کوین هارت ادای احترام به بانوان برجسته حماسی جیمی لی کرتیس و کیت بلانشت پیش از فیلم مرزها (همانطور که باید)

کوین هارت ، گرچه به شدت موفق بود ، اما در محاصره بازیکنان بزرگ هالیوود قرار داشت. به نظر می رسد دوستی های معروف او حد و مرزی ندارند و با بازی در نقش جدید رولند در اقتباس فیلم مرزی از مرز و بوم ، تفاوتی ندارد. او در مقابل خانمهای برجسته کاملاً برجسته در خیمه لی کرتیس و کیت بلانشت قرار دارد ، و اخیراً به دو رهبر زن حماسی هالیوود ادای احترام زیبایی کرده است – همانطور که باید به طور منظم با حضور فرماندهان آنها جلب شود.

کوین هارت در هیچ کجای نزدیکی یک پسر خجالتی نیست ، و این با دادن به روزرسانی ها و یادآوری هایی که او در حقیقت قصد دارد در فیلم Borderlands باشد ، دو برابر می شود. واضح است که او هم از این نقش سپاسگزار است و هم فوق العاده پمپاژ می کند و با بسیاری از نام های بزرگ کار می کند. او یادآوری دیگری از این فیلم در اینستاگرام خود به ما می دهد ، این بار با ادای احترامی شیرین به خانم های برجسته Borderlands ، خیمه لی كورتیس و كیت بلانشت ، كه نشان می دهد او چقدر از كار با این دو آیكون كلاسیك قدردان است در زیر می توانید این پست را برای خود بررسی کنید:

پستی که کوین هارت به اشتراک گذاشته است (@ kevinhart4real)

کوین هارت به خاطر اعتماد به نفس جنون آمیز ، تقریباً تا حد لوس شدن شناخته شده است ، که احتمالاً به او کمک کرده است تا به مکانی که امروز است برسد. با این حال ، او کار بزرگی را نشان می دهد که می تواند طرفی از خود نشان دهد که می تواند فوق العاده فروتن باشد ، که در وسایل اصلی او به جیمه لی کورتیس و کیت بلانشت ، و همچنین بقیه بازیگران و خدمه Borderlands بسیار مشهود است.

طرفداران همچنین می دانند که این دو زن قدرتمند زن چقدر عالی هستند ، زیرا هر دو نقش برجسته بسیاری به نام خود دارند. در نظرات پست هارت ، آنها با هم بیش از سه ستاره هجوم آورده اند. در بین تمام ایموجی های قلب و آتش نیز کلمات تشویقی نسبت به هارت و دو خانم در هر دو طرف او وجود دارد.

در واقع ، نظرات تقریباً همه موارد مثبت هستند ، و شما برخی از موارد را دارید مشکل پیدا کردن یک منفی. عجیب این است که به نظر می رسد هیچ کس در مورد لباس های کاملا قاتل این دو زن ، جیمه لی کورتیس با لباس سیاه و کیت بلانشت با رنگ سفید ، هیچ توضیحی نداده است. این دو نماد به نوعی شیطان و فرشته در هر دو طرف کوین هارت به نظر می رسند که باعث می شود عکس حتی سردتر شود.

در مورد گزینه های انتخاب بازیگران ، با طرفداران قدیمی مرزهای سرزمین ، بازخورد زیادی ایجاد شده است. سری بازی های ویدیویی که فکر نمی کنند بازیگران برای انجام این کار آماده هستند ، که معمولاً همیشه وقتی یک سریال محبوب دوباره تصور می کند ، اتفاق می افتد. اگر شور و شوق کافی بود ، هیچ جای بحثی در مورد توانایی های آنها نبود. وقتی این واقعیت را اضافه کنید که بازیگران بسیار چشمگیر هستند ، همانطور که کوین هارت در پست ادای احترام خود اذعان می کند ، واقعاً جای نگرانی هواداران در جبهه بازیگری نیست.

Borderlands این است هنوز در حال فیلمبرداری هستیم و ، حتی اگر کمی درباره فیلم آینده بدانیم ، هنوز یک تاریخ اکران از ما دور است. اگرچه هارت و باند مطمئناً هنگام اعلام خبر ، ما را به روز می کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *