گروه خودکشی در گیشه غرق می شود ، و این یک شگفت انگیز واقعی است

بیایید رک و پوست کنده باشیم: آخر هفته گذشته تلخ جدی برای گیشه بود. گروه خودکشی جیمز گان بهترین فیلم پرفروش است که تابستان امسال شاهد آن بودیم ، مملو از یک ماجراجویی فوق العاده و مجموعه ای خارق العاده از شخصیت ها ، و وزوز هفته ها در حال افزایش است – اما اکنون که اعداد و ارقام در دست است ، آنها ناامید کننده هستند. فیلم دی سی موفق شد به عنوان آخرین فیلم با عنوان “فیلم شماره یک در آمریکای شمالی” شناخته شود ، اما فروش بلیط کیفیت فیلم را به درستی نشان نمی دهد ، و اکنون شایعات زیادی در آن جریان دارد. صنعت پی بردن به این دلیل 10 مورد برتر را در زیر مشاهده کنید و پس از تجزیه و تحلیل به من بپیوندید.

با توجه به این که The Suicide Squad با بودجه گزارش شده 185 میلیون دلار تهیه شده است ، به گفته Variety ، این نتایج بدیهی است که ایده آل نیستند – و نه برای کوبیدن اسب مرده ، اما آنها در مقایسه با آنچه گروه خودکشی دیوید آیر در سال 2016 انجام داد بسیار بد به نظر می رسند (فیلم منتقدانه منتقد و متعاقباً رد شده در سه روز اول خود 133.7 میلیون دلار درآمد داشت). البته ، عوامل متعددی وجود دارد که نسخه جدید باید با آن روبرو شود ، نسخه قبلی آن ، چه در خارج و چه در بخشی از استراتژی توزیع استودیو.

عنصر بزرگ و نامناسب در بازی همه گیری جاری تعداد COVID-19 یک ماه پیش در حال کاهش بود و رکورد شکنی مانند F9 جاستین لین و Black Widow کیت شورتلند را امکان پذیر می کرد ، اما افزایش نوع Delta چشم انداز ملی را تغییر داده و تأثیر بیشتری بر زندگی روزمره ما می گذارد. تعجبی ندارد که فعالیت های سینمایی تحت تأثیر قرار گیرد و به نظر می رسد که در باکس آفیس The Suicide Squad نشان داده شده است. : در دسترس بودن فیلم از طریق جریان. مانند سایر عناوین برادران وارنر. ‘ در سال 2021 ، The Suicide Squad به طور همزمان در سینماها و HBO Max اکران شده است ، این فیلم از ساعت 19:00 بعد از ظهر پنجشنبه هفته گذشته به مدت 31 روز در سرویس اشتراک قرار گرفت. همانطور که در قسمت های قبلی این ستون گیشه به طور طولانی مورد بحث قرار گرفته است ، جذابیت راحتی آن قالب همیشه قدرتمند خواهد بود – حتی با فیلم های پرفروش که در بزرگترین صفحه نمایش ممکن بهتر دیده می شوند – اما این راحتی فقط جذاب تر است همچنان که مسائل کشور در مورد ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

متأسفانه ، ما درک روشنی از نحوه قرعه کشی تیم خودکشی به صورت دیجیتالی نداریم ، زیرا برادران وارنر اعدادی را منتشر نکرده است. دقیقاً غیر معمول نیست در چند هفته گذشته ، دیزنی درآمدهای اولیه Disney+ را برای Black Widow و Jaume Collet-Serra’s Jungle Cruise به صورت عمومی اعلام کرد ، اما این عناوین با قیمت فوق العاده ای در دسترس بودند (هزینه دسترسی برتر به سرویس 29.99 دلار). نسخه های جدید HBO Max برای مشترکین رایگان است ، بنابراین موفقیت باید با تعداد جریانها و/یا تعداد مشترکان جدید جذب شده در سرویس تعیین شود ، و استودیو نیز اعلام نکرده است. داشتن آنها ، به ویژه در زمینه برخی از عناوین دیگر آنها که امسال منتشر شد ، به ما کمک می کند تا دیدگاه بهتری نسبت به عملکرد فیلم جیمز گان داشته باشیم ، اما در عوض فقط حدس می زنیم.

اندی فورسل ، رئیس HBO Max بیانیه ای در اختیار هالیوود ریپورتر دارد که می گوید: The Suicide Squad “دومین فیلم پربیننده در آخر هفته آخر در HBO Max” در سال 2021 است ، اما ما واقعاً نمی دانیم که این خود به چه معناست (هر چند ظاهرا Mortal Kombat سیمون مک کوئید شماره یک است) Space Jam: A New Legacy نمی تواند انجام دهد: از سقوط 60 درصدی آخر هفته تا آخر هفته جلوگیری کنید. هر سه فیلم مذکور در روزهای جمعه تا یکشنبه 67 درصد یا بیشتر در سال دوم افت کردند ، اما فیلم ماجراجویی با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت با موفقیت بهتری از خود نشان داد (اما همچنان 55 درصد نه چندان عالی ، اما یک قطره کوچکتر یک قطره کوچکتر است). دقیقاً اینکه چرا توانست این شاهکار را از بین ببرد ، به ویژه در حالی که از طریق دیزنی+ در دسترس بود و به اندازه دنباله Space Jam با خانواده دوست بود ، مشخص نیست ، اما عملکرد ما را مجبور می کند در ماه اوت از نزدیک آن را تماشا کنیم تا ببینیم چه نوع پاهایی دارد می تواند رشد کند.

در این گزارش گیشه چه زاویه ای برای Jungle Cruise وجود دارد ، اما برای فیلم The Green Knight از دیوید لوری عالی به نظر نمی رسد. فیلم جدید A24 با نقدهای تحسین برانگیزی روبرو شد و افتتاحیه خوبی داشت که 6.8 میلیون دلار (یکی از بهترین فیلمهای منتشر شده از استودیو) بود ، اما از نظر رتبه در رتبه 10 چند پله پایین آمد و 62 درصد آخر هفته تا آخر هفته. با بودجه گزارش شده 15 میلیون دلار ، هنوز فاصله زیادی تا سوددهی روی کاغذ باقی مانده است ، بنابراین باید ببینیم آیا می تواند تا ماه آگوست ادامه یابد یا خیر تا اینکه دیجیتال شود.

آخرین مورد توجه داشته باشید که ممکن است این آخرین تعطیلات آخر هفته ما برای دیدن F9 در بین 10 فیلم برتر داخلی باشد ، این فیلم پرفروش اکنون از رتبه هشتم به رتبه دهم سقوط کرده است. این شرکت همچنان 9 رقم در فروش بلیط کسب می کند و تا کنون بیش از 170 میلیون دلار در آمریکای شمالی داشته است. در سراسر جهان 661.4 میلیون دلار درآمد کسب کرده است و با 530 میلیون دلار 610.2 میلیون دلار توسط Fast Fast در سال 2011 ، پنجمین عنوان پرفروش فرنچایز سریع و خشن است.

تا هفته آینده ، سینماها با دیدن سه نسخه گسترده جدید ، از جمله Shawn Levy’s Free Guy با رایان رینولدز ، دنباله ترسناک رودو سایگاس Don’t Breathe 2 ، و لیتل توماس ، آرتا فرانکلین ، فیلم بیوگرافی Respect. یکشنبه آینده من به تحلیل عملکرد هر سه و بقیه 10 مورد برتر برمی گردم ، پس حتماً به CinemaBlend برگردید. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *