گروه خودکشی افراد مورد علاقه بعیدی دارد و طرفداران در حال حاضر برای Spinoff DCEU تماس می گیرند

SPOILERS برای The Suicide Squad پیش هستند. در این میدان مین به آرامی قدم بزنید یا وقتی آن را دیدید برگردید.

گروه خودکشی جیمز گانن بالاخره در جهان منتشر شد و تماشاگران آن را دوست دارند. من در مورد شما اطلاعی ندارم ، اما انتظار نداشتم که ارتش موش ها دریایی از ستاره دریایی غول پیکر را از بین ببرند ، در حالی که اشک بر روی چشم های چشم من بر روی فلش بک Ratcatcher حلقه می زند ، که در آن تایکا وایتیتی هدف موش ها را بر روی خود تاکید کرد. -دختر صفحه نمایش بله ، این اتفاق افتاد به هر حال ، Cleo Cazo از Daniela Melchior در انتشار DCEU قلب ما را به طور کامل جلب کرد و طرفداران آن را از پشت بام ها فریاد می زنند.

Ratcatcher 2 سلاح مخفی The Suicide Squad است ، و اکثر طرفداران این کار را انجام خواهند داد. هرگز حدس نمی زدم که او چنین نقش مهمی در فیلم اکشن داشته باشد. حقیقت این است که کلئو کازو حتی در کمیک ها حضور ندارد ، او تفسیری زنانه از شخصیت شرور بتمن است که برای اولین بار در سال 1988 ظاهر شد. با این حال طرفداران DC نامه های عاشقانه ای را به این شخصیت در توییتر به اشتراک می گذارند:

آنجا بسیاری از شخصیت ها و کمان های فوق العاده در The Suicide Squad هستند ، اما MVP بی چون و چرا از نظر من Daniela Melchior باور نکردنی در نقش Ratcatcher 2 است. او بخش زیادی از قلب و هسته موضوعی فیلم را فراهم می کند. یکی از بهترین شخصیت های DC فیلم. pic.twitter.com/Jq5eABZN2b

او ممکن است خواب سنگینی داشته باشد و زمان ناسالم زیادی را با جوندگان بگذراند ، اما عضو Task Force X دارای مخاطبانی است که عملکرد دانیلا ملچیور را بسیار تحسین می کنند. ما همچنین اجازه می دهیم یک یا دو موش در کنار ما بنشینند ، به دلیل وزن عاطفی که او به The Suicide Squad آورده است:

من فکر می کنم در RATCATCHER 2 یک شکست دارم و من حتی دوست ندارم RATS ؟؟؟؟. #SuicideSquad #SuicideSquad2 pic.twitter.com/FW33RlKsGy

پس از معرفی شخصیت در فیلم برادران وارنر ، گفتگو در مورد Ratcatcher 2 فراگیر شد ، زیرا عشق و علاقه مشخصی برای 24 وجود داشت. بازیگر یک ساله برای بازی مجدد در پروژه دیگر DCEU. خوشبختانه ، او یکی از بازیگران فیلم The Suicide Squad است که با وجود نابودی استارو ، آن را زنده می کند ، بنابراین ممکن است اتفاق بیفتد:

در حال حاضر به ما یک سری RATCATCHER 2 HBO MAX SERIES بدهید #Ratcatcher2 # TheSuicideSquad pic.twitter.com/HWLc3i8iva

همانطور که از گذشته Ratcatcher می گذرد ، او توسط Ratcatcher اصلی (تایکا وایتیتی) ، یک شرور که راهی برای آموزش و کنترل موش ها پیدا کرد و نحوه آموزش او را پرورش داد ، بزرگ شد. انجام این کار با این حال ، فاجعه زمانی رخ داد که او بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان باخت. کلیو میراث خود را با آموزش به دوستان موش خود برای ارتکاب جنایت ادامه داد ، اما خود را در بازداشت آماندا والر یافت و به بل ریو فرستاد:

گروه خودکشی غیرقابل باور بود و بنابراین بسیار سرگرم کننده بود. شاید بهترین فیلم dc … تا کنون؟ من آن را می گویم بهMelchiorDaniela برای برجسته بودن کمک می کند! بیشتر ratcatcher 2 ، حالا لطفا؟ وjoelkinnaman – چه تحولی در شخصیت پرچم وجود دارد. کار فوق العاده ،JamesGunn! pic.twitter.com/jCCrsKloec

Ratcatcher 2 به دلایلی یک شخصیت به یاد ماندنی بود. یکی از دلایل این امر این است که او خوش اخلاق ترین شخصیت گروه است و همچنین به این دلیل که در طول فیلم جنبه نرم نرم افزار Bloodsport ادریس البا را نشان می دهد. اوه ، و او بقیه نیروها را از کشتن شاه شارک باز می دارد ، که شرم آور خواهد بود زیرا او نیز یکی از محبوبترین افراد بود. Daniela Melchior همه او را برای این نقش به ارمغان آورد و ما برای سباستین هر کاری می کنیم:

به من سه گانه فیلم رفیق شرور Bloodsport و Ratcatcher II بدهید. تا زمانی که سباستین در امنیت باشد. #TheSuicideSquad

آیا صدای افراد در برادران وارنر را می شنوید؟ ما عاشق Ratcatcher 2 هستیم و دوست داریم که شخصیت از طریق فیلم دیگری از Suicide Squad یا سری HBO Max به DCEU بازگردد.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *