کوین هارت “لحظه کوچکی” را به یاد می آورد که به او کمک کرد کار خود را در هالیوود آغاز کند

همه ستاره های مهم سینما از جایی شروع می کنند و قطعاً مستقیماً به لیگ های بزرگ برنمی خورند. قبل از اینکه یک مگا ستاره هالیوود ، مانند بازیگر و کمدین کوین هارت ، بتواند در فیلم های بزرگی مانند Jumanji بازی کند: به جنگل خوش آمدید یا در مرزهای مرزی به کارگردانی الی روث ، او همان چیزی را که می توانست بدست آورد همانند هر جوان و بیا.

اولین اعتبار کوین هارت در تولید فیلمبرداری 20 سال پیش بود و راه طولانی برای رسیدن 42 ساله به این 42 ساله بود. هنگامی که در سالن بدنسازی در خارج از منزل بود فقط اوایل او را یادآوری می کرد. وی در موزیک ویدیوی Terror Squad “Lean Back” در سال 2004 حضور داشت. آنچه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است را بررسی کنید:

پستی که کوین هارت (@ kevinhart4real) به اشتراک گذاشته است

همانطور که کوین هارت در پلتفرم رسانه های اجتماعی نوشت ، او هنگام تمرین صبحگاهی که آهنگ “€” “Lean Back” شروع به کار کرد ، هیجان زد و لحظه اولیه زندگی را به یاد او آورد. همانطور که توضیح داد ، او این شانس را داشت که در موسیقی ویدیویی از گروه هیپ هاپ Terror Squad در کنار Fat Joe و Remy Ma نقشی داشته باشد.

در آن زمان ، کوین هارت گفت که او pe به عنوان جهنم قبل از کار با کارگردان فیلم ، جسی Terrero ، در Soul Plane 2004 در نقش اصلی در بازیگر کمدی در کنار متد من ، اسنوپ داگ ، در آن زمان نقش کوچکی در موزیک ویدئو داشت. و Moâ € ique Nique. موسیقی ویدیویی زیر را ببینید:

آیا کوین هارت را مشاهده کردید؟ این بازیگر در میانه راه ویدئو موسیقی با همان رقصی که در پست فوق اینستاگرامی انجام می دهد ، ارائه می شود. بعداً در این ویدئو ، او همچنین یک کمدی را برای لحظه ای به ارمغان آورد که باید به جمع زیادی از مردم بگوید که باشگاه پر است ، البته این باعث رد شدن آنها می شود. اگر او را از دست داده بودید اینجا بود:

این کوین هارت 17 سال پیش بود! این کمدین در کنار DJ Khaled ، N.O.R.E. ، Tego Calderon ، Lil Jon ، Cool & Dre و Tony Sunshine بازی کرد. به جز در آن زمان ، او ستاره بزرگی که اکنون است نیست. همانطور که هارت در پست خود نیز اشاره کرد ، ممکن است “لحظه ای کم” باشد که اکنون به زندگی حرفه ای خود بازگردیم ، اما هنوز بخشی از ظهور بزرگتر و قدرتمند او در هالیوود است که هنوز باید این موضوع را فراموش کند روز و به نظر می رسد که او هنوز هم به آن افتخار می کند!

کوین هارت در پی کار خود در آن سال با جسی تررو ، نقش های کوچکی را در فیلم هایی مانند ویرجین 40 ساله ، فیلم ترسناک پیدا می کند 4 و Little Fockers قبل از اینکه واقعاً سالها بعد جای خود را در فیلم “مثل یک مرد فکر کنید و سوار شوید” پیدا کنید. این روزها ، او به دنبال بهبودی جدی در یک تصادف رانندگی ، با Netflix معامله بزرگی را انجام داد و او در Borderlands در کنار جیمی لی کرتیس و کیت بلانشت بازی کرد.

فیلم بعدی او ، پدرانه ، در حال آمدن است Netflix در 18 ژوئن بررسی کنید که سایر فیلم های آینده کوین هارت در اینجا در CinemaBlend کار می کنند.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *