گروه خودکشی: آنچه طرفداران درباره جدیدترین فیلم DCEU می گویند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Comicsâ icide Suicide Squad اولین نمایش خود را در سال 2016 انجام داد و در حالی که فیلم در جبهه تجاری به خوبی نمایش داده شد ، استقبال انتقادی آن باقی ماند. چیزهای زیادی وجود دارد (که منجر به فراخوان های متعددی برای انتشار دیدگاه اصلی Suicide Squad ، کارگردان دیوید آیر ، درست مانند کاری که در مورد لیگ عدالت زک اسنایدر انجام شد) شد. پنج سال بعد ، Task Force X به سینما بازگشت و جیمز گان نگهبانان کهکشان نوشت و کارگردانی جدیدترین ماجراجویی خود را انجام داد. ترکیب چند مشت چهره آشنا با مجموعه ای بزرگ از چهره های جدید ، The Suicide Squad شروع جدیدی را برای این ویژگی DC رقم می زند و ما اکنون بیش از یک هفته از انتشار آن جدا شده ایم.

همانطور که مشهود است گروه خودکشی با 91٪ امتیاز در Rotten Tomatoes ، در بین منتقدان حرفه ای بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اریک آیزنبرگ ، صاحب CinemaBlend ، 4.5 از 5 ستاره آن را دریافت کرده است. اما نظر طرفداران در مورد دهمین فیلم DC Extended Universe چیست؟ این همان چیزی است که ما اینجا هستیم تا به آن بپردازیم ، زیرا واکنش های زیادی در رسانه های اجتماعی The Suicide Squad وجود دارد.

آخرین باری که ما به DCEU رسیدیم با Wonder Woman 1984 بود ، و این واکنش های متفاوتی را نسبت به مدل قبلی خود در سال 2017 به همراه داشت. خوشبختانه برای The Suicide Squad ، بسیاری از علاقمندان به سینما در یک صفحه با منتقدان قرار دارند و آن را یکی دیگر از آثار موفق در این حق رای ابرقهرمانی می دانند.

گروه خودکشی شگفت انگیز بود … آن را به جیمز گان به DCEU یک پیروزی بزرگ می بخشد. Bloodsport ، Harley Quinn ، Rick Flag ، Peacemaker ، Polka Dot Man ، Ratcatcher II و King Shark همگی لحظات خوبی را پشت سر گذاشتند. دعای این موفقیت تجاری به نظر می رسد ، زیرا ما به چیزهای بیشتری نیاز داریم. ؟؟؟؟ pic.twitter.com/mCsjEmz8ZL

مطمئناً کمک می کند که The Suicide Squad یک دنباله مستقل برای Suicide Squad باشد ، بنابراین افرادی که فیلم 2016 را از دست داده اند می توانند به راحتی این قسمت جدید را دنبال کنند. مهمتر از همه ، تحسین های زیادی از جیمز گان به دلیل بینایی منحصر به فردی که از “ذهن بسیار وحشتناک” او (همانطور که در اولین تریلر بیان شد) نشأت گرفته است.

دیدن # را بسیار توصیه می کنیم. SuicideSquad مطمئناً از زمان سه گانه شوالیه تاریکی بهترین فیلم اکشن DC است. بازیگران عالی و جیمز گان انتخابی عالی برای کارگردان بود. pic.twitter.com/C1t18zbHz2

درست مانند جیمز گان با دو فیلم اول نگهبانان کهکشان ، هرچند این بار در محدوده پارامترهای درجه R و نه در محیط PG-13 ، The Suicide Squad بدون زحمت اکشن و شوخ طبعی را به یک هیاهوی انفجاری می رساند که مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

گروه خودکشی – اوه ، بله این فیلم اکشن تابستانی است همانطور که فکر می کردم عجیب و غریب و عالی است. کل سکانس یوتونهایم و فرار هارلی نیز باورنکردنی است. خنده دار به روشهای واقعاً تاریک و عجیب و غریب ، خشونت آمیز ، سرگرمی های سرگرم کننده.

حالا بیایید به سراغ یکی از شخصیت های برجسته گروه Suicide Squad برویم.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، The Suicide Squad شخصیت های جدید زیادی دارد ، از جمله Bloodsport ، Polka-Dot Man ، Ratcatcher 2 و Peacemaker. بیشتر ، اگر نه همه این افراد در سراسر جهان مورد ستایش قرار گرفته اند ، اما MVP تیم Suicide Squad به جرات Nanaue ، ملقب به King Shark است که توسط استیو ایگی (که در نقش جان اکونوموس نیز ظاهر می شود) بازی می کرد و صداپیشگی آن را بر عهده داشت. سیلوستر استالونه. کوسه انسان نما به لطف حضور در کمیک ها و حضور در برنامه های تلویزیونی مانند The Flash و Harley Quinn طرفداران زیادی داشت و اکنون این پایگاه هواداران به لطف The Suicide Squad حتی بیشتر شده است.

# SuicideSquad عالی بود ، در اینجا تعدادی از عکس های مورد علاقه من از فیلم است. #kingshark pic.twitter.com/WUqXGVJd15

به عنوان قوی ترین عضو گروه خودکشی در این فیلم ، King Shark یک دشمن وحشتناک است که اغلب گوشت انسان را می بلعد. با این حال ، شخصیت کودکانه و فیزیک بدنی پدر باعث شده است که او در میان سایر صفت ها به عنوان ناز نیز برچسب گذاری شود.

شاه کوسه جذاب است. #TheSuicideSquad #KingShark pic.twitter.com/ g8d38vmEOo

از این نظر ، شاه کوسه با Groot MCUâ ، به ویژه شکل کودک درخت راه رفتن و صحبت کردن از Guardians of the Galaxy Vol مقایسه شده است. 2. اینکه آیا کوسه کوسه در فرهنگ عمومی پاپ به همان اندازه محبوب خواهد شد که گروت در هفت سال گذشته داشته است ، باید مشخص شود.

استالونه در نقش کینگ کوسه وین دیزل جدید در نقش گروت است. امیدوارم این روند ادامه یابد به King Shark شخصیت مورد علاقه من در #SuicideSquad جدید بود pic.twitter.com/fuDAHI9JBj

در حالی که King Shark و بقیه گروه Suicide Squad به عنوان ابرخودروها شروع می شوند (برچسبی که برای برخی نسبت به دیگران مناسب تر است) ، درست مانند Task Force X در فیلم گذشته ، آنها برای شکست یک تهدید بزرگتر اعزام شده اند ، که ما را به قسمت بعدی ما می رساند.

فیلمی به اندازه وحشتناک The Suicide Squad مستحق یک اندازه است bonkers اصلی آنتاگونیست ، و استارو فاتح به خوبی با آن نقش هماهنگ است. در اینجا خبری از کسانی که هنوز آن را تماشا نکرده اند ، وجود ندارد ، اما مجموعه ای از رویدادها منجر به هجوم استارو به پایتخت کورتو مالت می شود و در حالی که شهروندان به شدت رنج می برند ، تماشاگران فیلم با یک نمایش بصری دیوانه کننده و در عین حال لذت بخش برخورد می کنند.

ngl من فکر می کنم استارو جالبترین قسمت در The Suicide Squad بود pic.twitter.com/iTzlwRjop5

مانند همتای کتاب کمیک خود ، استارو DCEU یک بیگانه است که به پایان رسید روی زمین و می تواند تکرارهای مینیاتوری از خود را برای کنترل دیگران ایجاد کند. بنابراین بله ، در دراز مدت نیاز به شکست داشت ، اما شاید شما این شخص را دوست دارید و احساس می کنید که استارو سزاوار احترام و درک بیشتری است.

زنده باد استارو فاتح. او خوشحال بود که در فضا شناور بود و به ستاره ها نگاه می کرد. ؟؟؟؟ #SuicideSquad pic.twitter.com/ykrWtiIUvn

جالب اینجاست که استارو در Brave and the Bold #28 به عنوان اولین شرور اولین کسی بود که با لیگ عدالت اصلی آمریکا مبارزه کرد. در حالی که هنوز ندیده ایم ستارگان دریایی فرازمینی غول پیکر با تیم ابرقهرمانان در محیطی زنده در حال مبارزه باشند ، مطمئناً این شخصیت راه زیادی را طی کرده است و گروه خودکشی برای اولین فیلم خود برای دشمنان شایسته آماده شده است.

The Suicide Squad در مقابل Starro The Conqueror (هنر توسط مارسلو دامم) چگونه شروع شد چگونه پیش می رود pic.twitter.com/J3BgmImQka

در حال حاضر ما فقط نمونه ای از روش ها را پوشش داده ایم گروه خودکشی با استقبال مثبت طرفداران مواجه شده است ، بیایید به آینده ملک نگاه کنیم.

گروه خودکشی به گونه ای به پایان می رسد که ما به راحتی می توانیم این شخصیت ها را با یک نمایش سینمایی استثنایی رها کنیم. اما این یک فیلم ابرقهرمانی است ، بنابراین واضح است که تمایل به دیدن بیشتر کسانی که از این داستان زنده بیرون آمده اند وجود دارد. در حالی که ما در سریال HBO Max خود با جان سینا در صلح پیوند خواهیم داشت ، همچنین درخواست می شود که The Suicide Squad یک فیلم دنباله مناسب دریافت کند.

فقط دو چیز را در زندگی می خواهم RN- دنباله تیم Suicide Squad با گان آنها را به عنوان DLC یا در لیست اصلی SS باز می گرداند: KTJL pic.twitter.com/2Z4i88QLiB

در حالی که هنوز چنین پروژه ای تأیید نشده است ، والتر حمادا ، رئیس DC Films اظهار داشت که جیمز گان در پروژه های DC دیگری فراتر از The Suicide Squad و Peacemaker کار خواهد کرد. بنابراین هنگامی که Gunn ساخت Guardians of the Galaxy Vol به پایان رسید. 3 و Guardians of the Galaxy Holiday Special ، شاید Gunn به Task Force X بازگردد. در مورد اینکه تیم بعدی با چه کسی/با چه چیزی مبارزه می کند ، لیگ عدالت پیشنهاد شده است ، زیرا دو تیم در کمیک ها با هم درگیر شده اند.

The Suicide Squad vs The Justice League یک فیلم دیوانه وار خواهد بود. من می دانم که ما در حال دریافت بازی هستیم ، اما نمی دانم ، احساس می کنم این یک گنجینه سینمایی خواهد بود.

البته فراموش نکنیم که The Suicide Squad یکی از محبوب ترین شخصیت های DCEU ، هارلی کویین مارگو رابی را باز می گرداند ، که در Suicide Squad بازی کرد و همچنین در Birds of Prey بازی کرد. به در حالی که هارلی به راحتی می تواند دوباره در Task Force X در فیلمی دیگر شرکت کند ، برخی از مردم امیدوارند که او فرصتی برای بازیابی مجدد پیدا کند ، مخصوصاً با او را با شخصیت های دیگر از گوشه بتمن در دنیای DC همراه کند.

مارگوت رابی برای دیدن Poison Ivy روی صفحه التماس کرده است. بنابراین منطقی است که فیلم بعدی هارلی کوین بعد از #TheSuicideSquad باید یکی از دو گزینه باشد: یک فیلم HARLEY & IVY یا GOTHAM CITY SIRENS pic.twitter.com/99udvQ5jYm

در صورت تمایل به ما اطلاع دهید در نظرسنجی زیر به The Suicide Squad فکر کنید ، و اگر هنوز آن را ندیده اید ، در سینماها و HBO Max پخش می شود ، که می توانید با این پیوند در مورد دوم مشترک شوید. طبیعتاً ما شما را در مورد Peacemaker و سایر پروژه های مرتبط با The Suicide Squad آگاه خواهیم کرد ، اما در حال حاضر ، می توانید با مشاهده راهنمای فیلم های DC Comics آینده ما آنچه در افق DCEU است ، بیاموزید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *