گای پایان پایان توضیح داد: آیا بانک رایان رینولدز پول نقد در زندگی دارد؟

هشدار: اسپویل های عمیق برای Free Guy در حال پخش هستند ، زیرا ما در حال تجزیه کل پایان فیلم هستیم. اگر به دنبال این هستید که در مورد این تصویر خاص دست نخورده بمانید ، به یکی دیگر از قسمت های زیادی که ما در مورد فیلم داریم بپردازید.

این آخر هفته ، طرفداران رایان رینولدز قصد دارند کمدی اکشن وحشی را که Free Guy است تجربه کنید. مطمئناً به نظر می رسد که ما همیشه منتظر بودیم تا پرفروش ترین فیلم کارگردان شاون لووی برای اکران به زمین برسد ، و اکنون می توانیم در مورد همه چیز که این ماجراجویی فوق العاده به مخاطب داده است صحبت کنیم. این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است که در مورد آنچه در پایان Free Guy اتفاق افتاده و هدف واقعی زندگی بازی های ویدیویی Guy چه بوده است صحبت کنیم.

اگر شما هنوز این فیلم را ندیده اید و می خواهید بدون خراب شدن وارد شوید ، این آخرین فرصت شما برای وثیقه است. Free Guy شامل چند پیچ ​​و خم است ، با فریب و به جرات می توان گفت ، عاشقانه. بنابراین اگر هنوز اینجا هستید ، فرض می کنیم که آماده صحبت در مورد فینال بزرگ و نتایج آن هستید. به عبارت دیگر: زمان رفتن است!

دنیای بازی ویدئویی جهان آزاد Free Guy ، شهر رایگان شهر با تهدید نهایی خود روبروست: حذف ، با احترام از توسعه دهنده بازی های ویدئویی بزرگ/قاتل شادی آنتوان (تایکا وایتیتی). کافی نبود که او شکل اصلی بازی ، زندگی خود را ، از تیم برنامه نویسی سابق میلی راسک (جودی کامر) و والتر – Keysâ € McKeys (Joe Keery) را بدزدد ، اما اکنون Antwan به دنبال پاک کردن هر اثری از شواهد است این بدان معناست که شهر رایگان را کاملاً جایگزین/پاک کنید. همانطور که مشخص است ، Life Life هنوز در کد شهر آزاد پنهان شده است. نه تنها می توان آن را در قابلیت تکامل NPC های خود به همان روشی که گای انجام داد ، پیدا کرد ، بلکه ساختار اصلی بازی در خارج از یک سد رمزگذاری شده پنهان شده است.

همانطور که Antwan هر کاری را که می تواند انجام می دهد او برای جلوگیری از افشای این راز ، از تیمش می خواهد که یک کیک گوشتی ناتمام معروف به Dude را وارد بازی کند. سرانجام ، گای برتری می یابد و با اندیشیدن سریع کلیدها ، او از روی پلی به منبع اصلی Life Itelfelf می رود. جهانی که تماشا کرده است “پیراهن آبی” به شهرت و شهرت رسید از خیانت آنتوان یاد می گیرد و عواقب آن شیرین تر نخواهد بود.

پس از افشای مجانی پایان گای ، پیش فروش فیلم Free City 2: Carnage nosedive. زندگی آنتوان به هرج و مرج کشیده می شود ، علیرغم این واقعیت که وقتی میلی با او روبرو شد ، تنها چیزی که می خواست رمز زندگی خود بود. میلیون ها دلار پیش از این ، و هر پیشنهادی که آنتوان به آن فکر می کرد ، او با همکاری خود کنار می رود و به تشکیل یک آرمان شهر جدید کمک می کند: زندگی رایگان. با همکاری مجدد با Keys و همچنین Antwan که اکنون مازر (Utkarsh Ambudkar) مدافع سابق فدیه شده است ، آینده روشن است.

اما اکنون میلی درس مهمی را باید آموخت. اگرچه وی پس از ملاقات با گای در دنیای شهر آزاد علاقه زیادی به او داشت ، اما میلی رابطه ای با یک هوش مصنوعی تقریباً چهار ساله می شناسد. کار نخواهد کرد به گای اجازه می دهد تا جدایی را انجام دهد ، او خداحافظی می کند و می پرسد قهرمان فیلم فری گای در حال حاضر قصد دارد با زندگی او چه کند. پاسخ او: هر چه می خواهد ؛ اما قبل از رفتن آنها ، گای میلی را با عقل ترک می کند.

گای در صحبت نهایی خود ، به میلی می گوید که وقتی همه ویژگی ها و ویژگی های شخصیتی او را در نظر می گیرید ، او یک نامه عاشقانه زنده به میلی Free Guy این را در ویدئویی که Keys برای او می فرستد پیش بینی می کند و توضیح می دهد که چگونه برنامه های اصلی Guy به یک حلقه ساده محدود شده است ، تا زمانی که زن رویای خود را پیدا کرد. کیز با استفاده از نمونه ای از دنیای واقعی ، زن رویاهای خود ، ویژگی های آن زن را تعریف می کند: میلی.

دلیل اینکه گای برای میلی بسیار عالی احساس می شود این است که کیز به او برنامه ریزی کرده است تا همه چیز را تحسین کند. برای. با درک این موضوع قبل از اینکه خیلی دیر شود ، داستان عاشقانه گای رایگان گای به این ترتیب پایان می یابد که میلی به دنبال کیز می دوید ، که از اتاق خارج شد تا یک قهوه سفارش دهد. قبل از اینکه به کافی شاپ برود ، او را فریاد می زنند ، آنها چشم ها را می بندند و سرانجام در وسط خیابان با هم ملاقات می کنند. اما فیلم همانطور که آنها می پذیرند ، قطع می شود ، این نوع نشان می دهد که رابطه میلی و کیس در داستان رایگان “داستان عاشقانه” واقعی در Guy Free نیست.

اگر به دنبال آن هستید برای داستان عشق واقعی Free Guy ، این داستان میلی و کی نیست ، بلکه داستان بهترین دوست Guy and Buddy (Lil Rel Howery) است. در طول فیلم ، وقتی گای شیفته میلی و دنیای واقعی می شود ، میلی شیفته گی می شود. اما منظور از جفت شدن آنها این نبود ، و میلی بالاخره متوجه شد که کیز فردی است که مدتها بدنبال آن بود.

به موازات آن داستان حماسه گای و بادی نیز وجود دارد. دوستی بعد از اینکه گای برای اولین بار عینک های جادویی رایگان Guy را بر پا می کند ، از هم جدا می شود. در فینال بزرگ که گای توسط شخص مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، بادی در زمان کوتاهی می آید و بهترین دوست خود را نجات می دهد. بادی که قصد دارد با هم به زندگی خود بروند ، توسط هک کردن آنتوان حذف می شود. بادی که برای اولین بار در زندگی خود نمی ترسد ، به گای می گوید تا ثابت کند که آنها اهمیت دارند و سفر خود را قبل از گرد و غبار کامل کنید.

پایان خوش واقعی ما لحظه ای است که در زندگی آزاد تازه ساخته شده گای و بادی دوباره متحد می شوند. آینه های کلیدها و سکانس بوسه بزرگ میلی ، گای و بادی در وسط خیابان برای یک آغوش بزرگ ملاقات می کنند و به خیابان های بت انگیز شهر آزاد می روند. که اکنون شبیه تلاقی بین یک شهر بزرگ ، یک باغ گیاه شناسی و دنیایی است که هنوز دایناسورها در آن وجود دارند.

گرچه Free Guy در دنباله ها ، راه اندازی مجدد و بازیافت IP شناخته شده برای نام تجاری بسیار سرگرم کننده است سود ، هنوز یک پنجره بسیار بزرگ برای ادامه داستان فیلم وجود دارد. اما آیا کارگردان شاون لوی و بازیگر رایان رینولدز می خواهند دنیای آزاد زندگی را دوباره ببینند؟ خود لوی در مورد مطبوعاتی که با CinemaBlend به اشتراک گذاشت ، در روز مطبوعات Free Guy افکاری داشت: من با Stranger Things صحبت نکردم. من با Night At The Museum موافق نبودم. من هرگز این کار را نکرده ام من سعی می کنم یک چیز را به خوبی بیان کنم ، و اگر از محبوبیت کافی برخوردار شویم که بتوانیم داستان دیگری را بیان کنیم و ماجراجویی را گسترش دهیم ، Free Guy قطعاً دارای ایده هایی است که این کار را ممکن می سازد.

اگر جهان به گای گری راهی می دهد که همه افراد امیدوارند در این راه به آن بپردازند ، نمی توان گفت که این داستان در آینده به کجا می تواند برسد. در حال حاضر ، ما به خوشبختی پایان می دهیم ، زیرا عاشقانه و دوستی روز عشق را در این پرفروش ترین قلب برنده کردند. و اگر این فیلم خراب را بدون تماشای فیلم خوانده اید ، Free Guy اکنون در سینماها است و آماده است تا همه مواردی را که در بالا در مورد آن صحبت کردیم ، و سپس برخی از آنها را مشاهده کنید. در عین حال ، اگر فیلم را دیده اید و می خواهید چیز جدیدی در سینما پیدا کنید ، فیلم های جدید 2021 منتظر کشف شما خوانندگان عزیز ما هستند.

جیمز باند CinemaBlend ( کارشناس). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *