کوین فایگ در بازی MCU Fantastic Four Casting Teases می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کنید یا خریدهایی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جهان سینمایی مارول همیشه در حال رشد و گسترش است و این مطمئناً با شروع فاز چهارم صادق است. با توجه به اینکه فیلم های مورد علاقه خود مانند Iron Man و Captain America به نتیجه رسیده اند ، شخصیت های جدید بیشتری معرفی می شوند. طرفداران امیدوارند که Fantastic Four سرانجام به MCU بپیوندد ، و کوین فیگ اخیراً به طور بالقوه تیم قهرمانان را مورد تهاجم قرار داد.

وقتی دیزنی 20th Century Fox و ویژگی های آن را خرید ، طرفداران کتاب های مصور امیدوار بودند که این به معنای محبوب باشد شخصیت هایی مانند مردان ایکس و Fantastic Four می توانند به دنیای سینمایی مارول بپیوندند. طرفداران بحث کرده اند که چه کسی می تواند قهرمانان بعدی را بازی کند ، و اخیراً از کوین فیگ در مورد روند یافتن بازیگران فیلم Human Torch و The Thing سوال شده است. معمار MCU افکار خود را به اشتراک گذاشت و گفت:

من فکر می کنم MCU ترکیبی زیبا از هر دو (بازیگران شناخته شده و چهره های جدید) است. من فکر می کنم شما در سیما در شانگ چی ، مانند کریس همسورث ، تام هیدلستون ، مانند تام هلند ، بازیگری که قبلاً توسط افراد زیادی دیده نشده بود ، یا یک بندیکت که وارد دکتر استرنج می شود ، بیشتر از سیمو نگاه نمی کنید. یا کریستین بیل در فیلم ثور ما وارد گور می شود. این همیشه ترکیبی زیبا از هر دو است و واقعاً در مورد جستجوی بهترین بازیگر برای این شغل است که آیا آن بازیگر هنوز در جهان شناخته شده است یا نه.

خوب ، من بسیار علاقه مند هستم. به نظر می رسد که کوین فیگ در واقع به این فکر کرده است که چه گروهی از بازیگران در نهایت در Fantastic Four زندگی خواهند کرد. و به نظر می رسد MCU هنگام ایجاد این گوشه جدید از حق رای دادن ، هم نام های شناخته شده و هم افراد تازه وارد را در نظر می گیرد. حال این س isال مطرح می شود: واقعاً چه زمانی تیم روی پرده بزرگ می آید؟

نظرات کوین فایگه به ​​ComicBook از مکالمه ای درباره انتشار شانگ چی و افسانه ده حلقه آمده است. اما از آنجا که فیگ نیز در حال مشاهده تصویر کلی کل MCU است ، در نهایت گفتگو به معرفی آینده این شخصیت های محبوب تبدیل شد. به هر حال ، طرفداران نمی توانند منتظر بمانند تا Fantastic Four با امثال The Avengers به ​​ملک و کراس اوور ملحق شود.

MCU خانه پخش خود را در Disney+پیدا کرده است. برای ثبت نام در سرویس جریان می توانید از این پیوند استفاده کنید.

کوین فایگ هنگام صحبت در مورد Fantastic Four هیچ اسمی ارائه نداد ، اما اینترنت قطعاً افکاری دارد. تعدادی از بازیگران به صورت آنلاین پیشنهاد شده اند که محبوب ترین آنها امیلی بلانت و جان کراسینسکی در نقش زن نامرئی و آقای فوق العاده هستند. خود بلانت عمدتا بی علاقه به نظر می رسد ، بنابراین باید جالب باشد که ببینیم بازیگران در نهایت چگونه از بین می روند. MCU از آنجا که چهار شگفت انگیز به تعداد انگشت شماری از افراد تازه وارد نیاز داشت ، منطقی به نظر می رسد که استودیو ممکن است یک مجری کمتر شناخته شده را برای شخصیتی مانند جانی استورم با نام مستعار Human Torch انتخاب کند. فقط امیدواریم بازیگری زودتر اتفاق بیفتد.

قسمت بعدی MCU شانگ چی در 3 سپتامبر است. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *