه خودکشی باقی بماند؟

مطمئنا ، اگر او واقعاً می خواست ، مردی که به روبرت دوبوآ معروف است فقط می تواند با دخترش (طوفان رید) متحد شود و بقیه روزهای خود را در آرامش زندگی کند. اما آیا او قهرمان باقی می ماند ، جلیقه سرهنگ ریک پرچم (جوئل کینامان) را بر عهده می گیرد و تیم های بعدی را به نبرد هدایت می کند؟ یا آیا او به راههای جنایتکارانه خود سقوط می کند ، دوباره گرفتار می شود و در Belle Reve باز می گردد؟

امیدواریم که به خاطر خود Bloodsport ، او نجات خود را در The Suicide Squad انجام دهد به طور جدی ، زیرا هر دوی این مسیرها می توانند به شانس دیگری برای مرگ نابهنگام منجر شوند. مهم نیست کدام مسیر او را به Task Force X باز می گرداند ، آماندا والر واقعاً دلیل خوبی برای تلاش برای بیرون آوردن روبرت دوبوآ دارد. س bigال بزرگ بعدی ما این است که آیا خانم والر حتی جرات می کند که ورزش Bloodsport را انجام دهد؟

اگرچه او توسط اطلاعاتی که از Corto Maltese قاچاق کرده است محافظت می شود ، اما چه می توان گفت که آماندا والر آیا در حال حاضر در مورد اینکه DuBois اطلاعات ویژه خود را در کجا پنهان کرده است مشاجره نمی کنید؟ فکرش را بکنید ، والر تنها کسی نیست که از Bloodsport کینه ای ندارد و The Suicide Squad به ما نشان داد که چگونه می تواند بار دیگر برتری خود را در فاش کردن پس از اعتبار خود بدست آورد. بنابراین آیا آماندا والر وقت خود را از دست می دهد و اجازه می دهد تعداد انگشت شماری از بهترین جنایتکاران DC را ترک کنند ، تا دوباره بازداشت شوند؟ یا کسی را برای پایان کار یکبار برای همیشه می فرستد؟

تیم خودکشی 2016 پرنده ای نادر است که نه تنها یک ، بلکه دو دنباله ضعیف متصل به وجود آورد. می توانید از محبوبیت پایدار مارگوت رابی و بازی او در نقش هارلی کوئین تشکر کنید ، همچنین طرفداران پس از انتشار فیلم Birds of Prey 2020 در طبیعت وحشت کردند. این سناریوی جالبی را ارائه می دهد ، زیرا می توان در مورد این که آیا The Suicide Squad به عنوان دوم در حق رای دادن عنوان می شود یا خیر بحث کرد. یا بهتر است این فیلم را سومین قسمت در حماسه یک هارلی کوین بدانیم؟

با دیدن مارگوت رابی آماده بازی در نقش برجسته DC خود برای مدتی با The Suicide تیم ثابت می کند که چرا این بهترین ایده در جهان است ، شاید ما اشتباه به سریال نگاه می کنیم. واضح است که فیلم های Suicide Squad می توانند اعضای تیم مورد علاقه ما را مانند هارلی باز گردانند ، اما همچنین می توانند گلچینی را ایجاد کنند که به اسطوره های او کمک می کند. این رویکردی است که سایر شخصیت ها می توانند از آن بهره مند شوند ، به ویژه هنگامی که به دو مورد مورد علاقه طرفداران جدید که از اختراع بزرگ جیمز گان بیرون آمده اند ، نگاه می کنیم.

اگر ما به خودکشی نگاه کنیم بازی به عنوان یک فیلم مستقل که شخصیت ها را به جای یک تداوم تنظیم می کند ، سپس به طور واضح پتانسیل این را دارد که یک شخصیت برک آوت دیگر زمان خود را در کانون توجه قرار دهد. Ratcatcher 2 دانیلا ملکیور ، به همراه دوست کوچک موش سباستین ، پس از اولین بازی در The Suicide Squad به موفقیت های بزرگی تبدیل شدند. و از آنجا که DC و Warner Bros به وضوح آماده هستند تا از شخصیت های این بخش از دنیای چندگانه DC برای بیان داستان در رسانه های دیگر استفاده کنند ، Cleo Cazo باید در آن لیست باشد.

طرفداران در حال حاضر برای The Suicide Squad تماس می گیرند داستان عجیب و غریبی برای جوندگان در نظر گرفته می شود و در برخی موارد ، برادران وارنر خواسته های طرفداران را برآورده کرده است. حتی برای گفتن داستان کلئو ، چندین فرصت وجود دارد ، از پیش درآمد تا دنباله ها و همه چیز بین آنها. بنابراین با توجه به اینکه طرفداران به آنچه که می خواهند علامت می دهند ، مطمئناً اسپین آف Ratcatcher 2 را دریافت می کنیم ، درست است؟

لعنتی! این واضح ترین سوالی است که مردم پس از تماشای The Suicide Squad داشتند. دودبرو وطن پرست جان سینا که پیش از شروع بازی افتتاح شد ، موفقیت چشمگیری را تجربه کرد ، چرا که طنزهای کمدی او برای شوخ طبعی طرفداران در کمپین بازاریابی که منجر به افتتاحیه آخر هفته شد ، هدر رفت. با این حال ، پس از اینکه واقعاً دیدیم او در The Suicide Squad چه کار می کند ، باید تعجب کنیم که چگونه سریال HBO Max پخش می شود؟

اگر از تمام این ویژگی استفاده کرده اید و هیچ وقت ندارید؟ از اسپویل ها ناراحت نیستید ، این یک لحظه هشدار قرمز است ، زیرا چرخش پاشنه صلح ساز یکی از بزرگترین شگفتی ها در The Suicide Squad است. یا بهتر بگوییم ، اینگونه است که کریستوفر اسمیت خود را قاتل احتمالی تماشاچیان بی گناه و هم تیمی های سابق می داند ، همه به نام حفاظت از اسرار دولت ایالات متحده. با عبور از یک دشت تاریک تر از آنچه بسیاری تصور می کردند ، چگونه می خواهیم این مرد را نجات دهیم تا جهان لعنتی را نجات دهد؟

گروه خودکشی س wakeالات زیادی را در پی دارد ، اما این پنج مهمترین و جالب ترین آنها هستند. اگر این مقاله را بدون دیدن فیلم ، اسپویل های قرمز رنگ و همه چیز خوانده اید یا به سادگی می خواهید دوباره آن را ببینید ، دو روش برای انجام این کار دارید. یا می توانید The Suicide Squad را در تئاتر نزدیک خود ببینید یا می توانید فیلم را تا 5 سپتامبر در برنامه بدون آگهی HBO Max پخش کنید. اگر به آن سرویس پخش دسترسی ندارید ، پیشنهاد اشتراک فعلی را بررسی کنید. به شما این فرصت را می دهد که با هم بازی کنید و زمین بیندازید! شما برای آن مجموعه صلح ساز نیز نیاز خواهید داشت.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *